Foto: KSW
Foto: KSW

Pojawiły się nowe informacje w sprawie zatrzymania Michała M. przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Były mistrz wagi średniej KSW usłyszał zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Prokurator chce dla Michała M. trzech miesięcy aresztu. Takie informacje przekazało na swojej stronie internetowej Radio RMF FM. O zarzutach dla pochodzącego ze Szczecina zawodnika MMA pisze także na Twitterze dziennikarz WP Artur Mazur:

Ani prokuratura, ani policja na razie nie zdradzają szczegółów. Wiadomo tylko, że w całej sprawie zatrzymano 21 osób na terenie trzech województw. Od rana są oni przesłuchiwani przez prokuratora.

Portalowi Onet udało się skontaktować z obrońcą Michała , Jakubem Łysakowskim, który zapowiada złożenie zażalenia na decyzję o aresztowaniu.

„Od lat zajmuję się sprawami karnymi i trudno mi ukryć zdziwienie, że zastosowano taki środek w oparciu o materiały, które nam przedstawiono” – powiedział obrońca Michała M. w rozmowie z Onetem.

„Są to zarzuty poważnego rodzaju, ale nie przedstawiono żadnych dowodów na to, że mój klient jest z nimi powiązany. Już po zatrzymaniu zdziwiliśmy się, w jaki sposób formułuje się zarzuty wobec mojego klienta, a dziś dziwimy się jeszcze bardziej, że w oparciu o takie materiały zastosowano środek zapobiegawczy w postaci aresztowania. Będziemy zabiegali o uchylenie tej nieuzasadnionej decyzji.”

97 KOMENTARZE

 1. Można usłyszeć taki zarzut na podstawie samych poszlak, czy trzeba mieć"twardsze" dowody jak np czyjeś zeznania?

 2. Można usłyszeć taki zarzut na podstawie samych poszlak, czy trzeba mieć"twardsze" dowody jak np czyjeś zeznania?

  Muszą byc naprawde wiarygodne dowody, bo w przeciewnym razie za każdy dzień tymczasowego pozbawienia wolności będą płacić słone odszkodowanie, odpowiedzialnść służbowa itd.

 3. Ale że granatem hukowym rzucili przy zatrzymaniu… szok.. tam były dzieci …

  To jest wersja braciszka Huberta.

  Widocznie zatrzymanie gdzie indziej nie wchodziło w rachubę.

  Bylo zapewne kilka zatrzyman w tym samym czasie. Wybija 6 rano, ateki wpierdalaja się do kilku mieszkan jednocześnie i zawijaja delikwentow. W ten sposób nikt nie zdąży poinformować swoich kompanów. Tak to się robi.

  To była zorganizowana grupa przestępcza, zachodziło podejrzenie że może miec broń. Ty myslisz, że oni chodzą z procami?

  Granaty hukowe lecą na dzień dobry, bo to zatrzymanie dynamicze.

 4. swoja droga zarabiac dobre pieniadze na tym co sie kocha i sie jeszce bawic w gangsterke, na taka glupote to nawet mi szkoda slow i nie ma tu miejsca na zadne wspolczucie

 5. Jóźwiak zaciera ręce, Mirek dostaje spazmów.

  Czarne chmury nad KSW:

  -Cipek siedzi,

  -Mamed w ACB,

  -Pudzian jedną nogą po drugiej stronie,

  -Bedorf przegrana.

 6. To jest wersja braciszka Huberta.

  Widocznie zatrzymanie gdzie indziej nie wchodziło w rachubę.

  Bylo zapewne kilka zatrzyman w tym samym czasie. Wybija 6 rano, ateki wpierdalaja się do kilku mieszkan jednocześnie i zawijaja delikwentow. W ten sposób nikt nie zdąży poinformować swoich kompanów. Tak to się robi.

  To była zorganizowana grupa przestępcza, zachodziło podejrzenie że może miec broń. Ty myslisz, że oni chodzą z procami?

  Granaty hukowe lecą na dzień dobry, bo to zatrzymanie dynamicze.

