Joanna Jędrzejczyk po swojej ostatniej wygranej udzieliła wielu wywiadów, w których zapowiedziała, że chce odzyskać tytuł mistrzowski, ponieważ uważa, że to ona jest najlepszą zawodniczką kategorii słomkowej w UFC.

W niedawnej rozmowie z serwisem MMAFightingRose Namajunas, mistrzyni która dwa razy pokonała Jędrzejczyk, odniosła się do tego co mówi Polka.

Nie rusza mnie to co ona opowiada. Im więcej ona mówi, tym bardziej sprawia, że brzmi to głupio. Ja staram się być pozytywną osobą. Oczywiście może się zdarzyć, że zostaniemy wciągnięci w jakieś idiotyzmy. Staram się jednak pamiętać o tym, że ona była wielką mistrzynią. Staram się pamiętać o tym co zrobiła dla tego sportu, bo była wspaniałą mistrzynią, ale teraz jest mój czas. Ona ostatecznie musi się z tym pogodzić.

Namajunas dodała również, że w jej odczuciu Jędrzejczyk liczy na walkę o pas, ale nie z Rose.

Nie mam pojęcia o czym ona naprawdę myśli. Słyszę jednak co mówi o tym, że boję się różnych rzecz. Myślę, że to wszystko pokazuję, że ona nie chce walczyć z najlepszymi. Ona nie chce walczyć ze mną, bo wie, że jestem najlepsza. Ona liczy na to, że zawalczę i przegram z kimś innym, żeby ona mogła wówczas wkroczyć. Ona zwyczajnie nie chce pokonać najlepszej. A najlepszą jestem ja. Nie ważne jednak co ona wygaduje i nie ważne co się wydarzy, ja nadal będę o niej pamiętać jako o wielkiej mistrzyni, którą była.

45 KOMENTARZE

 1. O kurwa, ale pierdolenie :śmiech:

  Myślę, że to wszystko pokazuję, że ona nie chce walczyć z najlepszymi.

  Aśka zawsze walczyła z najlepszymi. Nigdy się nie migałą żadnymi kontuzjami, nigdy nie marudziła, że musi walczyć z jakąś rywalką, która może być dla niej niewygodna.

  Ona nie chce walczyć ze mną, bo wie, że jestem najlepsza.

  :śmiech:

  Aśka chce odzyskać pas i gdyby tylko nadarzyła się okazja na trylogię to by podpisała kontrakt. Nie mam wątpliwości. Po prostu ani fani, ani UFC nie chcą tej trylogii. Dywizja musi się toczyć. Jest w niej trochę więcej zawodniczek. Czy ona myśli, że będzie cały czas walczyć z jedną? :joanawhat:

  Druga sprawa żeby być najlepszym nie wystarczy pokonać mistrza. Trzeba odprawić parę innych pretendentów. Rose na razie ma jedną obronę, a z czołówki pokonała tylko jedną zawodniczkę.

 2. :śmiech:

  Aśka chce odzyskać pas i gdyby tylko nadarzyła się okazja na trylogię to by podpisała kontrakt. Nie mam wątpliwości. Po prostu ani fani, ani UFC nie chcą tej trylogii. Dywizja musi się toczyć. Jest w niej trochę więcej zawodniczek. Czy ona myśli, że będzie cały czas walczyć z jedną? :joanawhat:

  Druga sprawa żeby być najlepszym nie wystarczy pokonać mistrza. Trzeba odprawić parę innych pretendentów. Rose na razie ma jedną obronę, a z czołówki pokonała tylko jedną zawodniczkę.

  Redaktorzy bardzo łaskawie potraktowali sebixa tymi cytatami,zabrakło wisienki na torcie: ona twierdzi (wg zagranicznych portali), że nie ma klarownego pretendenta do tytułu, nie ma z kim walczyć…zwyczajnie żenujące. Poza tym to wygląda jakby to jej bardzo zależało na trzeciej walce. I tylko jej, bo odzewu fanów i antyfanów żadnego, a Asia równie dobrze to może zawalczyć o pas w dywizji wyżej.

 3. ona twierdzi (wg zagranicznych portali), że nie ma klarownego pretendenta do tytułu

  Rili? No to ładnie spierdala przed Andrade 😆

 4. Myślę, że to wszystko pokazuję, że ona nie chce walczyć z najlepszymi. Ona nie chce walczyć ze mną, bo wie, że jestem najlepsza. Ona liczy na to, że zawalczę i przegram z kimś innym, żeby ona mogła wówczas wkroczyć. Ona zwyczajnie nie chce pokonać najlepszej. A najlepszą jestem ja.

  :mamedwhat:

 5. Rili? No to ładnie spierdala przed Andrade 😆

  :fjedzia:

  Taka zawodniczka jak Andrade i tak lepiej się sprawdza w 3 rundówkach, bo robi fajne slamy itd. ale co za dużo to niezdrowo, więc aż tak nie łaknę jej walki o pas.

