Jan Błachowicz Dominick Reyes

Podczas nadchodzącej gali UFC 253 Dominick Reyes po raz drugi zawalczy o mistrzowski pas UFC. W pierwszym boju przegrał na punkty z Jonem Jonesem. Tym razem jego rywalem będzie Jan Błachowicz i Reyes liczy, że razem dadzą piękne widowisko w klatce, o czym powiedział w rozmowie z Przemysławem Osiakiem dla „Przeglądu Sportowego”.

O to mi właśnie chodzi. Niech to będzie spektakularne widowisko. Włóżmy w nie wszystko, co mamy, aby każdy wiedział, że ogląda coś naprawdę dobrego. I niech nas za to docenią. Chcę, aby była to jedna z tych walk, które tak naprawdę nie mają przegranego. Niech fani dostaną wszystko, czego chcieli. Takie jest moje podejście do pojedynków. No i tak, mówiłem szczerze, że to trudniejsze zestawienie niż z Jonesem. Absolutnie.

Reyes odniósł się również do słów Błachowicza, który powiedział, że jego rywal panicznie unika walki w parterze. Dominick przyznał, że lubi walczyć w stójce, bo wtedy starcie jest bardziej efektowne.

Już dawno temu trenowałem zapasy, a od ośmiu lat znam jiu-jitsu. Nie boję się więc, że zostanę poddany albo obity pięściami w parterze. Ale chodzi mi o kibiców i dlatego wolę wrócić do stójki. Jednak kto wie, może ja Błachowicza jednak obalę? A może będę cały czas uderzał i dzięki temu go przewrócę?

Mówiąc natomiast o zwycięstwie nad Błachowiczem stwierdził:

Wizualizuję sobie to na wszystkie sposoby – moje zwycięstwo w pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej, piątej rundzie. Poddaję go, nokautuję, kopię w głowę. Do wszystkiego się przyszykowałem, ale na końcu liczy się tylko to, żeby to moją rękę podnieśli do góry.

Walka pomiędzy Janem Błachowiczem i Dominickiem Reyesem odbędzie się 26 września podczas gali UFC 253.

Zobacz również: UFC 253: Adesanya vs Costa – rozpiska gali z udziałem Jana Błachowicza

43 KOMENTARZE

 1. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  Kondony z jakiejś paki wyłapali, że byłem przeciwko Jankowi :razz:utinlaugh:

  Zaraz, zaraz, chwileczkę! Czyż to nie odgłos pękającego dupska użytkownika, tasującego się do Reyesa? O tak, z całą pewnością!

  :antonio::razz:utinlaugh:

 2. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  :razz:udzianfap:

 3. Kondony z jakiejś paki wyłapali, że byłem przeciwko Jankowi :razz:utinlaugh:

  Na Jankones masz bana, za zbrodnie przeciwko narodu :crazy:

 4. Zwizualizuj sobie jak odcina ci swiatlo po wylapaniu bomby legendary polish power! :crazy:

  Niby nie powinno cytowac sie siebie, ale klasyk jak najbardziej trzeba 😀 Jano jak mowil tak zrobil, brawo Mordeczko, obys obronil go, a marzenie sie spelni 😀

 5. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  Wstawaj, zesrałeś się

 6. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  będziesz musiał jeszcze poczekać :razz:ociesznymirek:

 7. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  :razz:utinlaugh:

 8. Do wszystkiego się przyszykowałem

  Nauka wybudzania się po KO się przydała, dobrze pomyślane, że miałeś to już przećwiczone Domino 🙂

 9. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  :najmancoty:

 10. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  Toś się nie doczekał

  :burnit:

 11. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

  Co tam kurwiu?

 12. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

 13. pewnie, wiem o co Ci chodzi. Conor był ewenementem, te jego mistic mic itd. Drugiego takiego nie będzie.

  Żartuje sobie trochę z niego bo nie jestem jego fanem, a sama postać jest tak przerysowana jak postać z komiksu.

  Od początku mojego zainteresowania ufc (wcześniej k1 i pride) jestem fanem Diazów. Postawiłem gruby hajs na Nate w pierwszej walce po kursie 4,6 i po tym jak udusił irlandczyka tak skakałem z radości, że nabawiłem się przepukliny i musiałem jechać na pogotowie. True story.