  Z mojej strony to była szydera, bo brat jęczy, że przy zatrzymaniu rzucali granaty i tam w domu były dzieci, a już teraz chętnie bym zapytaj jak się zapatruje na to, że jego brat Michał brał udział w zorganizowanej grupie, której działania na 100% miały bardziej negatywny wpływ na los wielu ludzi, niż huk granatu o 6 rano w mieszkaniu.

 7. Powstrzymam się z osądem do momentu wyjaśnienia sprawy, jeśli faktycznie coś przeskrobał to niech za to odpowie i tyle.

 8. Co za czasy, złapią cię z lolem jesteś bandytą. Złapią cię z pionom przybijają udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Legalize it!

 9. Aslambek dostał 50 dni za "nic", Cipek dostaje 3 miesiące, ciekawe jakie "nic" zrobił :travolta:

  A Aslambekowi przypadkiem sprawa nie toczy się dalej i nie wyszedł za kaucją tak jak ten drugi Czeczen?

 10. Sprawa się tak prężnie rozwija że jutro okaże się że Michał wcale nie jeżdził do AKA trenować tylko interesy załatwiać haha

 11. Trybun MMA wkurwiony bo już miał gotową notkę na bloga, że nie ma żadnych zarzutów a tu chuj, info że mu postawili zarzuty.

  Oj przestań, co tam zorganizowana grupa przestępcza. Zabicie kota, to dopiero by było warte krytyki.

 12. To chyba rewanżu z Mamedem na narodowym nie będzie.

  Można by było  zrobić gale na wybiegu w więzieniu np.z Aslambkiem.

 13. Ciekawy jestem czy skończy się na poręczeniu czy faktycznie t/a. Jeśli areszt to przy grupie przestępczej może pokiblować. Prokurator bd wnosił o przedłużenie co 3 miechy i póki nie przesłuchają wszystkich świadków, będzie miał idealną przesłankę-na wolności bd mógł wpływać na świadków lub kontaktować się z bliżej niezidentyfikowanymi członkami grupy. W Płocku Sądy takie wnioski klepią bezrefleksyjnie niestety, nawet jak przeprowadzi się już dowody osobowe, nie wiem jak jest na Wybrzerzu. Interesujący tu bd wpływ rozpoznawalności Michała, na decyzję sędziego.

 14. Na pewno niewinny :mamed:

  i koszulke na KSW50 trzeba bedzie tez juz nie z lwem tylko cos bardziej w ten desen

 15. Ciekawy jestem czy skończy się na poręczeniu czy faktycznie t/a. Jeśli areszt to przy grupie przestępczej może pokiblować. Prokurator bd wnosił o przedłużenie co 3 miechy i póki nie przesłuchają wszystkich świadków, będzie miał idealną przesłankę-na wolności bd mógł wpływać na świadków lub kontaktować się z bliżej niezidentyfikowanymi członkami grupy. W Płocku Sądy takie wnioski klepią bezrefleksyjnie niestety, nawet jak przeprowadzi się już dowody osobowe, nie wiem jak jest na Wybrzerzu. Interesujący tu bd wpływ rozpoznawalności Michała, na decyzję sędziego.

  I tu kolega niestety ma racje jak apelacja utrzyma te 3 miechy to będzie jak opisałeś i nie tylko w Płocku tak bezrefleksyjnie klepią takie przedłużania

 16. Oj przestań, co tam zorganizowana grupa przestępcza. Zabicie kota, to dopiero by było warte krytyki.

  Bo maly kotek nie moze sie obronic. A osob do ktorej przyszlo kilku wytrenowanych zawodnikow sciagnac haracz juz moze :DC:(oczywiscie nie wiem czy akurat tym sie zajmowal ten zawodnik).

 17. @cruor @Luki tzw. areszt wydobywczy, przedłużenie sankcji ma zmusić do współpracy lub przyznania się

  Ci co mają pomawiać lub się przyznać robią to od razu. Takie przedłużanie t/a, poza sytuacjami uzasadnionymi, to zwykły wyraz uporu prokuratora i marnotractwa pieniędzy podatników. W większości przypadków poręczenie + dozór by wystarczyły.

