Przy okazji każdej kolejnej walki Demetriousa Johnson dużo mówi się o tym, że waga musza nie przyciąga do siebie rzeszy fanów i nie jest tak popularna jak inne kategorie wagowe. Sam mistrz natomiast jest zdania, że prawdziwi fani MMA doceniają również tę wagę.

W naszej wadze nie ma wielu kontrowersji i ludzi wygadujących głupoty. Nie ma też złej krwi. Prawdziwi fani, ludzie którym oglądanie MMA sprawia przyjemność, szanują wszystkie kategorie wagowe i uwielbiają naszą wagę. Czasami zdarza się, że moi rywale wygadują coś na mój temat, jak np. John Dodson, ale mnie to nie interesuje, nie dbam o to.

Johnson jest znany z tego, że poza walczeniem lubi grać w gry komputerowe, na których również zarabia. Podczas spotkania z mediami został zapytany o to ile czasu dziennie poświęca na granie i jak wygląda jego typowy dzień.

Rano idę na salę i trenuję przez jakieś 1,5 godziny. Później gram w gry przez jakieś 2,5 godziny. Później przychodzi czas na kolejny trening, na który poświęcam jakieś 2 godziny. Gdy wracam do domu, spędzam czas z rodziną. Potem nieco śpię i od około godziny 20 do 23 znowu gram. Granie jest dla mnie formą relaksu po treningach.

3 KOMENTARZE

  1. Więcej gra niż trenuje…. : DDNieważne jaka waga, walczy świetnie i zawsze się to bardzo dobrze ogląda, także nieistotne : )

  2. jesli tak gada to znaczy że w jego głowie głęboko siedzi jedyna niepodważalna prawda która mówi że "krasnale nikogo…."

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.