Chris Weidman

Chris Weidman, były mistrz kategorii średniej UFC, oficjalnie ogłosił niedawno, że przejdzie do kategorii półciężkiej. Tam natomiast będzie chciał dojść do walki o pas i starcia z Jonem Jonesem. Podczas niedawnego spotkania z mediami powiedział, że mógłby być poważnym zagrożeniem dla aktualnego mistrza kategorii półciężkiej.

Szczerze powiedziawszy, myślę, że moimi zapasami i jiu-jitsu mogę sprawić mu sporo problemów. Jestem też wysoki i mam siłę w rękach, szczególnie w wyższej kategorii to może być dla mnie ważne. Myślę, że będę tam bił jeszcze mocniej.

Weidman nie zapomina jednak o tym, co potrafi w klatce Jon Jones.

Uważam, że na papierze moje zapasy i jiu-jitsu są lepsze od tego czym dysponuje Jon Jones. Musimy jednak pamiętać o tym jak on potrafi mieszać swoje umiejętności w walce. Jak potrafi zaskoczyć w stójce i obalać. Jeszcze nie wiedziałem zawodnika, który by tak dobrze stosował łokcie i kolana. Jestem więc pod wrażeniem. Myślę jednak, że jeśli udałoby mi się wciągnąć go w grę, w której jestem najlepszy, to mógłby mieć ze mną spory problem.

18 KOMENTARZE

 1. Tak, Jon miałby problem z wyborem jak skończyć walkę, przez suba czy TKO

  Z pulsującym turinabolem to nie miałby problemu ?

 2. Wpierdol na tym imbecylu zawsze spoko. Każdy kurwa zawsze może mieć z nim problem a koniec końców zawsze jego zbierają z maty.

 3. i Weidman i Rockhold wkrotce z podkulonymi ogonami beda wracali do sredniej. A obijanie cwaniaczkow zacznie nie kto inny a Janek

 4. Nie wiem za co tej hejt na Krisa, co chłopina ma powiedzieć? Że w walce z Jonesem jedyne co może zrobić to rozłożyć nogi i podać wazelinę?

 5. Nie wiem za co tej hejt na Krisa, co chłopina ma powiedzieć? Że w walce z Jonesem jedyne co może zrobić to rozłożyć nogi i podać wazelinę?

  Nie no, wiadomo, że żaden zawodnik by tak nie powiedział, ale u Krzycha za każdym razem to coraz śmieszniej brzmi.

 6. Nie no, wiadomo, że żaden zawodnik by tak nie powiedział, ale u Krzycha za każdym razem to coraz śmieszniej brzmi.

  Właśnie o to chodzi że nie, bo w każdej jego walce przeciwnicy mieli z nim problem, z każdym wygrywał rundy, nawet jeśli nie była to znacząca przewaga. To nie jest zawodnik, po którym ktokolwiek może się tak po prostu przejechać. Oczywiście, że wpierdole na nim były spektakularne, ale miejcie na uwadze od kogo były te wpierdole i jak wyglądały te walki. No kurwa nie róbmy z niego jakiegoś placka, bo jestem przekonany, że spokojnie może być w półciężkiej tuż za plecami Jonesa i DC. Santosów i Smithów zjada dupą, Janka też by pewnie zajechał zapasami. Zobaczyłbym go z Gloverem albo Coreyem Andersonem.

 7. i Weidman i Rockhold wkrotce z podkulonymi ogonami beda wracali do sredniej. A obijanie cwaniaczkow zacznie nie kto inny a Janek

  Serce mówi, obyś chłopie miał racje, rozum podpowiada, że z Jankiem to powoli może być jak z Karoliną.

 8. Właśnie o to chodzi że nie, bo w każdej jego walce przeciwnicy mieli z nim problem, z każdym wygrywał rundy, nawet jeśli nie była to znacząca przewaga. To nie jest zawodnik, po którym ktokolwiek może się tak po prostu przejechać. Oczywiście, że wpierdole na nim były spektakularne, ale miejcie na uwadze od kogo były te wpierdole i jak wyglądały te walki. No kurwa nie róbmy z niego jakiegoś placka, bo jestem przekonany, że spokojnie może być w półciężkiej tuż za plecami Jonesa i DC. Santosów i Smithów zjada dupą, Janka też by pewnie zajechał zapasami. Zobaczyłbym go z Gloverem albo Coreyem Andersonem.

  No ja nie wiem czy Santosów i Smithów zjada dupą.  Wystarczy , że taki Santos ruszyłby mocniej do przodu i rozpuścił ręcę , trafił Krzyśka i byłoby po zawodach. Co do Smitha to sam nie wiem bo Krzysiek już po każdym strzale się kiwa. Pamiętajmy  , że to , że on będzie mocniejszy w półciężkiej działa też w drugą stronę. Przeciwnicy będą jeszcze silniejsi niż w średniej i będą mieli mocniejszy cios co dla Krzyśka może okazać się gwoździem do trumny.

 9. Jones może mieć problem, gdy Weidmana nie będą mogli obudzić.

  :razz:utinlaugh:

  Krzysiu wygraj 2 walki z rzędu w nowej wadze to będziesz mógł wspomnieć o Jonie bo na razie to brzmi niedorzecznie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.