  A jeśli chodzi o moje wpisy to poprostu się przekomarzam. Pozdro Mordo ;D

  Spoko też jestem fanem Diazów,  a fanem młodszego stałem się głównie właśnie dzięki rywalizacji z rudym.

 14. Pół żartem, pół serio. Serio, bo akurat w projektowaniu swojej wizji w głowie rywala był bardzo dobry i gdzieś tu kiedyś podawałem konkretne przykłady. Żartem, że niby taka fascynacja.

  pewnie, wiem o co Ci chodzi. Conor był ewenementem, te jego mistic mic itd. Drugiego takiego nie będzie.

  Żartuje sobie trochę z niego bo nie jestem jego fanem, a sama postać jest tak przerysowana jak postać z komiksu.

  Od początku mojego zainteresowania ufc (wcześniej k1 i pride) jestem fanem Diazów. Postawiłem gruby hajs na Nate w pierwszej walce po kursie 4,6 i po tym jak udusił irlandczyka tak skakałem z radości, że nabawiłem się przepukliny i musiałem jechać na pogotowie. True story.

  A jeśli chodzi o moje wpisy to poprostu się przekomarzam. Pozdro Mordo ;D

 15. no właśnie chyba nie 😀

  Pół żartem, pół serio. Serio, bo akurat w projektowaniu swojej wizji w głowie rywala był bardzo dobry i gdzieś tu kiedyś podawałem konkretne przykłady. Żartem, że niby taka fascynacja.

 16. Nie mogę się doczekać kiedy Reyes uwali na leb Bałachowicza. Te pękające dupska użytkowników tasujących się do Janka….:antonio:

 17. Reyes ma jakąś przypadłość do gadania głupot na tydzień przed walką. Przecież przed Jonesem też gadał jakieś bzdury

 18. Ty tak serio? Bo jak dla mnie to Twoje wpisy porownal bym z fascynacja hefnera Bedorfem.

  Ciekawe co Nate sobie wizualizowal przed pierwsza walka.

  A Ty tak serio, że ja serio?

 19. Jedynie Conor umiał tak robić. Sprawiać na konferencjach, że przeciwnicy mimowolnie wizualizowali sobie własną porażką. Ech, co to był za gość. Szkoda, że jest na emeryturze.

  Ty tak serio? Bo jak dla mnie to Twoje wpisy porownal bym z fascynacja hefnera Bedorfem.

  Ciekawe co Nate sobie wizualizowal przed pierwsza walka.

 20. Reyes jest spoko gościem. Nie będzie przecież mówił że wizualizuje przegraną.

  Cały czas z szacunkiem i mam nadzieję że będzie chciał dać show.

  Kurcze coraz bardziej analizuję walkę i naprawdę Janek może go usadzić w stójcie co ostatnio regularnie pokazywał jak i chyba lepiej sobie radzi z BJJ. Zapasy raczej pokazuje defensywne niż ofensywne na czym dobrze wychodzi bo meczy przeciwników i odstawia ciosami.

 21. Nie opłaca się. Kurs za niski względem prawdziwych szans. Dla mnie Reyes jest faworytem, ale takim na 55% do 45%, a kurs jakby był faworytem na 75%.

  Ja chyba sobie puszcze Matthewsa, Dawodu, Eubanks, Janka i Adesanye

 22. Dobra przyznac sie kto puszcza kupon z Reyesem 🙂

  Nie opłaca się. Kurs za niski względem prawdziwych szans. Dla mnie Reyes jest faworytem, ale takim na 55% do 45%, a kurs jakby był faworytem na 75%.

 23. moje zwycięstwo w pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej, piątej rundzie. Poddaję go, nokautuję, kopię w głowę.

  A później się budzę :boystop:

 24. Zwizualizuj sobie jak odcina ci swiatlo po wylapaniu bomby legendary polish power! :crazy:

  Jedynie Conor umiał tak robić. Sprawiać na konferencjach, że przeciwnicy mimowolnie wizualizowali sobie własną porażką. Ech, co to był za gość. Szkoda, że jest na emeryturze.

 25. Wizualizuję sobie to na wszystkie sposoby – Jana zwycięstwo w pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej, piątej rundzie. Podda mnie, zostanę brutalnie znokautowany, kopnięty w głowę. Do wszystkiego się przyszykowałem, ale na końcu liczy się tylko to, żeby ręka Jana została podniesiona do góry.

  Prawidłowa wersja :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.