Kilka dni temu Rose Namajunas miała po raz pierwszy okazję stanąć twarzą w twarz z Joanną Jędrzejczyk. Jak jednak sama mówi, nie obawia się tych spotkań, ponieważ gra psychologiczna mistrzyni na nią nie działa. W rozmowie z serwisem FloCombat, Namajunas wyjaśniła z czego wynika jej mentalna siła.

Nasza praca nie polega tylko na powtarzaniu ćwiczeń, pracy nad techniką, siłą i innymi rzeczami. Cały czas pracujemy również nad mocną psychiką. To musi być ćwiczone. Tu nie chodzi tylko o to, że ktoś ma mocną psychikę, a ktoś jej nie posiada. Każdego dnia pracuję nad tym, żeby lepiej zrozumieć samą siebie. Im bardziej komfortowo czujesz się bowiem z samym sobą, tym mniejszy wpływ mają na ciebie inni i to co robią lub mówią. Nad tym właśnie pracujemy, więc ona nie może mi nic zrobić. Czekam na świetną walkę.

Namajunsa dodała również, że jej zdaniem poprzednie przeciwniczki przegrały walki z Jędrzejczyk jeszcze przed wejściem do oktagonu, a ona sama jest na pewno najbardziej kompletną zawodniczką z jaką przyjdzie walczyć mistrzyni. Ma też za sobą doświadczenie związane z walką o pas, co jest jej dodatkowym atutem.

2 KOMENTARZE

  1. Jeśli JoannaPrzemoc : D przestałaby używać kicków, łokci i pięści, to Rose może nawet dotrwałaby do końca bez większego szwanku i może nie przegrałaby żadnej rundy 8-10, a jedynie 9-10. No cóż. Pewnie tak to wizualizuje Rołz ; ) A ja jej życzę tak, że niech jej Asia obije tą łysą pałę, bo chyba ma za dużo szarych komórek na fantazje. War Joanna!#TeamAsia

  2. Na konfie zrobić nie może, to i prawda. Ale czym jest to powód do puszenia się? W klatce nie będzie Dany ani ochroniarzy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.