Israel Adesanya zaproponował niedawno, że chętnie zmierzyłby się z powracającym do UFC Andersonem Silvą. Na razie jednak odpowiedź byłego mistrza zapewne nie będzie dla niego satysfakcjonująca.

Nie znam tego nazwiska. Nie znam tego zawodnika. Nie wiem kim on jest. Przykro mi, ale zwyczajnie nie wiem. Sprawdzę to oczywiście. Aktualnie skupiam się na sobie, rodzinie, moich współpracownikach i firmie. Zobaczymy co będzie dalej. Jak mówiłem, nie znam tego zawodnika, ale sprawdzę kto to, i wówczas możemy porozmawiać.

Silva powiedział o tym w wywiadzie dla CBS Sports, a zapytany o to, kto mógłby być jego następnym rywalem w oktagonie, odpowiedział:

Sam jeszcze nie wiem. Na razie kontynuuję moje treningi i ciężko pracuję. Jestem podekscytowany powrotem, ale nie mam pojęcia kto może być moim rywalem.

2 KOMENTARZE

  1. Jestem tego samego zdania co Cloud, jak trenowałem sport (nie sporty walki), to zawsze mnie ciekawiło z kim się zmierzę, chociażby dlatego żeby wiedzieć czego, po kim się spodziewać. A jemu to wisi, bo trener przestudiuje przeciwnika i opowie. Wiec zalatuje mi tu w chuu arogancją

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.