 18. Muszą byc naprawde wiarygodne dowody, bo w przeciewnym razie za każdy dzień tymczasowego pozbawienia wolności będą płacić słone odszkodowanie, odpowiedzialnść służbowa itd.

  Nie slyszales o ludziach ktorzy lata siedza w "areszcie"?

 19. Nie slyszales o ludziach ktorzy lata siedza w "areszcie"?

  słyszałem ale to tylko potwierdza to co napisałem.

 20. Ci co mają pomawiać lub się przyznać robią to od razu. Takie przedłużanie t/a, poza sytuacjami uzasadnionymi, to zwykły wyraz uporu prokuratora i marnotractwa pieniędzy podatników. W większości przypadków poręczenie + dozór by wystarczyły.

  Dokładnie a ze nazwisko jest znane to i prokurator może karierę zrobi tak czy tak szkoda by było lubię cipka i oby się wyjaśniło pozytywnie

 21. bez wzgledu na to czy michal jest winny nie zapominajmy ze w polsce w areszcie wydobywczym, czyli posiedzi tak dlugo az sie przyzna do czegos, siedzi wiecej ludzi niz w calej uni europejskiej razem wzietej, tak samo gdy chodzi o nielegalne podsluchy to w ciagu paru miesiecy mamy ich wiecej niz reszta uni w ciagu roku i nie ma w polskich wiezieniach takich bandytow i skurwysynow od kolesi w togach ktorzy ta "sprawiedliwosc" wymierzaja.

 22. bez wzgledu na to czy michal jest winny nie zapominajmy ze w polsce w areszcie wydobywczym, czyli posiedzi tak dlugo az sie przyzna do czegos, siedzi wiecej ludzi niz w calej uni europejskiej razem wzietej, tak samo gdy chodzi o nielegalne podsluchy to w ciagu paru miesiecy mamy ich wiecej niz reszta uni w ciagu roku i nie ma w polskich wiezieniach takich bandytow i skurwysynow od kolesi w togach ktorzy ta "sprawiedliwosc" wymierzaja.

  Pieknie uzywasz interpunkcji.

  :razz:enn:

 23. Czemu wszędzie pisze się Michał M. czy też Tymoteusz Ś. a nie podaje całego nazwiska ?

  dopoki nie pozwolą ujawnic nazwiska to są tylko pierwsze litery. Zawsze można powiedzieć Katarzyna W. matka zamordowanej madzi waśniewskiej. :crazy:

 24. Czemu wszędzie pisze się Michał M. czy też Tymoteusz Ś. a nie podaje całego nazwiska ?

  Jest jakiś paragraf że dopóki nie zostanie prawomocnie skazany, jest ochrona danych osobowych… czy jakoś tak. Dopóki nie udowodnia ci czynu nie mogą powiedzieć, że Józef K. jest o coś oskarżony

 25. podobno maja upublicznic nagranie z zatrzymaja Michala M. na dniach.

  Może zdąży do tego czasu odbyć wyrok

 26. Były mistrz wagi średniej KSW usłyszał zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

  Chuj, nie jest tak źle. Myślałem, że się przyjebią o propagowanie radosnej twórczości rapera Soboty. Wtedy to potrójne dożywocie 🙁

  Michał trzymaj się!

 27. Mam nadzieję, że nie łamał nikomu rąk czy nóg.  Już wolałbym jakieś kradzieże samochodów czy coś podobnego. Ech Michał, Michał…

 28. K&L powinni przemyśleć czy nie wprowadzić do kontraktów klauzuli o zakazie udziału w zorganiozowanej grupie przestępczej.

