dustin_poirier

Podczas zbliżającej się gali UFC 208, która odbędzie się 11 lutego, zawalczą z sobą Dustin Poirier i Jim Miller. Miller w jednym z wywiadów powiedział, że to bardzo dobre zestawienie i walka zapowiada się świetnie. Podobnie uważa Poirier, który w rozmowie z serwisem FloCombat stwierdził że:

Każdy zawodnik, który jak Jim Miller przez ostatnie siedem, osiem lat jest ważną postacią w tej wadze jest też dobrym przeciwnikiem. On ma na swoim koncie 25 walk w UFC, walczył z najlepszymi zawodnikami w 155 funtach i od zawsze był blisko szczytu tej dywizji. On nadal jest bardzo niebezpieczny i uważam, że to będzie świetna walka dla fanów. Jim to zawodnik, którego szanuję. On nie wygaduje głupot, ani nie stara się gwiazdorzyć. To jest człowiek, który ciężko pracuje, tak jak ja i dzięki temu daje ekscytujące walki. Nie mogę się doczekać tego starcia i zrobienia show.

Dustin Poirier w starciu z Millerem powróci do oktagonu UFC po porażce z Michaelem Johnsonem. Odnosząc się do wspomnianej walki Poirier powiedział, że już nigdy więcej nie popełni błędu, który zdarzył mu się podczas tamtego starcia.

Popełniłem ogromny błąd w mojej ostatniej walce. Nie podszedłem z szacunkiem do mojego przeciwnika i to spowodowało, że miałem błędne spojrzenie na walkę. Muszę podchodzić z szacunkiem do wszystkich zawodników w tej grze ponieważ wszyscy są niebezpieczni. Każdy z nas chce wejść do walki i wygrać, niezależnie od tego jakie posiada umiejętności. Nadal uważam, że Michael Johnson to koszmarny zawodnik pod względem technicznym, ale to nie ma żadnego znaczenia.

 

3 KOMENTARZE

  1. Po prostu jest średniakiem, a nie zlekceważył kogoś. Prosta wymówka jest dobra.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.