Jairzinho Rozenstruik

Jairzinho Rozenstruik (MMA 10-0), który w swoim ostatnim boju znokautował Alistaira Overeema (MMA 45-18), w kolejnej walce zmierzy się z Francisem Ngannou (MMA 14-3). Menadżer Jairzinho, Abraham Kawa, uważa że zwycięstwo jego klienta nad Ngannou powinno mu zapewnić walkę o pas mistrzowski wagi ciężkiej, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu MMA Junkie.

Zobacz również: Mayweather vs Nurmagomedov? Ojciec Khabiba stawia zaskakujący warunek

Jeśli on pokona Francisa Ngannou, to walka o pas jest czymś naturalnym, on musi być następny w kolejce.

Na razie cały czas jednak nie wiadomo kiedy może dojść do walki mistrzowskiej pomiędzy Danielem Cormierem i Stipe Miociecem.

Oczywiście wiem, że cały czas czekamy na rozstrzygnięcie sprawy walki Stipe z DC i tego czy do tej walki dojdzie. Ostatecznie pewnie tak będzie. Jeśli jednak teraz Jair pokona Francisa, kto może go przeskoczyć? Podajcie nazwisko.

Jairzinho Rozenstruik znajduje się aktualnie na piątym miejscu rankingu wagi ciężkiej UFC. Jego przyszły rywal, Francis Ngannou, jest na pozycji drugiej tego zestawienia.

Do walki obu zawodników ma dojść 28 marca.

22 KOMENTARZE

  1. A każdy kij ma dwa końce.. tylko w takim wypadku, gdzie jest jego początek?

    Jezus powiedział jasno: „Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego – miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi :eddieconspiracy:

  2. Jezus powiedział jasno: „Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego – miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi :eddieconspiracy:

    Wzgardzony oznacza to samo co potępiony? :kawulpokapoka:

  3. Tak, to jeden pień we dwu napozór odmiennych znaczeniach

    Ukontentowała mnie Twoja odpowiedź, idę się zdrzemnąć spełniony :einsteinsmoke:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.