Podczas weekendowej gali UFC 248 Israel Adesanya (MMA 19-0), mistrz wagi średniej organizacji UFC, pokonał  Yoela Romero (MMA 13-4), a Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3) nie odzyskała tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej i musiała uznać wyższość Weili Zhang (MMA 21-1)

Zobacz również: Trzeba wyleczyć powojenne rany, przyjęłam bardzo dużo ciosów – Jędrzejczyk o stanie swojego zdrowia

Organizacja UFC przygotowała materiał podsumowujący najciekawsze akcje całej gali UFC 248 zaprezentowane w zwolnionym tempie.

10 KOMENTARZE

  1. troche wkurwia pokazywanie celnych ciosow chinki a aski mniej, skoro w walce aska rowniez trafiala mocnymi ciosami.

  2. troche wkurwia pokazywanie celnych ciosow chinki a aski mniej, skoro w walce aska rowniez trafiala mocnymi ciosami.

    Nas wkurwia ale z biznesowego punktu UFC w ogóle mnie to nie dziwi. Utrwalają ludziom to co chcą czyli, że nie była to wyrównana walka która mogła iść w obie strony tylko to że chinka najebała Aśce bez kontrowersji.

  3. troche wkurwia pokazywanie celnych ciosow chinki a aski mniej, skoro w walce aska rowniez trafiala mocnymi ciosami.

    O tym samym pomyślałem! Cóż to najlepiej pokazuje, że UFC zdaje sobie sprawe, że walka była w najgorszym wypadku dla Joanny remisowa, więc zmontowali tak by wyszło, że decyzja poszła w dobrą strone

  4. O tym samym pomyślałem! Cóż to najlepiej pokazuje, że UFC zdaje sobie sprawe, że walka była w najgorszym wypadku dla Joanny remisowa, więc zmontowali tak by wyszło, że decyzja poszła w dobrą strone

    brakuje tylko austriackich sedziów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.