francis ngannou

Randy Couture, były mistrz UFC, nie jest zaskoczony tym, co dzieje się pomiędzy Francisem Ngannou i organizacją UFC w sprawie podpisania nowego kontraktu.

Mistrz wagi ciężkiej UFC jest aktualnie w trakcie negocjacji nowych warunków współpracy z UFC. Organizacja chciała, aby przed ostatnią walkę Ngannou podpisał nowy kontrakt. Mistrz zdecydował się jednak zaryzykować i wyjść do starcia bez nowej umowy. Po wygranej nad Cirylem Gane chce usiąść do dalszych negocjacji z UFC i jest zdeterminowany, aby dopiąć swego.

Co ciekawe, po ostatniej walce Francisa Ngannou, w klatce UFC nie pojawił się Dana White, szef organizacji i nie założył pasa mistrzowi. Potem Dana tłumaczył, że była to wyjątkowa sytuacja i miał ważne sprawy do załatwienia.

W słowa szefa UFC nie wierzy do końca Randy Couture, który w programie The MMA Hour powiedział:

Szczerze mówiąc, zupełnie nie jestem zaskoczony. Klasyczne podejście Zuffy i Dany White’a. Ostatecznie oni nie chcą, aby Francis miał władzę. Byliby bardziej szczęśliwi, gdyby Francis przegrał ostatnią walkę i myślę, że na to liczyli. Dana może mówić co chce, ale nie założył pasa Francisowi i nie pojawił się na konferencji prasowej po walce i był po temu powód.

Sprawa kontraktu Ngannou ciągnie się od dawna i od dawna mistrz powtarza, że chce zarabiać większe pieniądze. Jednym z warunków dalszej współpracy z UFC ma być również pozwolenie na to, aby mistrz mógł bić się też w boksie.

Niedawno menadżer Ngannou zapowiedział, że liczy na to, iż uda się dojść do porozumienia z UFC i zamknąć sprawę polubownie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Mario123

BAMMA
Featherweight

819 komentarzy 1,785 polubień

Eeeee, a Zuffa to nie sprzedała UFC przypadkiem?

Odpowiedz polub

j
jd0490

PRIDE FC
Heavyweight

7,239 komentarzy 13,590 polubień

Działy sie ważne rzeczy Dana nie mógł być na wale wieczoru
Działy sie ważne inne rzeczy...

Odpowiedz 2 polubień

roundone

BAMMA
Bantamweight

790 komentarzy 872 polubień

Kur po numerze z Rudym któremu dali trochę więcej nic chcieli drugi raz tak się nie nadzieja no chance Łysy jak szczur szybko się uczy:tysoncoffe:

Odpowiedz polub

Raven

Bellator
Bantamweight

3,937 komentarzy 13,431 polubień

„Oni nie chcą, aby Francis miał władzę”​

Oni nie chcą żeby Francis miał nowe piżamy :fjedzia:

Odpowiedz polub