Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, trafiła do Galerii Sław amerykańskiej organizacji. Dana White, szef marki, przyznał, że bardzo ceni Joannę i liczy, iż Polka będzie współpracować z UFC jeszcze przez wiele lat.

Joanna Jędrzejczyk jest już na sportowej emeryturze. Podczas gali UFC 299 ogłoszono, że Polka została wprowadzona do Hall of Fame organizacji UFC. Po gali Dana White został zapytany przez dziennikarzy o Joannę i to, co jej powiedział po ogłoszeniu wprowadzenia do Galerii Sław UFC.

Podziękowaliśmy sobie. Ona jest niesamowita. Gdy po raz pierwszy zobaczyłem walkę Joanny w UFC, zaraz po niej zaproponowałem jej, aby poszła ze mną obejrzeć pozostałe walki z gali. Od tamtego czasu i przez kolejne lata staliśmy się bliskimi przyjaciółmi. Mam dla niej wiele szacunku. Nie tylko w trakcie kariery, ale też po jej zakończeniu, ona wykonuje dla nas ogromną pracę i będzie z nami do końca życia.

Joanna Jędrzejczyk zakończyła sportową karierę po ostatniej walce dla UFC, w której została znokautowana przez Weili Zhang. Jędrzejczyk walczyła w MMA od roku 2012. W roku 2015 pokonała Carlę Esparzę i zdobyła mistrzowski tytuł wagi słomkowej, który obroniła pięć razy. Joanna zakończyła karierę po przewalczeniu 21 pojedynków w MMA, z których 16 wygrała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

16,592 komentarzy 43,615 polubień

To byłaby para prezydencka

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Middleweight

5,683 komentarzy 22,083 polubień

Czyli "Joana ever was my friend"? :mjsmile:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Flyweight

2,201 komentarzy 3,519 polubień

Czyli, "dziękuję ci Joanna że przez całą karierę mogłem dzięki tobie kosić hajs i odcinać kupony i nigdy nie miałaś głupich pomysłów w stylu udziały w firmie jak Conor"

Odpowiedz polub