Po tym jak Amanda Nunes zapowiedziała, że nie ma zamiaru walczyć po raz kolejny z Cris „Cyborg” Justino, sytuację szybko wykorzystała Megan Anderson, która zapowiedziała w mediach społecznościowych, że chętnie zmierzy się w starciu o pas z Justino.

Odbierzcie jej pas. Ja zawalczę z Cris o wakujący tytuł 145 funtów, jeśli Amanda nie da Cris rewanżu, na który zasługuje.

W taki sposób Anderson zareagowała na słowa Nunes, która wcześniej napisała:

Wybacz Cristiane, ale kończę z wagą do 145 funtów. Moim celem było zostanie podwójną mistrzynią. Teraz mogę pomóc ci zbudować tę dywizję. Mam dla ciebie rywalkę, Kayla Harrison jest prawdziwą zawodniczką tej kategorii.

1 KOMENTARZ

  1. Megan to ta żyrafa, którą zmieliła Holm i która ostatnio wygrała przez palcówę oczną z Zingano, jeżeli dobrze pamiętam. Rzeczywiście udała się Dance babska dywizja 145 lbs. Albo te baby nie chcą w niej walczyć po jednorazowym wyskoku jak de Randamle albo Nunes albo zbierają wpierdole jak ta Megan, Holly, jakaś tam Kunickaja czy Evinger (te dwie to chyba były na jeden raz do UFC i won każda) czy ostatnio Cyborg albo… cholera, chyba ich tam więcej w ogóle nie ma? Pamiętam że pod kontraktem są niby jakieś Kianzad i Stoliarenko, odrzuty z TUFa i obie po porażkach.:slowclap:Już w sumie wolę jak maluchy z muszej zasuwają dookoła klatki jak po podwórku i okładają się rączkami przez 15 czy 25 minut.[spoiler]No i wtedy mogę zawsze powiedzieć "patrz, a wiesz, że ja jestem większy od tego gościa, co wygrał? serio"[/spoiler]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.