Jan Błachowicz. Fot. instagram.com/janblachowicz

Jan Błachowicz, który 6 lipca zmierzy się z Lukiem Rockholdem i tym samym przywita go w kategorii półciężkiej, cieszy się, że będzie mógł się podjąć wyzwania walki z byłym mistrzem UFC i Strikeforce wagi średniej.

To bardzo fajne wyzwanie i medialne i sportowe. Luke jest zawodnikiem, który przechodzi z niższej kategorii do wagi półciężkiej, więc ja go przywitam w naszej wadze. Postaram się go serdecznie i mocno przywitać.

W rozmowie dla serwisu Interia, Błachowicz został zapytany również o to, czy prawdą jest, że za ostatnią walkę zainkasował pół miliona złotych.

Nie narzekam na wypłaty. Oczywiście zawsze może być lepiej, zawsze jest za mało, ale jeśli coś robisz całym swoim sercem i wkładasz całego siebie w to co robisz, to później poza sukcesem sportowym pojawia się finansowy. Dla mnie ten sport, to coś, co sprawia mi przyjemność, chcę być najlepszy na świecie, ale też trzeba za coś żyć.

Starcie Błachowicza z Rockholdem odbędzie się podczas gali UFC 239.

17 KOMENTARZE

 1. Jano, weź go tam nie witaj tylko odeślij go z powrotem do średniej, gdzie jego miejsce :bleed::bleed::bleed:

 2. Niby tyle zarabia, a w obejściu  Ursus C330 :travolta:

  Ursus na zdjeciu to  C-360. C-330 to Janek sie woził jak walczył w KSW i zarabiał w PLN :goldi:

 3. Zycze sobie i Wam ze walka bedzie wygladala podobnie jak Fonfary z Chavezem Jr ktory rowniez sobie zamarzyl podbijac wyzsze wagi. Skonczylo sie na oklepie i efektownym nokaucie. War Jano :robbie:

 4. Ale bym chciał  żeby Jamo go ubił we wczesnych rundach. Należy się chłopu jak nowa lampa w tym Ursusie

 5. Jestem ciekaw czy bedzie widać różnicę w warunkach fizycznych w walce, wydajr mi się że janek powinien byc duzo wiekszy

 6. Jestem ciekaw czy bedzie widać różnicę w warunkach fizycznych w walce, wydajr mi się że janek powinien byc duzo wiekszy

  To źle ci się wydaje

  Rockhold chudy nie jest i jest też wyższy

 7. Jestem ciekaw czy bedzie widać różnicę w warunkach fizycznych w walce, wydajr mi się że janek powinien byc duzo wiekszy

  Rockhold wyglądał na półciężkiego gdy walczył w średniej,a teraz to będzie wielki jak Oveerem.

 8. Rockhold wyglądał na półciężkiego gdy walczył w średniej,a teraz to będzie wielki jak Oveerem.

  Taka prawda, że bajania o fizycznej przewadze Janka to mrzonki. Janek w 205 nawet na ważeniu Boga fitnessu nie przypominał, a Rockhold w 185 to była sama wysuszona skóra i mięśnie, zero tłuszczu, zero wody.

  Teraz będzie duży, silny i mniej odwodniony. Czarno to widzę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.