Paulo Costa, który podczas zbliżającej się gali UFC 226 zmierzy się z Uriah Hallem, nastawia się na to, żeby znokautować swojego przeciwnika.

Jestem całkowicie skupiony na nadchodzącej walce i nie myślę o tym, co będzie dalej. Teraz myślę tylko o tym, żeby go szybko znokautować. Jestem przekonany, że mogę znokautować praktycznie każdego w tej wadze.

Costa powiedział o tym w rozmowie z serwisem BloodyElbow i dodał, że jego zdaniem w nadchodzącym starciu ma więcej atutów od swojego rywala.

Ja i Hall jesteśmy do siebie podobni, ale moim zdaniem jestem od niego silniejszy i bardziej dynamiczny. On podchodzi do starć z większą cierpliwością, ale ostatecznie obaj lubimy walczyć w stójce. Uważam, że nie ma dziś w mojej kategorii wagowej zawodnika stójkowego, który mógłby mnie zatrzymać.

Costa od czasu debiutu w MMA pozostaje niepokonany, a w swoim ostatnim boju wygrał z Johnym Hendricksem.

9 KOMENTARZE

  1. A możesz jak najbardziej, mój Ty piękny Sterydianie.

    Nikt tak jeszcze nie dymał USADY w twarz jak Paulo, podziwiam, szanuję.

  2. Śmiałem się z Halla, że po liściu osuwa się na ziemie i liczy już pieniążki za walkę, ale w ostatniej walce mi zaimponował bo zebrał tych liści więcej i dalej zawzięcie walczył, później wygrywając z jakimś nołnejmem z Polski. Liczę, że znów mnie srogo zaskoczy i przetrwa 1 rundę, wtedy będę mu kibicował.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.