O potencjalnym starciu Volkana Oezdemira z Alexandrem Gustafssonem, mówiło się już przy okazji gali UFC w Gdańsku. Sam Volkan przyznał w audycji BJ Penn Radio, że chciał doprowadzić do tego pojedynku zanim dostał propozycję walki z Mauricio Ruą.

Liczyłem na to, że uda się doprowadzić do walki z Gustafssonem, to jest starcie, którego bardzo chcę. Może po tym jak zawalczę w Niemczech, uda się doprowadzić do pojedynku w Szwajcarii, na moim podwórku. To byłoby niesamowite i w końcu przekonalibyśmy się, który z nas zostanie królem Europy.

Volkan powiedział również, że jedną z ciekawszych opcji dla niego jest także pojedynek z Gloverem Teixeirą.

Przed walka z Shogunem próbowałem również doprowadzić do pojedynku z Gloverem. Ostatecznie chcę walczyć w najlepszych starciach, z najlepszymi zawodnikami, którzy są najwyżej notowani w rankingu UFC.

43 KOMENTARZE

 1. Volkan już został zweryfikowany, można się rozejść 🙂 Nie zdziwię się jak go Shogun usadzi jakimś lujem fartownym.

 2. Król Europy jest tylko jeden i imię jego Donald, ci panowie mogą co najwyżej walczyć o miano nadwornego pazia.

 3. To byłoby niesamowite i w końcu przekonalibyśmy się, który z nas zostanie królem Europy.

  Nie zapedzaj sie tak Volkan. Zeby zostac krolem trzeba byc najpierw ksieciem, a wszyscy wiemy ze ksiaze juz jest. Cieszynski Ksiaze (muzyczka grozy)

 4. To byłoby niesamowite i w końcu przekonalibyśmy się, który z nas zostanie królem Europy.

  Królem Europy jest Janek! :bleed:

 5. Od kiedy Turasy sa w Europie?

  Volkan urodził się i mieszkał większość życia w Szwajcarii, jego matka jest Szwajcarką, jedyne co go łączy z Turcją to pochodzenie ojca. Zresztą pomijając to wszystko to Turcja częściowo leży w Europie.

 6. Gustafsson obala go 9/10 razy, a potem egzekucja jak z DC. Volkan musi jeszcze trochę się podciągnąć w zapasach żeby mieć realne szanse.

 7. Volkan urodził się i mieszkał większość życia w Szwajcarii, jego matka jest Szwajcarką, jedyne co go łączy z Turcją to pochodzenie ojca. Zresztą pomijając to wszystko to Turcja częściowo leży w Europie.

  Jego matka jest Szwajcarka od ktorego pokolenia? Turcja w Europie? W sensie jak?

 8. Gustafsson obala go 9/10 razy, a potem egzekucja jak z DC. Volkan musi jeszcze trochę się podciągnąć w zapasach żeby mieć realne szanse.

  Drastycznie podciągnąć, w parterze także

 9. Chłop poluje na tego jednego jedynego luja, Gustafsson go rozmontuje i nawsadza garści, max 3 runda KO. Juz Cormier go wyjaśnił. Szkoda czasu

 10. Jego matka jest Szwajcarka od ktorego pokolenia? Turcja w Europie? W sensie jak?

  Nie żebym go bronił bo wiadomo, że Jano jest królem, ale może jest z tej części Turcji która jest właśnie w Europie?

 11. Nie żebym go bronił bo wiadomo, że Jano jest królem, ale może jest z tej części Turcji która jest właśnie w Europie?

  Cale 3% terytorium Turcji lezy w tzw. Europie. Idac ta droga zaraz dowiem sie, ze Maroko lub Tunezja jest czescia Europy….

 12. Cale 3% terytorium Turcji lezy w tzw. Europie. Idac ta droga zaraz dowiem sie, ze Maroko lub Tunezja jest czescia Europy….

  Aż tak drastycznie to nie. No ale co poradzić jak te 3% jest i to fakt.

 13. No ale co poradzić jak te 3% jest i to fakt.

  Jakbym chcial Ci sprzedac "zloty" piercionek, ktory w 97% jest zrobiony ze srebra, a tylko z 3% domieszka zlota, to bys mnie wysmial….

 14. Jakbym chcial Ci sprzedac "zloty" piercionek, ktory w 97% jest zrobiony ze srebra, a tylko z 3% domieszka zlota, to bys mnie wysmial….

  No ja wszystko rozumiem. Ale chodzi mi o to, że te 3% to polityczny czy tam jakiś fakt, który chociażby daje Turcji możliwość gry w europejskich pucharach w piłkę. Dobra z resztą nie ważne;)

 15. Jakbym chcial Ci sprzedac "zloty" piercionek, ktory w 97% jest zrobiony ze srebra, a tylko z 3% domieszka zlota, to bys mnie wysmial….

  Jaka ladna analogia :razz:enn:

 16. Ale się dopierdalacie. Typ ma matkę Szwajcarkę, całe życie się tam wychował, utożsamia się z tym krajem, a Wy jeszcze zaraz matce badania DNA będziecie robić w jakim stopniu jest Europejką.:matt:

  Izu pewnie też nie Polak choć tu się wychował i tak się czuje.

 17. Ale się dopierdalacie. Typ ma matkę Szwajcarkę, całe życie się tam wychował, utożsamia się z tym krajem, a Wy jeszcze zaraz matce badania DNA będziecie robić w jakim stopniu jest Europejką.:matt:

  Izu pewnie też nie Polak choć tu się wychował i tak się czuje.

  sztywniutko mordzia, daj izu przegrac ze 2 walki to zobaczysz jaki z niego polak

 18. sztywniutko mordzia, daj izu przegrac ze 2 walki to zobaczysz jaki z niego polak

  Ale co masz na myśli? Izu jak zacznie przegrywać to przestanie mówić, że jest Polakiem czy ludzie zaczną mu to odbierać?

  Dla mnie to tam chuj ma znaczenie czy wygrywa czy przegrywa.

 19. Wulkan to sobie może być co najwyżej królem kebaba. Btw ciapaty vs Szwed o miano króla Europy? Jak oni we własnym kraju życia nie mają.. ..

 20. Polska też ma swojego króla, a imię jego Paweł, z rodu Mikołajuw z herbu Biała Mewa. Zacnym on jest wojownikiem, nie straszne mu potyczki z Koksem Hardkorowym czy Mariuszem od Pudzianow :crazy:

 21. Jego matka jest Szwajcarka od ktorego pokolenia? Turcja w Europie? W sensie jak?

  To kraj nie może leżeć na dwóch kontynentach?

 22. To kraj nie może leżeć na dwóch kontynentach?

  Moze. My tutaj rozmawiamy konkretnie o Turcji…

 23. Też chciałbym tak rządzić i dzielić światem. :razz:enn:

  Kazdy moze miec swoja opinie nie musisz do tego rzadzic i dzielic swiatem. Ktos Ci powiedzial, ze Turcja jest w Europie. Pewnie sie nawet nad tym nie zastanawiales tylko lykales jak malolat tablety przed rave party…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.