 29. Ta, sprawa Aslana też była pewna i żadnej pomyłki tak wielkich służb…a potem Aslan wolny i walczący w klatce. Pomyłki zawsze będą, blefowanie, że się coś na kogoś ma też będą. Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy siak nie wiem czy z takiego łapania bandziorów można się cieszyć. Ja tu mam świadomość, że "W takim razie jaką mam pewność, że już jest bezpiecznie na mieście? Skoro tyle czasu pozwalali tak znanej osobie prowadzić szemrane interesy i nie mogli mu nic udowodnić? Mam rozumieć, że zajął się tym niedawno i wpadł od razu? Nie bardzo. A ilu jest tych nieznanych, którzy robią takie i gorsze rzeczy? Co komu z takiego zatrzymania? On przynajmniej daje coś innym, dzieciom byt, a fanom dobre walki, a tylu skurwieli chodzi gorszych dalej po ulicach."  Tak, wiem, że to żadna okoliczność łagodząca jakby ktoś pytał 🙂

  Ciekawe czy są w ogóle jakieś dowody faktycznie. Zobaczymy.

 30. zeby moc w spokoju trenowac trzeba miec siano  a wy myslicie ze te siano to skad zawodnicy biora? jakby mieli tak wszystkich przejebac to 70% zawodnikow by musieli zamknac.kazdy kreci waly zeby w spokoju trenowac dajcie chlopowi spokoj 😉

 31. kreci waly zeby w spokoju trenowac dajcie chlopowi spokoj 😉

  Przeciez teraz bedzie w spokoju sobie trenowal. min 3 miesiace.

 32. Co się stało już się nie dostanie. Nieważne. w kazdym razie, do góry łeb Michał. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny, bo gdyby nie Ty zapewne nigdy nie poznałbym marki Tenzi, a co za tym idzie nie kupiłbym rewelacyjnego środka Tenzi Prix do deironizacji alufelg oraz szamponu do czyszczenia dywanów i tapicerek Tenzi Textil-Ex. Dzięki.

 33. zeby moc w spokoju trenowac trzeba miec siano  a wy myslicie ze te siano to skad zawodnicy biora? jakby mieli tak wszystkich przejebac to 70% zawodnikow by musieli zamknac.kazdy kreci waly zeby w spokoju trenowac dajcie chlopowi spokoj 😉

  Borys się chwalił kiedyś,że dostaje od sponsorów 7koła na miesiąc. Do tego parę złotych za walki dwa razy w roku.

  Akurat Ci najbardziej rozpoznawalni zawodnicy mają za co żyć.

 34. Ja sie wstrzymuje od osadow. jak beda konkrerne fakty i dowody to wtedy mozna oceniac. michal to sympatyczny gosc, ale znajac swiatek mma w polsce to rozne rzecxy sie odpierdalaja, w koncu wiekszosc to ludzie z ulicy i z wiadomo jakich kregow. zycze jak najlepiej cipkowi

 35. a potem Aslan wolny i walczący w klatce.

  Jakies pogloski chodzily ze swiadkowie jednak nie chcieli zeznan skladac 🙂

  On przynajmniej daje coś innym, dzieciom byt, a fanom dobre walki, a tylu skurwieli chodzi gorszych dalej po ulicach

  Czyli skoro gorsi sa na ulicach to niech inni bandyci chodza wolni :no no:

  Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy siak nie wiem czy z takiego łapania bandziorów można się cieszyć.

  Napadnie Ci kiedys ktos dziecko/kobiete i chuj, zostaw to bo z lapania bandytow nie ma sie co cieszyc :siara:

  blefowanie, że się coś na kogoś ma też będą

  nie zatrzymujesz 20 osob, w tym jednej baaardzo znanej, zeby zablefowac.

  Borys się chwalił kiedyś,że dostaje od sponsorów 7koła na miesiąc

  Zeby dojsc do poziomu, ze wystarczaja ci pieniadze z walk trzeba lat. W miedzyczasie musisz trenowac 2-3 razy dziennie, trzymac miche itp. Nie wszyscy maja czas i checi na uczciwa prace.

  7 kola – mistrz KSW, Moksik kilka lat temu jako szeregowy zawodnik jezdzil wozem za kilkaset tysiecy 😉

 36. K&L powinni przemyśleć czy nie wprowadzić do kontraktów klauzuli o zakazie udziału w zorganiozowanej grupie przestępczej.

