Michał Oleksiejczuk. Fot. instagram.com/lordoleksiejczukufc

Już 23 lutego, podczas gali UFC w Nowej Zelandii, Michał Oleksiejczuk (MMA 14-3) powróci do oktagonu. Rywalem Polaka będzie Jimmy Crute (MMA 10-1).

Michał przegrał swoje ostatnie starcie dla UFC i uległ w nim Ovince’owi St Preux. W najnowszej rozmowie dla serwisu Bloody Elbow, Michał opowiedział nieco o tamtym starciu.

Zobacz również: „Czas na grubą rybę” – Oleksiejczuk zameldował się w Auckland przed walką z Crute

W walce z OSP miałem wiele dobrych chwil, ale nie skończyła się ona dla mnie dobrze. Kilka rzeczy wpłynęło na to, że zwolniłem w drugiej rundzie. Chciałem skończyć przed czasem, chciałem go znokautować, a to odebrało mi wiele energii. Trzeba korzystać z okazji, gdy ta się nadarza. Wiele zmieniłem od tamtej walki chcę to pokazać w najbliższy weekend.

Teraz Michał nie nastawia się na nokaut, chociaż wcześniej zapowiadał, że fajnie byłoby w taki sposób skończyć pojedynek.

Dotarłem do Nowej Zelandii na dwa tygodnie przed galą, żeby się zaaklimatyzować. Bardzo podoba mi się ten kraj i czuję się tu świetnie. Crute da mi mocną bitwę, bo jest młody, wygłodniały i lubi się bić. Na pewno nie będzie łatwo. Nie myślę o znokautowaniu go. Wiem, że muszę wyjść, dać z siebie to, co najlepsze i być gotowym na wszystko.

Podczas galu UFC Fight Night 168, w trakcie której będzie bił się Michał, zawalczy również Karolina Kowalkiewicz, która zmierzy się z Xiaonan Yan.

9 KOMENTARZE

 1. Legendary Polish Cardio jak w walce z OSP- oby nie. Szybki nokaut na dżimim żeby załagodzić ból po porażce Karolajny – oby tak

 2. Legendary Polish Cardio jak w walce z OSP- oby nie. Szybki nokaut na dżimim żeby załagodzić ból po porażce Karolajny – oby tak

  Targają mno mieszane uczucia…

  Chciałbym żeby Karola wygrała, ale Zabor przegrał.:mamed:

 3. Wierzę mocno że Lord wyciągnął wnioski po tej porażce z OSP i teraz będzie lepiej gospodarował swoją energią

 4. Też tak myślę że poprawił wiele mam nadzieję że szlifował do bólu obronę przed obaleniami i cardio liczę że lord wygra

 5. Legendary Polish Cardio jak w walce z OSP- oby nie. Szybki nokaut na dżimim żeby załagodzić ból po porażce Karolajny – oby tak

  Jakie Legendary Polish Cardio …

  Po prostu Lord miał OSP na widelcu, chciał koniecznie go dobić i wyładował akumulator, błąd taktyczny, wyszedł trochę brak  doświadczenia, mógł spróbować skończyć go w inny sposób.

  OSP wykorzystał osłabienie Michała, skończył go swoją koronną techniką i tyle.

 6. Lord wyglął przy OSP jak spašony półśredni przy dużym półciężkim co w połączeniu z solidnymi zapasami czarnego  nie wróżyło najlepiej.

  Trzeba schodzić do średniej Panie Oleksiejczuk bo przewagę skili miał i z OSP a skończyło się boleśnie.

 7. Lord wyglął przy OSP jak spašony półśredni przy dużym półciężkim co w połączeniu z solidnymi zapasami czarnego  nie wróżyło najlepiej.

  Trzeba schodzić do średniej Panie Oleksiejczuk bo przewagę skili miał i z OSP a skończyło się boleśnie.

  Dokładnie. Porównajmy np Janka i Oleksiejczuka hehe

  (pod względem gabarytów)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.