Prokuratora wycofała się z wszystkich zarzutów przeciwko byłemu mistrzowi UFC Conorowi McGregorowi w głośnej sprawie zniszczenia i kradzieży telefonu fana przed nocnym klubem w Miami.

Biuro prokuratora stanowego poinformowało w poniedziałek, że ofiara przestała współpracować ze śledczymi i wycofała swoje zeznania. Dziennikarze gazety Miami Herald poinformowali również, że „poszkodowany w sprawie” fan zawodnika Ahmed Abdirzak wycofał również pozew cywilny przeciwko McGregorowi po zawarciu pozasądowej ugody.

30-letni McGregor został aresztowany w marcu tego rok. Zgodnie z informacjami podanymi policji przez Abdirzaka, Conor McGregor po wyjściu z klubu nocnego miał wytrącić mu telefon z ręki, stanąć na nim a potem go zabrać.

McGregor (21-4 MMA, 9-2 UFC) jest byłym podwójnym mistrzem organizacji UFC. W 2017 roku przegrał z legendą boksu Floydem Mayweatherem a w kolejnym starciu w formule MMA musiał uznać wyższość Khabiba Nurmagomedova.

Conor McGregor, jakiś czas temu, po nieudanych negocjacjach z UFC ponownie ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę. Prezydent organizacji UFC Dana White wierzy jednak, że będzie w stanie doprowadzić do kolejnego starcia Irlandczyka w UFC.

27 KOMENTARZE

 1. Ahmed Abdirzak wycofał również pozew cywilny przeciwko McGregorowi po zawarciu pozasądowej ugody.

  Ciekawe ile dostał. Stawiam, 100k $ na otarcie łez, nowego iphona i pandę w gazie.

 2. Tak to w ogóle powinno wyglądać. Rozwiązanie sprawy bez udziału prokuratorów i sędziów. Wypłacił mu hajsy, tamtemu takie zadośćuczynienie wystarczyło. Nie ma w tym nic złego. Ja się cieszę. Sprawa trafiła do sądu tylko dlatego że Conor jest sławny i bogaty.

  Mi się zdarzyło zniszczyć coś komuś i potem zadośćuczynić. Nie było potrzeba sądu do tego, żeby sprawę rozwiązać. Trzeba pamiętać, że to nie było tak, że Conor sam do niego podszedł i mu ten telefon ukradł tylko tamten zjeb stał przed nim w odleglosci nieświeżego oddechu i napierdalał flashem po oczach. Sami byście pewnie mu wystrzelili gonga albo wyrzucili ten telefon w pizdu.

 3. Ja rozumiem, że Conor wynagrodził straty materialne tego Abudabiego całego, ale co ze stratami moralnymi? Przecież gość może się nigdy nie podnieść po tym zdarzeniu, kiedy był bliski śmierci, bo Conor to taka maszyna do zabijania:awesome:

 4. Krulobójca się nawet jeszcze nie narodził :conorwalk:

  Nawet płokułatuła wie, że to tylko biznes

 5. A co z tym brutalnym gwałtem? Dlaczego ten okrutny gwałcilel chodzi nadal po ulicy?

  Pewnie byla "pozasadowa ugoda" i po brutalnym gwalcie. Kurde to jest niezly biznes ciagnac hajs od tych zarobionych pol debili.

 6. Gdyby mi tak kondor rozjebał telefon i zabrał…:baldwinwhiskey:

  Pewnie byla "pozasadowa ugoda" i po ugodzie jeszcze zrobiła królowi gałę z połykiem z wdzięczności, 100 000$ piechotą nie chodzi. Kurde to jest niezly biznes ciagnac hajs od tych zarobionych pol debili.

  Musiałem poprawić.

 7. Ja rozumiem, że Conor wynagrodził straty materialne tego Abudabiego całego, ale co ze stratami moralnymi? Przecież gość może się nigdy nie podnieść po tym zdarzeniu, kiedy był bliski śmierci, bo Conor to taka maszyna do zabijania:awesome:

  Jakie straty moralne?

  Ktoś kto go nauczył się tak ubierać powinien mu płacić przez całe życie. Przynajmniej miał swoje 5 minut. Conor bless.

 8. Jakie straty moralne?

  Ktoś kto go nauczył się tak ubierać powinien mu płacić przez całe życie. Przynajmniej miał swoje 5 minut. Conor bless.

  Te nogi nie zrobiły w życiu jednego przysiadu.

 9. Te nogi nie zrobiły w życiu jednego przysiadu.

  Amputowali mu mięśnie łydek, tak to przynajmniej wygląda, ciekawe jak chodzi?

 10. Jakie straty moralne?

  Ktoś kto go nauczył się tak ubierać powinien mu płacić przez całe życie. Przynajmniej miał swoje 5 minut. Conor bless.

  Widze moda z polskich plaz. Musial u nas byc i podpatrzec. Brakuje do tych klaperkow i skarpet tylko grilla i kielby:lol:

  Ach jak sie pojawi gdzies irol w poblizu to juz wiem jak cykac mu fotki zeby cos na tym ugrac:lol: ciekawe ilu ludzi teraz bedzie tak robilo

 11. Jakie straty moralne?

  Ktoś kto go nauczył się tak ubierać powinien mu płacić przez całe życie. Przynajmniej miał swoje 5 minut. Conor bless.

  Kolana mógł doszorować jak klęka przed królem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.