francis ngannou

Randy Couture, były mistrz UFC, nie jest zaskoczony tym, co dzieje się pomiędzy Francisem Ngannou i organizacją UFC w sprawie podpisania nowego kontraktu.

Mistrz wagi ciężkiej UFC jest aktualnie w trakcie negocjacji nowych warunków współpracy z UFC. Organizacja chciała, aby przed ostatnią walkę Ngannou podpisał nowy kontrakt. Mistrz zdecydował się jednak zaryzykować i wyjść do starcia bez nowej umowy. Po wygranej nad Cirylem Gane chce usiąść do dalszych negocjacji z UFC i jest zdeterminowany, aby dopiąć swego.

Co ciekawe, po ostatniej walce Francisa Ngannou, w klatce UFC nie pojawił się Dana White, szef organizacji i nie założył pasa mistrzowi. Potem Dana tłumaczył, że była to wyjątkowa sytuacja i miał ważne sprawy do załatwienia.

W słowa szefa UFC nie wierzy do końca Randy Couture, który w programie The MMA Hour powiedział:

Szczerze mówiąc, zupełnie nie jestem zaskoczony. Klasyczne podejście Zuffy i Dany White’a. Ostatecznie oni nie chcą, aby Francis miał władzę. Byliby bardziej szczęśliwi, gdyby Francis przegrał ostatnią walkę i myślę, że na to liczyli. Dana może mówić co chce, ale nie założył pasa Francisowi i nie pojawił się na konferencji prasowej po walce i był po temu powód.

Sprawa kontraktu Ngannou ciągnie się od dawna i od dawna mistrz powtarza, że chce zarabiać większe pieniądze. Jednym z warunków dalszej współpracy z UFC ma być również pozwolenie na to, aby mistrz mógł bić się też w boksie.

Niedawno menadżer Ngannou zapowiedział, że liczy na to, iż uda się dojść do porozumienia z UFC i zamknąć sprawę polubownie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Mario123
Mario123

BAMMA
Welterweight

902 komentarzy 2,106 polubień

Eeeee, a Zuffa to nie sprzedała UFC przypadkiem?

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Lightweight

9,030 komentarzy 18,917 polubień

Działy sie ważne rzeczy Dana nie mógł być na wale wieczoru
Działy sie ważne inne rzeczy...

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of roundone
roundone

BAMMA
Bantamweight

790 komentarzy 872 polubień

Kur po numerze z Rudym któremu dali trochę więcej nic chcieli drugi raz tak się nie nadzieja no chance Łysy jak szczur szybko się uczy:tysoncoffe:

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,636 komentarzy 16,555 polubień

„Oni nie chcą, aby Francis miał władzę”​

Oni nie chcą żeby Francis miał nowe piżamy :fjedzia:

Odpowiedz polub