  :dobry:

  Ogólnie trochę nie rozumiem. Robić dobre siano na sporcie i bawić się dalej w takie rzeczy :no no:

 37. :dobry:

  Ogólnie trochę nie rozumiem. Robić dobre siano na sporcie i bawić się dalej w takie rzeczy :no no:

  Hajsu NIGDY za dużo.

 38. loko (gość)

  na KSW nie zarobil na Gelende AMG bo KSW to pralnia, nielegalne pieniadze przywoza sami zeby pozniej dostac przelew za legalna walke, hajs wyprany

  :joe:

 39. mam nadzieje że to jakies nieporozumienie , jeżeli faktycznie Michał mieszał się w jakieś ciemne interesy to powiem szczerze że będe bardzo mocno zniesmaczony  🙁 , ale poczekam do wyjaśnienia sprawy

 40. Hajsu NIGDY za dużo.

  Niby joł, ale gość wydaje się być ogarniętym (chociaż wyborca PO, czyli nie do końca), więc powinien sobie zdawać sprawę czym grozi "życie na krawędzi". W Polsce ma wyrobioną markę, z KSW i od sponsorów myślę, że kosił naprawdę dobre siano. Ciężko mi to zrozumieć. I nawet Czejenem nie jest.

 41. Tyz mi news , ale watpie zeby dluzej niz te 3 miechy przekisil.  A ankos to co? Wystarczy spojrzec kto tam jest glowa tego klubu , kazdy z Poznania zna te nazwisko

 42. myślę, że kosił naprawdę dobre siano. Ciężko mi to zrozumieć.

  tak to jest, mi kiedyś jak miałem 18-19 lat też się wydawało, że jakbym zarobił 4 tys zł na miesiąc to już bym mógł tyle mieć do końca życia, bo co tu zrobić co  miesiąc z taką forsą, ale poźniej się zarabiało tyle to chciało się więcej i więcej i dzisiaj już zarabiam dużo więcej i wciąż inwestuje w nowe źródła dochodu , także kolego zrozum ludzi biznesu 😉 Michał miał dobrze ale pieniądz robi pieniądz i niestety troche popłynął, zobaczymy po sądzie… Michał trzymaj się

 43. tak to jest, mi kiedyś jak miałem 18-19 lat też się wydawało, że jakbym zarobił 4 tys zł na miesiąc to już bym mógł tyle mieć do końca życia, bo co tu zrobić co  miesiąc z taką forsą, ale poźniej się zarabiało tyle to chciało się więcej i więcej i dzisiaj już zarabiam dużo więcej i wciąż inwestuje w nowe źródła dochodu , także kolego zrozum ludzi biznesu 😉 Michał miał dobrze ale pieniądz robi pieniądz i niestety troche popłynął, zobaczymy po sądzie… Michał trzymaj się

  Źle mnie odbieracie. Ja rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale no powiedzmy jak mam już tą przysłowiową "bańkę" na koncie, i jestem rozpoznawalny, to raczej nie brnę dalej w niepewne biznesy, bo w razie niepowodzenia tracę niemal wszystko. Od reputacji, po wolność. Stąd moje zdziwienie.

 44. tak to jest, mi kiedyś jak miałem 18-19 lat też się wydawało, że jakbym zarobił 4 tys zł na miesiąc to już bym mógł tyle mieć do końca życia, bo co tu zrobić co  miesiąc z taką forsą, ale poźniej się zarabiało tyle to chciało się więcej i więcej i dzisiaj już zarabiam dużo więcej i wciąż inwestuje w nowe źródła dochodu , także kolego zrozum ludzi biznesu 😉 Michał miał dobrze ale pieniądz robi pieniądz i niestety troche popłynął, zobaczymy po sądzie… Michał trzymaj się

  Tobie na chatę też wpadali o świcie "biznesmen'?

