Alexey Oleinik, który podczas gali UFC 224 pokonał przez poddanie Juniora Albiniego, nie zamierza sobie wybierać kolejnych rywali i chętnie zmierzy się z każdym, kogo zaproponuje mu organizacja.

Jestem gotów na każdego rywala. Walczę w najmocniejszej organizacji na świecie, która ma pod swoimi skrzydłami najlepszych zawodników. Wydaje mi się, że jestem w dziesiątce, lub piętnastce najlepszych zawodników i nie mogę teraz powiedzieć, że np. ktoś jest dla mnie zbyt wymagającym rywalem. Zawalczę z każdym, nie ważne czy to będzie zapaśnik czy stójkowicz.

Oleinik powiedziało tym podczas spotkania z mediami i wymienił dwa nazwiska potencjalnych rywali, które wydają mu się interesujące.

Może z Markiem Huntem? On mówi, że jest już stary, ale ja również nie należę do najmłodszych (śmiech). Za miesiąc skończę 41 lat. Nie jestem wiec ani młody, ani szybki, ale mam to coś, że wygrywam. Może więc walka z Huntem, a może z legendą grapplingu, Fabricio Werdumem. Ludzie mówią, że jest najlepszym grapplerem w wadze ciężkiej, więc byłoby to dla mnie interesujące wyzwanie.

9 KOMENTARZE

  1. Akexei Stary , ale jary 😎 na głowę widać że nie lubi zbierać i pcha się rozpaczliwie w nogi dlatego wolałbym zestawić go z Werdumem i zobaczyć fajna kulanke

  2. Niech go Werdum przemieli. Tyburowi dadzą Juniora,  a Siwemu kogoś niżej, żeby go zbudować. Inaczej polegnie przez tę swoją stójkę, która na ciężkich nie jest na chwilę obecną wystarczająca.

  3. Akexei Stary , ale jary 😎 na głowę widać że nie lubi zbierać i pcha się rozpaczliwie w nogi dlatego wolałbym zestawić go z Werdumem i zobaczyć fajna kulanke

    Historia pokazała, ze w takich sytuacjach najczęściej walka przynosi stójkową wojnę 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.