Martin Lewandowski ksw 50
Martin Lewandowski

Gala KSW 50, która odbędzie się już 14 września, jest wydarzeniem, podczas którego Polscy zawodnicy będą w mniejszości na karcie walk. Takie założenie ma przyciągnąć do ekranów fanów z różnych krajów, a do hali nie tylko Polonię, o czym powiedział Martin Lewandowski w programie Klatka po klatce serwisu WP Sportowe Fakty.

Mega sportowa karta walk. Cztery pasy. Więc chyba żaden kibic KSW i MMA na świecie nie powinien narzekać. Celowo jest zbudowana karta tak, żeby pobudzić poza Polonią również i inne nacje i żeby to było rzeczywiście takie danie, które jest obserwowane od południowej Afryki, przez Europę, aż po USA.

Martin Lewandowski przypomniał również, że  pierwsza gala w Londynie była głównie skierowana do Polaków.

Pierwsza gala musiała być skierowana w 100% do Polonii. […] Od dawna mówimy jednak, że nie po to wychodzimy za granicę, żeby tylko i wyłącznie robić to dla Polonii. Chociaż Polonia zawsze będzie dla nas ważna. Chcemy uderzyć nieco w inne nacje i wyjść poza samą polskość.

Rozpiska gali KSW 50.

KSW 50 Rozpiska

55 KOMENTARZE

 1. Mega sportowa karta walk. Cztery pasy. Więc chyba żaden kibic KSW i MMA na świecie nie powinien narzekać. Celowo jest zbudowana karta tak, żeby pobudzić poza Polonią również i inne nacje i żeby to było rzeczywiście takie danie, które jest obserwowane od południowej Afryki, przez Europę, aż po USA.

 2. Celowo jest zbudowana karta tak, żeby pobudzić poza Polonią również i inne nacje i żeby to było rzeczywiście takie danie, które jest obserwowane od południowej Afryki, przez Europę, aż po USA.

  Tak pobudziła, że w Afryce podobno juz teraz nie mogą spać po nocach.

 3. żeby to było rzeczywiście takie danie, które jest obserwowane od południowej Afryki

  Strefy fana już porozstawiane

 4. Co jest typeczek niesamowity, ale bym se chciał żyć w jego świecie. Tam musi być pięknie. Krs gnoi UFC, ogląda ich cały świat. Pojedynki typu Janikowski vs Gilles elektryzują kibiców od Stocktown po Hongkong. Materla, Mamed i Pudzian są jedym tchem wymieniani obok GSP, Khabiba i DC. :matt: Pięknie tam ma, naprawdę pięknie.

 5. Martin możesz sobie mówić co chcesz. Ta rozpiska i cała otoczka to jest zamoknięty kapiszon. Nawet frików fajnych nie daliście. Janikowski nikogo. DeFries nie z Polakiem nikogo. Parke-Wrzosek to jedyne ciekawe zestawienie. Reszta to egzekucje na bumach albo zestawienia nie generujące nawet delikatnego mrowienia na plecach. A kibic MMA na świecie to ma w kiju te pasy. Na 50 galę to powinny być takie strzały jak na UFC200 albo jak na gali na Narodowym.

 6. Sportowa gala tak, ale mega to na pewno NIE. Przecież Ci przeciwnicy to nawet nie są odrzuty z UFC . Nie ma za bardzo nawet jednego pojedynku, który by wzbudzał emocje.

 7. Parke nie da szans Wrzoskowi.  Przez KO Wrzosek nie wygra bo Norman jest nie "nokautowalny" i  raczej go nie podda. Decyzji tym bardziej nie wygra.

 8. No a ten nafetowany angielski nosorożec z taksówki to kto wg.ciebie jest?

  A co to za frik jak jego nikt nie zna :razz:utinlaugh:

 9. Parke-Wrzosek to jedyne ciekawe zestawienie. Reszta to egzekucje na bumach albo zestawienia nie generujące nawet delikatnego mrowienia na plecach.

  Mnie osobiście najbardziej Solidć vs Kincl, bo to przeciwnik zdecydowanie mocniejszy niż brazol czy Kaszubowski.

  albo jak na gali na Narodowym.

