Marcin Held wygrał pierwszą walkę w KSW i chciałby jak najszybciej wrócić do klatki. Planuje też start w turnieju grapplingowym.

Podczas gali KSW 95, która odbyła się 7 czerwca w Olsztynie, Marcin Held zmierzył się z Romanem Szymańskim i wygrał z nim na pełnym dystansie. Było to pierwsze zwycięstwo Marcina w okrągłej klatce. Po walce Held w rozmowie dla KSW powiedział:

Teraz bardzo chętnie wrócę szybciej. Czekam na propozycje, jak tylko wyleczę palec, bo w pierwszej rundzie jakoś mi się podwinął i czułem, że coś z nim jest nie tak, ale jak tylko go wyleczę, mogę wracać.

Natomiast w mediach społecznościowych Marcin dodał również, że ma także plany związane z walkami na matach.

Dzięki Olsztyn, daliśmy z Romanem Szymańskim dobrą walkę. Następny przystanek ->wrześniowy turniej grapplingowy na Sardynii.

Marcin Held w okrągłej klatce zadebiutował w grudniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Raula Tutarauliego. Przed wejściem do KSW Marcin Held przez wiele lat rywalizował na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy Professional Fighters League. Na swoim koncie ma stoczonych 39 pojedynków, z których 29 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Bantamweight

8,073 komentarzy 14,911 polubień

Zjazd niesamowity. Obie walki w KSW słabe.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,848 komentarzy 34,630 polubień

Zjazd niesamowity. Obie walki w KSW słabe.

32 lata, to niby jeszcze nie dużo tylko że on zaczynał walki na pro mając lat 16!, a teraz ma rekord 29-10, czyli blisko 40 walk! to oznacza że już po swoim prime... co pokazuje też że walczy teraz w KSW...

Odpowiedz 2 polubień