  Andrade-Esparza, Andrade-Suarez to byłyby ciekawe pojedynki, bo obie dziołchy mają dobre zapasy. No i Jędrzejczyk-Tatianka też niezła by walka była, skillowa stójkowiczka vs skillowa grapplerka, raczej do niego nie dojdzie, ale może kiedyś się spotkają (nie jestem takim hurraoptymistą, że on wygra z Esparzą).

  Andrade Kowalkiewicz też ciekawa walka, ale bardziej ciekawe jest co wymyśli Karolina na tę walkę…

  UFC kompletnie pojebało maczmajking w tej dywizji. Może nawet specjalnie, dlatego pasem póki co nie ma się podniecać.

  Poza tym sama Namajunas jeszcze zanim zawalczyła o pas z Joanną, powiedziała, że nie będzie walczyć z Andrade albo Klaudią, bo obie są nieatrakcyjne (wg niej) i nie sprzedają się. Tyle w temacie Namajunas.

 6. Taka zawodniczka jak Andrade i tak lepiej się sprawdza w 3 rundówkach, bo robi fajne slamy itd. ale co za dużo to niezdrowo, więc aż tak nie łaknę jej walki o pas.

  W pięciorundówce nie wymiękła, mimo że przegrywała z kretesem. Ja chętnie zobaczę jak Rose poradzi sobie z takim wyzwaniem, bo to zupełnie co innego niż Aśka. Poza tym nie widzę Karoli w walce z Andrade, więc zakładam następną walkę Namajunas-Andrade.

  Andrade-Esparza

  Andrade na spokojnie. IMO takie 80/20

  Andrade-Suarez

  Jędrzejczyk-Tatianka

  To mogłoby być ciekawe.

 7. nie, chciałem Ci tylko szpilę wbić 😆

  Aha, spoko 😆

  Dla jasnosci, nie jestem psychofanem Aski, poprostu Rose nie lubialem juz duzo wczesniej. Teraz bym chcial zeby Karolina zdobyla tytul, to by bylo :antonio:

 8. W pięciorundówce nie wymiękła, mimo że przegrywała z kretesem. Ja chętnie zobaczę jak Rose poradzi sobie z takim wyzwaniem, bo to zupełnie co innego niż Aśka. Poza tym nie widzę Karoli w walce z Andrade, więc zakładam następną walkę Namajunas-Andrade.

  Mi nie chodzi  o to,że Andrade nie ma kardio, ma i to zajebiste, sęk w tym, że ma ten swój styl, rzuca czasami tymi dziewczynami dla widowiska, ale powiem szczerze Torres targała jak szmatą i to zaczynało być nudne, na pewno ciekawiej by było jakby coś dorzuciła do repertuaru.

  Namajunas nie zawalczy z Andrade, jeśli Dżesika wygra z Karolą będą chcieli zrobić interima Aśka-Andrade. Nawet co do Karoli nie byłbym taki pewny.

 9. A ty nic nie mowisz a i tak wygladasz glupio :fjedzia:

  Jest takie powiedzenie "Lepiej nic nie mówić i wyglądać głupio, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości". Idealnie pasuje to do Rose i JJ :roberteyeblinking:

 10. Jest takie powiedzenie "Lepiej nic nie mówić i wyglądać głupio, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości". Idealnie pasuje to do Rose i JJ :roberteyeblinking:

  Dokladnie, do obydwu

 11. Aha, spoko 😆

  Dla jasnosci, nie jestem psychofanem Aski, poprostu Rose nie lubialem juz duzo wczesniej. Teraz bym chcial zeby Karolina zdobyla tytul, to by bylo :antonio:

  :OK:

 12. Dopóki Róża nie wygra z Andrade czy Gadelhą, nigdy nie będzie najlepsza.

  Dwa razy pokonała niepokonaną mistrzynię i nie jest najlepsza a pas jej dali po znajomosci, ‍♂️. No debil.

 13. Dwa razy pokonała niepokonaną mistrzynię i nie jest najlepsza a pas jej dali po znajomosci, ‍♂️. No debil.

  Ona musi ciągle powtarzać, że jest najlepsza, tak nie zachowują się ludzie, którzy są w czymś najlepsi, jeszcze prowokacje Asi można zrozumieć, ale mistrzyni, która z nią ponoć wygrała, za każdym razem ma coś do powiedzenia na ten temat.

  Sam fakt, że jest taka słowna przepychanka o czymś świadczy, walkę o pas miała z dupy i tak to się kończy, kiedy zawodniczka która nie ma na koncie wartościowych skalpów, oprócz jednego, stara się być mistrzynią.

  Już widzieliśmy jak przebiegały kariery zawodników/zawodniczek którzy wygrywali z długoletnimi mistrzami, najlepiej z nich wszysktich wyszło Wiedmanowi, to o czymś świadczy, bo jego kariera nie jest jakas wybitna.W tym przypadku dochodzi fakt, że mistrzyni nie będzie faworytką w starciach z resztą top5 (oprócz Torres, która z kolei już powinni przesunąć w dół rankingu po dwóch porażkach) i teraz stękolenie, że nie ma pretendentów i, że Jędrzejczyk boi się trzeciej walki z Namajunas, bo nie będzie z nią walczyć….Jakim trzeba być kretynem, żeby takie opinie przekazywać prasie?