  Karta na Narodowym? Ja wtedy się łudziłem że faktycznie się dzieje, a to były siki zdecydowanie gorsze od późniejszych gal.

  Parke-Wrzosek to jedyne ciekawe zestawienie.

  Było by ciekawe, jakby zombiak miał pełen obóz, teraz to easy money dla Parke. Zestawinie z Ziółkowskim było faktycznie ciekawe.

  eie ma frika to jak

  Dla mnie to ten nosorożec bardziej freak jak fajter.

 10. A co to za frik jak jego nikt nie zna :razz:utinlaugh:

  Ok,to inny frik będzie walczył z Janiszem na majku.Tego to juz napewno większość kojarzy

 11. Martin możesz sobie mówić co chcesz. Ta rozpiska i cała otoczka to jest zamoknięty kapiszon. Nawet frików fajnych nie daliście. Janikowski nikogo. DeFries nie z Polakiem nikogo. Parke-Wrzosek to jedyne ciekawe zestawienie. Reszta to egzekucje na bumach albo zestawienia nie generujące nawet delikatnego mrowienia na plecach. A kibic MMA na świecie to ma w kiju te pasy. Na 50 galę to powinny być takie strzały jak na UFC200 albo jak na gali na Narodowym.

  Wiem co masz na myśli ale akurat UFC 200 to mimo planów i zapowiedzi też był kapiszon niestety.Kto to słyszał żeby na dwusetnej jubileuszowej gali w walce wieczoru chłop bił babe…

 12. Mega sportowa karta walk. Cztery pasy. Więc chyba żaden kibic KSW i MMA na świecie nie powinien narzekać. Celowo jest zbudowana karta tak, żeby pobudzić poza Polonią również i inne nacje i żeby to było rzeczywiście takie danie, które jest obserwowane od południowej Afryki, przez Europę, aż po USA.

  Tymczasem w Afryce:

 13. Mega sportowa karta walk. Cztery pasy.

  Czyli przykładowo jak FEN albo PLMMA zrobi 5 walk o pas to według Martina będzie to karta lepsza sportowo niż KSW

 14. Czyli przykładowo jak FEN albo PLMMA zrobi 5 walk o pas to według Martina będzie to karta lepsza sportowo niż KSW

  dokładnie tak. Jak Miras na PLMMA rozdawał po kilka plastikowych pasków, ludziom z rekordami 0-1 to Martin też, mówił że sztos gale XD

  KSW 50 to będzie festiwal pasów, pucharów i złotych cycków.

  ps. Quentin Kavulino w ogóle nie "promuje" pięćdziesiątki hmmmm

 15. sportowa karta walk

  bo ci się panie Lewandowski już wszystkie freaki wyjebały.

  :waldeklaugh:

  i żeby to było rzeczywiście takie danie, które jest obserwowane od południowej Afryki, przez Europę, aż po USA.

  Kurwa, i on tak serio :brainoverload::iamdone:

 16. No w sumie to może nie kłamać.

  Afryki, przez Europę, aż po USA.

  Bo albo myśli w ten sposób?

  Albo pojebało mu się z UFC, każdemu może się pomylić :jjsmile: Ale mnie rozbawił na początek weekendu, naprawdę dziekuję Lewi, dziękuje :beczka:

 17. Parke nie da szans Wrzoskowi.  Przez KO Wrzosek nie wygra bo Norman jest nie "nokautowalny" i  raczej go nie podda. Decyzji tym bardziej nie wygra.

  Nie ma ludzi nie do znokautowania, są tylko źle trafieni :einsteinsmoke:

 18. :whodefuk:

  A co do Marty… Rozumiem jej podejście, kłamstwo powtarzane 1000x staje się prawdą, ale nie tym razem. Teraz prawda się nie pojawi, tylko żenada.

 19. No a ten nafetowany angielski nosorożec z taksówki to kto wg.ciebie jest?

  Taki frik że nikt go tam nie zna

 20. Można narzekać, ale dali to co mieli, tak teraz wygląda KSW.

  Czkawką im się teraz odbijają te cyrografy w kontraktach, gdyby nie to mieliby Grzebyka, Haratyka, Kijańczuka i całą czołówkę z konkurencji. Można by zestawiać fajne walki do woli.

