Lyoto-Machida-017

Od dziś zaczynamy nowy cykl na MMARocks.pl. Co tydzień będzie się ukazywało podsumowanie zestawień ogłoszonych w minionym tygodniu. Poniżej znajdziecie pojedynki dodane do kart poszczególnych gal największych organizacji na świecie oraz te, w których wystąpią Polacy.

Tydzień: 24.02-02.03.2014

ŚWIAT

Bellator

1. Bellator 114, 28 marca, West Valley City, Utah, USA
185 lbs: Brett Cooper vs. Kendall Grove

2. Bellator 115, 4 kwietnia, Reno, Nevada, USA
185 lbs: Doug Marshall vs. Dan Cramer

3. Bellator, „Alvarez vs. Chandler 3”, 17 maja, TBA
155 lbs: Eddie Alvarez vs. Michael Chandler

Cage Warriors FC

1. CWFC 66, 22 marca, Kopenhaga, Dania
185 lbs: Jack Hermansson vs. Enoc Solves Torres

2. CWFC 67, 12 kwietnia, Swansea, Anglia
135 lbs: Brett Johns vs. James Brum

UFC

1. UFC Fight Night 40: Minotauro vs. Nelson, 11 kwietnia, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
145 lbs: Clay Guida vs. Tatsuya Kawajiri
265 lbs: Jared Rosholt vs. Daniel Omielanczuk
185 lbs: Andrew Craig vs. Chris Camozzi
135 lbs: Rani Yahya vs. Johnny Bedford
125 lbs: Alptekin Ozkilic vs. Dustin Ortiz
155 lbs: Ramsey Nijem vs. Beneil Dariush
145 lbs: Jim Alers vs. Alan Omer
185 lbs: Thales Leites vs. Trevor Smith

2. UFC The Ultimate Fighter Nations – Finale, 16 kwietnia, Quebec City, Kanada
145: Dustin Poirier vs. Akira Corassani

3. UFC on Fox 11: Werdum vs. Browne, 19 kwietnia, Orlando, Floryda, USA
170 lbs: Jordan Mein vs. Hernani Perpetuo
145 lbs: Mike Thomas Brown vs. Estevan Payan

4. UFC Fight Night, 10 maja, Cincinnati, Ohio, USA
145 lbs: Erik Koch vs. Daron Cruickshank
185 lbs: Costas Philippou vs Lorenz Larkin
135 lbs: Eddie Wineland vs. Johnny Eduardo

5. UFC 173: Weidman vs. Machida, 24 maja, Las Vegas, Nevada
185 lbs: Chros Weidman vs. Lyoto Machida
135 lbs: Takeya Mizugaki vs. T.J. Dillashaw
155 lbs: Francisco Trinaldo vs. Michael Chiesa

POLSKA

Fight Exclusive Night 2, 8 marca, Wrocław, Polska
77 kg: Damian Komisarski vs. Damian Pomocka
Open: Michał Dembler vs. Wojciech Bartnik

PLMMA 29, 15 marca, Legionowo, Polska
48 kg: Lena Tkhorevska vs. Anna Moldavchuk

Slugfest 1, 5 kwietnia, Witkowo, Polska
66 kg: Dominik Cacko vs. Albert Ciesielski
61 kg: Aleksander Jabłoński vs. Mateusz Juszczak
57 kg: Zuzanna Zygmańska vs. Małgorzata Smaczniak*

La Familia Fight Night 5, 3 maja, Halle, Niemcy
77 kg: Marcin Bandel vs. Musa Jangubaev

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.