  Jędrzejczyk tytanem intelektu też nie jest ale, przy tej całej Rose wygląda na doktora nauk humanistycznych….

 14. Mi nie chodzi o to,że Andrade nie ma kardio, ma i to zajebiste, sęk w tym, że ma ten swój styl, rzuca czasami tymi dziewczynami dla widowiska, ale powiem szczerze Torres targała jak szmatą i to zaczynało być nudne, na pewno ciekawiej by było jakby coś dorzuciła do repertuaru.

  A mi się nie nudzi. Poza tym za obalenia też są punkty i na pewno działa to w pewien sposób na przeciwniczki

  Namajunas nie zawalczy z Andrade, jeśli Dżesika wygra z Karolą będą chcieli zrobić interima Aśka-Andrade. Nawet co do Karoli nie byłbym taki pewny.

  Jak nie zawalczy to fatalnie wpłynie na jej narrację, że jest najlepsza i taki strach wzbudza w byłej dominatorce.

 15. Rose dla beki odpowiada by podkurwić choć trochę bugi i jej wyznawców a pelikany łapią wszystko aż żyłka im migocze na skroni. :cryme:

 16. Rose dla beki odpowiada by podkurwić choć trochę bugi i jej wyznawców a pelikany łapią wszystko aż żyłka im migocze na skroni. :cryme:

  podaj niki tych pelikanow:dont_be_scared:

 17. Rose dla beki odpowiada by podkurwić choć trochę bugi i jej wyznawców a pelikany łapią wszystko aż żyłka im migocze na skroni. :cryme:

 18. Rose dla beki odpowiada by podkurwić choć trochę bugi i jej wyznawców a pelikany łapią wszystko aż żyłka im migocze na skroni. :cryme:

  To samo można o Aśce powiedzieć. Tylko ona, w porównaniu z Rose, powoduje w chuj większe poruszenie :śmiech:

 19. To samo można o Aśce powiedzieć. Tylko ona, w porównaniu z Rose, powoduje w chuj większe poruszenie :śmiech:

  Aśka ma chorobę podobną do aktorów z Trudnych spraw, natomiast Rose czasami zagra epizod w 1/10 jako bugi i robi dobrą robotę bo aż słychać świst jak dupa pęka:awesome:

 20. Aśka ma chorobę podobną do aktorów z Trudnych spraw, natomiast Rose czasami zagra epizod w 1/10 jako bugi i robi dobrą robotę bo aż słychać świst jak dupa pęka:awesome:

  normalnie złotousta

 21. Aśka ma chorobę podobną do aktorów z Trudnych spraw, natomiast Rose czasami zagra epizod w 1/10 jako bugi i robi dobrą robotę bo aż słychać świst jak dupa pęka:awesome:

  :joanawhat:

  A skąd wiesz? Znasz je? A może to Aśka robi sobie bekę, a Rose tak na poważnie? :fjedzia:

 22. :joanawhat:

  A skąd wiesz? Znasz je? A może to Aśka robi sobie bekę, a Rose tak na poważnie? :fjedzia:

  Jestem po kursach psychologii, czytam werbalne i niewerbalne zachowania jak przedszkolaki literki z elementarza:roberteyeblinking:

 23. Jestem po kursach psychologii, czytam werbalne i niewerbalne zachowania jak przedszkolaki literki z elementarza:roberteyeblinking:

  Na cohones to każdy psycholog. Nie wiadomo któremu wierzyć :korwinlaugh:

 24. Jestem po kursach psychologii, czytam werbalne i niewerbalne zachowania jak przedszkolaki literki z elementarza:roberteyeblinking:

  :gdzie:

 25. Dopóki Róża nie wygra z Andrade czy Gadelhą, nigdy nie będzie najlepsza.

  Wystarczy, że spuściła wpierdol dwa razy Aśce i wystarczy.

  Dokonała tego czego inne zawodniczki zrobić nie potrafiły

 26. To pierdolenie o Aśce, Rose i ogólnie całej tej posranej otoczce zaczyna być tak samo meczące jak kiedyś pierdolenie o tym czy Mamed pójdzie do UFC 😆 Każdy temat o tym wygląda tak samo jeśli chodzi o komentarze. Kopiuj wklej. 😆

 27. To pierdolenie o Aśce, Rose i ogólnie całej tej posranej otoczce zaczyna być tak samo meczące jak kiedyś pierdolenie o tym czy Mamed pójdzie do UFC 😆 Każdy temat o tym wygląda tak samo jeśli chodzi o komentarze. Kopiuj wklej. 😆

  Tak to jest w ch..j nudne, nie wiem po co drążony jest ten temat. Za miesiąc będzie walczyć Andrade z Karoliną, i jak tam nikt przekonująco nie wygra to tej dramy będzie ciąg dalszy, bo o czymś trzeba gadać. "jesteś głupia", "nie to ty jesteś głupia" i tak w kółko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.