Alexey Oleinik, który podczas gali UFC 224 pokonał przez poddanie Juniora Albiniego, nie zamierza sobie wybierać kolejnych rywali i chętnie zmierzy się z każdym, kogo zaproponuje mu organizacja.

Jestem gotów na każdego rywala. Walczę w najmocniejszej organizacji na świecie, która ma pod swoimi skrzydłami najlepszych zawodników. Wydaje mi się, że jestem w dziesiątce, lub piętnastce najlepszych zawodników i nie mogę teraz powiedzieć, że np. ktoś jest dla mnie zbyt wymagającym rywalem. Zawalczę z każdym, nie ważne czy to będzie zapaśnik czy stójkowicz.

Oleinik powiedziało tym podczas spotkania z mediami i wymienił dwa nazwiska potencjalnych rywali, które wydają mu się interesujące.

Może z Markiem Huntem? On mówi, że jest już stary, ale ja również nie należę do najmłodszych (śmiech). Za miesiąc skończę 41 lat. Nie jestem wiec ani młody, ani szybki, ale mam to coś, że wygrywam. Może więc walka z Huntem, a może z legendą grapplingu, Fabricio Werdumem. Ludzie mówią, że jest najlepszym grapplerem w wadze ciężkiej, więc byłoby to dla mnie interesujące wyzwanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.