Joanna Jędrzejczyk po swojej ostatniej wygranej udzieliła wielu wywiadów, w których zapowiedziała, że chce odzyskać tytuł mistrzowski, ponieważ uważa, że to ona jest najlepszą zawodniczką kategorii słomkowej w UFC.

W niedawnej rozmowie z serwisem MMAFightingRose Namajunas, mistrzyni która dwa razy pokonała Jędrzejczyk, odniosła się do tego co mówi Polka.

Nie rusza mnie to co ona opowiada. Im więcej ona mówi, tym bardziej sprawia, że brzmi to głupio. Ja staram się być pozytywną osobą. Oczywiście może się zdarzyć, że zostaniemy wciągnięci w jakieś idiotyzmy. Staram się jednak pamiętać o tym, że ona była wielką mistrzynią. Staram się pamiętać o tym co zrobiła dla tego sportu, bo była wspaniałą mistrzynią, ale teraz jest mój czas. Ona ostatecznie musi się z tym pogodzić.

Namajunas dodała również, że w jej odczuciu Jędrzejczyk liczy na walkę o pas, ale nie z Rose.

Nie mam pojęcia o czym ona naprawdę myśli. Słyszę jednak co mówi o tym, że boję się różnych rzecz. Myślę, że to wszystko pokazuję, że ona nie chce walczyć z najlepszymi. Ona nie chce walczyć ze mną, bo wie, że jestem najlepsza. Ona liczy na to, że zawalczę i przegram z kimś innym, żeby ona mogła wówczas wkroczyć. Ona zwyczajnie nie chce pokonać najlepszej. A najlepszą jestem ja. Nie ważne jednak co ona wygaduje i nie ważne co się wydarzy, ja nadal będę o niej pamiętać jako o wielkiej mistrzyni, którą była.

2 KOMENTARZE

  1. Dopóki Róża nie wygra z Andrade czy Gadelhą, nigdy nie będzie najlepsza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.