michał oleksiejczuk jimy crute

W najbliższy weekend, podczas gali UFC w Nowej Zelandii, Michał Oleksiejczuk (MMA 14-3) zawalczy z Jimmym Crute (MMA 10-1).

Zobacz również: „Crute da mi mocną bitwę” – Oleksiejczuk przed walką w Nowej Zelandii

Crute nastawia się na wojnę w klatce i planuje skończyć Polaka przed czasem.

Nie jestem zawodnikiem, który lubi przewidywać wyniki. Mogę jednak już teraz powiedzieć, że przetestuję jego piep**oną szczękę, a on przetestuje moją wątrobę. On dysponuje mocnymi uderzeniami, sprawdzę go jednak i jeśli przetrwa, obalę go i uduszę.

W rozmowie dla serwisu BJPenn.com, Crute dodał też, że jest zadowolony z zestawienia z Michałem.

Ludzie uważają, że to starcie, które sprawi, że jeden z młodych perspektywicznych zawodników straci swoją szansę. Dlaczego jednak mielibyśmy siebie unikać? Przecież idziemy tą samą drogą. Ja nie mam zamiaru unikać nikogo. Zobaczmy, który z nas jest bardziej perspektywicznym zawodnikiem.

Podczas nadchodzącej gali UFC Fight Night 168 zawalczy również Karolina Kowalkiewicz, która zmierzy się z Xiaonan Yan.

21 KOMENTARZE

 1. Jedli Michał nie podpali się jak z OSP, to go zajedzie, ale jeśli wyskoczy jak 18 latek do pracy na budowie, to znowu w drugiej rundzie będzie walka o przetrwanie…

 2. Z OSP tak naprawdę wyglądało to źle. Machida na takim gazie walczył z Joneem nie pamiętam ile rund. A Michał się wykończył  w 1 rnd.   Michał kiedyś miał kratę na brzuchu a teraz gada że ma taką budowę ciała że jest lekko ulany. Podobno jest tytanem kondycji a wypompował się w 1 rundzie. Czekam na tą walkę a później na walkę z kimś dużym jak OSP.Jestem wielkim fanem. Jego patriotyzm i usposobienie ale jako fan już MMA , kalkulujący na zimno. To dla mnie ta walka nie jest odp. czy Michał przynalezy do tej dywizji wagowej. Bo Crute jest też jest "małym" półciężkim. Te wszystkie Glovery, Machidy, Shoguny, Belforty zostali zastąpieni przez gości o wzroście w okolicach 190 cm. No i tak to wygląda. Sorry. życzę żeby był Valesqazem tej dywizji. Ale się zobaczy. Trudne zadanie.

 3. Nie róbmy z tego Crute'a drugiego OSP, Michał wyjdzie i mam nadzieję, że w pierwszej rundzie załatwi sprawę.

 4. Nie róbmy z tego Crute'a drugiego OSP, Michał wyjdzie i mam nadzieję, że w pierwszej rundzie załatwi sprawę.

  napisałem że Crute to mały półciężki więc Lord powinien go rozjechac jesli marzy o wygranych…. o zawodnikach z topu mierzących około 190 cm, z zajebistą kondycją, szczęka  i warunkami fizycznymi.

  A nadal ta wygrana nie da  nam żadnych odp. czy sprosta tej dywizji.

  Jeśli przegra z Crute to nie daje mu żadnych szans.

 5. Z OSP tak naprawdę wyglądało to źle. Machida na takim gazie walczył z Joneem nie pamiętam ile rund. A Michał się wykończył  w 1 rnd.  

  To chyba inną walkę oglądałeś.

  OSP walczył tam o życie.

 6. na tatuaże minimalnie lepszy dżimi! w oktagonie Michał spokojnie

  Moim zdaniem Lord ma lepsze tatuaże.

  Ten „szklarnie” jest zajebisty 😉

  Ma jeszcze matke boske z drugiej strony.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.