błachowicz teixeira

Glover Teixeira, który podczas zbliżającej się gali UFC Vegas 13 zmierzy się z Thiago Santosem, wierzy że efektowne zwycięstwo może zapewnić mu walkę o pas z Janem Błachowiczem. Jest też przekonany, że byłby dla Polaka większym wyzwaniem niż Dominick Reyes, którego Błachowicz pokonał podczas gali UFC 253.

W rozmowie dla serwisu MMA Fighing Teixeira przyznał, że nie spodziewał, iż Polak w tak dominującym stylu rozbije Reyesa i tym samym zdobędzie pas mistrzowski. Wydawało mu się, że starcie będzie bardziej wyrównane. Brazylijczyk dodał też, że jego walka z Błachowiczem wyglądałaby inaczej.

On nie mógłby walcząc ze mną stać w miejscu. Musiałby się bardziej ruszać. Jeśli tego by nie robił, trafiłby na matę. Oni ani razu nie sprowadzili walki do parteru. Ja nie stałbym w miejscu i nie wymieniał się ciosami. Mieszałbym stójkę ze sprowadzeniami, a to by sprawiło, że on byłby zaskoczony.

Glover dodał też, że aktualnie skupia się w całości na dzisiejszej walce Santosem i stara się nie myśleć o ewentualnej walce z Błachowiczem.

Teixeira ma za sobą świetną passę w oktagonie UFC – wygrał cztery ostatnie walki z rzędu. Jego ostatnim pogromcą w lipcu 2018 roku był Corey Anderson. 26 z 31 wygranych w karierze Brazylijczyk zdobywał przed czasem.

Zobacz również: Jon Jones wybiega za złodziejem z shotgunem ze swojej posesji

Zobacz również: UFC Vegas 13: Teixeira vs Santos – rozpiska gali

5 KOMENTARZE

 1. panie placku, leżałby pan tak samo jak dzisiejszej nocy

  Teixeira jest zawodnikiem, o którym ostatnią rzeczą jaką można o nim powiedzieć, to to, że jest plackiem.

  red card

  Pomimo wieku daje świetne emocjonujące walki, nie twierdzę, że wygrałby z Janem ale na pewno stanowiłby wyzwanie.

  Edit: co do placków to zgadzam się, ten orbitujący na twoim avku jak najbardziej się na placka nada. Bez charakteru, bez charyzmy, nijaki

 2. panie placku, leżałby pan tak samo jak dzisiejszej nocy

  :korwinwhat:

  Zobacz sobie z kim walczył "pan placek" i kogo pokonał

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.