Były mistrz kategorii półciężkiej UFC nie ma lekko. Jon Jones w niedzielny wieczór opublikował nagranie, na którym widać, jak ktoś próbuje obrabować jego dom. Złodziej wtargnął na posesję Jonesa w Albuquerque, jednak szybko zawrócił, kiedy ”Bones” wybiegł do niego z shotgunem. Zdarzenie zarejestrowała kamera, a zawodnik opublikował nagranie na Instagramie.

Poniższy opis widnieje na profilu społecznościowym Jona:

Skończyło się na tym, że wczoraj wieczorem stuknąłem lufą mojego shotguna w okno po stronie kierowcy. Następnym razem zanim spróbujesz kogoś obrabować, upewnij się, że Cię nie dogodni. Na szczęście nie strzelam do ludzi, kiedy ktoś się wycofuje. Młodzi ludzie, wasze życie jest znacznie cenniejsze niż kilka dóbr materialnych.

https://youtube.com/watch?v=dBDAT-kAJ8k

Były mistrz kategorii półciężkiej — Jon Jones ciągle pozostaje w treningu mimo tego, że jakiś czas temu przeszedł na emeryturę. Amerykanin z powodu braku wyzwań od UFC, a przede wszystkim pieniędzy postanowił usunąć się w cień. Podczas jego nieobecności w 205 funtach tytuł zdobył Jan Błachowicz, pokonując Dominicka Reyesa przed czasem. Cóż, popularny ”Bones” nie chce jednak wracać do wagi półciężkiej i myśli o królewskiej dywizji ciężkiej. Te plany wydają się realne, zresztą widać to po samym Jonesie i jego siłowych treningach.

Nieznana jest jeszcze data debiutu w nowej kategorii wagowej „Bonesa”. Co ciekawe, ciężcy zawodnicy z chęcią przywitają go w swoich szeregach. Jednym z chętnych na walkę z Jonem jest były sparingpartner, legenda sportów walki — Alistair Overeem. Sam Jones prowokował także byłego mistrza, który odszedł z MMA – Brocka Lesnara. Tak czy inaczej, Brock musiałby poddać się ponownym testom USADA, co wiąże się z 6-miesięcznym oczekiwaniem, a i tak nie ma pewności czy przejdzie badania.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.