fot.instagram.com/bartoszfabinski

Po prawie trzyletniej przerwie od walk Bartosz Fabiński wraca do oktagonu i już w weekend, podczas gali UFC w Hamburgu spotka się z Emilem Weberem Meekiem. Tuż przed tą walką, Robert Jocz, trener Fabińskiego, opowiedział w rozmowie z Polsatem Sport nieco o formie swojego podopiecznego.

Bartek jest przygotowany dobrze. Jest obawa o tzw. rdzę ringową bo była przerwa, ale przygotowany jest dobrze i myślę, że przejdzie tę walkę tak jak poprzednie. MMA poszło przez te trzy lata do przodu i nowości, jakieś niuanse, które przez ten czas powstały wprowadziliśmy do przygotowań. Nie jest też tak, że Bartek przez trzy lata przerwy od startów nie trenował. Nie było tylko woli walki i oficjalnego zgłoszenia powrotu. Przygotowania natomiast rozpoczął trzy miesiące temu, więc myślę, że czas był wystarczająco długi, żeby zbudować formę i ta forma jest dobra.

Trener Jocz nie ukrywa, że nastawia się na podobny styl walki swojego podopiecznego, jaki ten prezentował już w oktagonie UFC.

Kilka rzeczy uległo modyfikacji. Przygotowaliśmy też kilka niespodzianek, których Bartek może spróbuje. Skupiliśmy się jednak na tym, w czym Bartek jest dobry.

Cała rozmowa do odsłuchania tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Po tak długiej przerwie nie ma opcji żeby Bartosz to wygrał,Meek za dobry na powrót

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.