  Ludzie biznesu lol

 45. Co się stało już się nie dostanie. Nieważne. w kazdym razie, do góry łeb Michał. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny, bo gdyby nie Ty zapewne nigdy nie poznałbym marki Tenzi, a co za tym idzie nie kupiłbym rewelacyjnego środka Tenzi Prix do deironizacji alufelg oraz szamponu do czyszczenia dywanów i tapicerek Tenzi Textil-Ex. Dzięki.

  :razz:enn::cryme::cryme::cryme:

 46. to raczej nie brnę dalej w niepewne biznesy,

  tylko, że te biznesy od lat były pewne i tyle kasy przyniosły, że nigdy by nie pomyślał, że już od dawna jest na oku CBA i kwestia czasu, aż go zawiną

  po drugie to nie wiadomo, który biznes był pierwszy ten legalny ( MMA ) czy ten nielegalny którego pokłosie albo tylko czubek góry lodowej zbiera dzisiaj w zarzutach Michał. Ciężko pewnie mu było zrezygnować z czegoś co przynosiło łatwe i duże pieniądze, zazwyczaj jak Cię już o coś oskarżą to prawda jest taka, że co najmniej 10 razy tyle tego czegoś zrobiłeś zanim wyszło na jaw, wiec to wszystko się spłaciło. Tak jak ktoś wcześniej pisał gangsta nie zostajesz w 3 miesiące i już nagle CBA cię zwija, to się działo kilka lat minimum, w każdym razie za dużo na razie nie wiemy, jak zawinęli muslima saidova to też każdy myślał, że nie wiadomo ile będzie siedział, a możliwe ze już wcale nie pójdzie, więc poczekajmy do oficjalnego zakończenia sprawy

 47. Co się stało już się nie dostanie. Nieważne. w kazdym razie, do góry łeb Michał. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny, bo gdyby nie Ty zapewne nigdy nie poznałbym marki Tenzi, a co za tym idzie nie kupiłbym rewelacyjnego środka Tenzi Prix do deironizacji alufelg oraz szamponu do czyszczenia dywanów i tapicerek Tenzi Textil-Ex. Dzięki.

  Zacząłeś marketing szeptany? 😀 Podbij na korki ziomeczku 😀

 48. Tobie na chatę też wpadali o świcie "biznesmen'?

  Ludzie biznesu lol

  mnie zawinęli normalnie z domu po szkole, miałem 17 lat ale mniejsza z tym obyło się na zawiasach i kuratorce drobny handel ganja, wyrosłem z tego, dzisiaj mam zaświadczenie o niekaralności więc tragedi nie ma

  nie wiem co cię śmieszy w stwierdzeniu Ludzie Biznesu w moim przypadku, bo w przypadku Michała to był uśmieszek dodany 😉

 49. K&L powinni przemyśleć czy nie wprowadzić do kontraktów klauzuli o zakazie udziału w zorganiozowanej grupie przestępczej.

  ciekawe kto by został na kontracie :bayan:

 50. "loko (gość)

  na KSW nie zarobil na Gelende AMG bo KSW to pralnia, nielegalne pieniadze przywoza sami zeby pozniej dostac przelew za legalna walke, hajs wyprany."

  Ktoś tu pisał,że jeden z zawodników był na ważeniu kolegi i miał w nerce 30tyś.

  Ale by były jaja jeśli rzeczywiście coś w tym jest i zawiną po dalszych zatrzymaniach duet. :DC:

  Jóźwiak,to by chyba erekcji połączoneh z zawałem serca i wylewem jednocześnie dostał :mamed:

  KSW42: "Na legalu". Only PPV.

  Inna sprawa,że AMG od sponsora pewnie.

 51. Radzę usunąć nazwisko osoby podejrzanej z tytułu tekstu. Każdy wie o kogo chodzi ale wystarczy print screen i będziecie musieli płacić jeśli adwokat ogarnie temat.

 52. Radzę usunąć nazwisko osoby podejrzanej z tytułu tekstu. Każdy wie o kogo chodzi ale wystarczy print screen i będziecie musieli płacić jeśli adwokat ogarnie temat.

  Nie będą musieli bo zgodził się na upublicznienie wizerunku. Dzięki za radę. :coffeepc:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.