francis ngannou

Pod koniec marca Francis Ngannou (MMA 14-3), po blisko 8 miesiącach przerwy od startów, powróci do oktagonu UFC i zmierzy się w nim z Jairzinho Rozenstruikiem (MMA 10-0). Kameruńczyk nie jest zadowolony z tego, że musiał tak długo czekać na rywala, ale jak sam mówi, po pokonaniu Rozenstruika liczy na starcie o pas.

Zobacz również: Menadżer: Jeśli Rozenstruik pokona Ngannou powinien walczyć o pas

Walka z nim jest tylko wstępem do wielkiego newsa. Po tej walce liczę na to, że dostanę starcie o pas i to będzie dopiero duży news. Moje przewidywania na nadchodzący bój, to odsunięcie Rozestriuka z mojej drogi.

W rozmowie dla The Schmo, Ngannou został zapytany również o to, czy jego zdaniem dojdzie do pojedynku mistrzowskiego pomiędzy Stipe Miocicem i Danielem Cormierem.

Czekanie na walkę było bardzo frustrujące. Od ostatniego starcia minęło już 7 miesięcy. W tym czasie cieszyłem się jednak życiem. Wróciłem do domu. Dopiero niedawno przyjechałem z Kamerunu, gdzie spędzałem czas z rodziną. Nie wiem co będzie ze Stipe i Danielem, ale pewnie zawalczą ponownie o pas. Trzeba więc być w pobliżu, robić swoje i uzbroić się w cierpliwość.

W swojej ostatniej walce, do której doszło w czerwcu 2019 roku, Ngannou zmierzył się z Juniorem dos Santosem i pokonał go przez nokaut w pierwszej rundzie.

Do starcia Francisa Ngannou z Jairzinho Rozenstruikiem dojdzie 28 marca.

14 KOMENTARZE

 1. Walka dwoch gosci z kowadlem w łapie 🙂

  Chcialbym bardzo aby Bigi Boy trafil i pozamykal buzie 😆

  A co do TS'a to predzej trylogia z Bladesem niz zwlekanie na Stipe.vs.DC

 2. Walka z nim jest tylko wstępem do wielkiego newsa. Po tej walce liczę na to, że dostanę starcie z Najmanem i to będzie dopiero duży news.

  Korekta.

 3. Tylko żeby nie było powtórki panie ja się boje pana jebnąć, bo pan może jebnąć mnie. Niech tym razem wielkie murzyny pourywają sobie łby i niech tylko jeden z nich idzie spać, a nie my z nudów.

 4. Francis Ngannou

  :korwinwhat:

  Manganu

  Maputo Endugu

  Mumbekkele

  Dziękuję Panowie za rozjaśnienie, bo kompletnie nie wiedziałem o kim Jacek pisze.

 5. Oglądałem kiedyś ważenie przed galą i pojawił się właśnie gość,z ryja tak jakby Lewis,ale nie do końca,jednak sprawdziłem i to ten Rozenstruik.

  Mam nadzieję,że to podobieństwo nie przełoży się na walkę i nie będzie powtórki z Nagatuntu – Lewis.

 6. Wygrany tego starcia, z Jonesem jak ten już wpierdoli Rejsowi, a o wakowany pas LHW wygrany Corey vs Janek, z Santosem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.