Maurcio Rua, który podczas gali UFC w Hamburgu został pobity przez Anthony’ego Smitha, skomentował walkę na Instagramie i pogratulował swojemu rywalowi.

Niestety nie zawsze rezultat jest taki jakbyśmy oczekiwali. Częścią życia jest zrozumienie tego faktu. Gratulacje dla Anthony’ego Smitha. Sam wiele razy celebrowałem takie chwilę i nie mogę odbierać mu tego co osiągnął. Poświęcałem się i mocno trenowałem. Zrobiłem wszystko, co mogłem przygotowując się do tej walki, ale on był tego dnia lepszy. Życie toczy się dalej. Dziękuję wszystkim za wsparcie.

View this post on Instagram

Infelizmente nem sempre a gente tem o resultado que gostaria, e entender isso faz parte da vida. Parabéns ao Anthony Smith. Por tantas e tantas vezes eu estive comemorando nesse momento e não posso tirar o mérito dele. Me dediquei, treinei muito, e fiz tudo que estava ao meu alcance pra essa luta, mas ele foi melhor nessa noite. A vida continua, obrigado pelo carinho de todos. Unfortunately we don’t always get the result we want, and to understand that fact is part of life. Congratulations to Anthony Smith. For so many times I was celebrating at this moment and I can’t take his merits from him. I dedicated myself, trained hard, and did all that was within my reach for this fight, but he was better yesterday. Life continues, thank you all for the support.

A post shared by Shogun Rua (@shogunoficial) on

Porażka ze Smithem przerwała passę trzech zwycięstw z rzędu Mauricio Rui w UFC. Brazylijczyk jednak wrócił do oktagonu po ponad roku przerwy od startów. Warto też przypomnieć, że popularny Szogun zadebiutował w MMA w roku 2002 i ma już na swoim koncie 36 zawodowych walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.