  K&L zabrnęli w ślepą uliczkę, czas się przyznać do błędów, przeprosić i zacząć budować od nowa…

 21. Serio zrobiłby więcej dobrego dla siebie i tej smutnej organizacji, jakby powiedział, że sporo rzeczy poszło nie po ich myśli i że zrobią wszystko, żeby następna gala była lepsza. Nawet mogliby zrobić taki myk, żeby walnąć z podtytułem "KSW 51 – Jubileusz", a to gówno spuścić jak najszybciej w kiblu niepamięci. Kurwa wszystko byłoby lepsze niż takie zakłamywanie rzeczywistości, bo nawet największe janusze i visery tego świata nigdy w życiu by się nie jarały taką rozpiską. To jest zdecydowanie najbardziej chujowe krs jakie kojarzę, nawet mi się nie będzie chciało do tego wódki napić z kolegami.

 22. Interesuje mnie tylko walka wieczoru bo jestem ciekaw jak poradzi sobie De Fries wreszcie z kimś na średnim poziomie , bo do tej pory miał samych ogórków z bedorfem na czele , no i Sru Plessis z tym brazolem z FENu , co do reszty to walki są tak przewidywalne jak kupa z rana po kawie :fjedzia:

 23. No w sumie to może nie kłamać.

  Bo albo myśli w ten sposób?

  Albo pojebało mu się z UFC, każdemu może się pomylić :jjsmile: Ale mnie rozbawił na początek weekendu, naprawdę dziekuję Lewi, dziękuje :beczka:

  :razz:ociesznymirek:

 24. Martin. Chińczyka se zatrudnij. Tam was jeszcze nie znają. Daj mu od razu walkę o pas. Bedzie pare milionów hasz lajków.

 25. Można narzekać, ale dali to co mieli, tak teraz wygląda KSW.

  Czkawką im się teraz odbijają te cyrografy w kontraktach, gdyby nie to mieliby Grzebyka, Haratyka, Kijańczuka i całą czołówkę z konkurencji. Można by zestawiać fajne walki do woli.

  K&L zabrnęli w ślepą uliczkę, czas się przyznać do błędów, przeprosić i zacząć budować od nowa…

  Myślisz że jakiś charatyk czy kijanczuk przyciągneli by januszy ?

  ::really::

  KSW bez frików nie istnieje.

 26. No w sumie to może nie kłamać.

  Bo albo myśli w ten sposób?

   

  Dodam, że nazwisko Wrzoska pochodzi od rośliny, która nazywa się "wrzos". Ten wrzos – a w zasadzie jego kwiaty – mają taki sam kolor jak Australia, co nie jest bez znaczenia. Gdybym był Australijczykiem zachęciłoby mnie to do oglądania tego wydarzenia.

 27. A idź w pizdu z tym swoim gównianym produktem, jakość streamów naprawiliście chociaż? :fly:

  :rutekajak::gdzie:

 28. Niestety ale ta karta nie ma zadnych znamion bycia mocno sportowa… Spojrzmy na fakty:

  Philip De Fries (Ranking Swiat: 18) vs Luis Henrique (67)  Roznica: 49

  Roberto Soldic (62) vs Patrik Kincl (114)  Roznica: 52

  Tomasz Narkun (13) vs Przemyslaw Mysiala (147) Roznica: 134

  Te numerki to pozycja rankingowa. Nie dosc, ze tylko dwoch zawodnikow jest w czolowej 20stce w swojej kategorii to jeszcze roznice rankingowe pomiedzy zawodnikami sa przeogromne. Wiem, ze ranking to nie wszystko i ze Mysiala moze wygrac z Narkunem, ale sportowi fani sugeruja sie tym w jakim miejscu jest dany zawodnik. 

  Porownajcie to z gala bokserska w UK sprzed miesiaca, ktora nie uchodzila za zaden event roku czy cos w tym stylu:

  Dillian Whyte (6) vs Oscar Rivas (15) Roznica: 9

  David Allen (33) vs David Price (20)  Roznica: 13

  Dereck Chisora (12) vs Artur Szpilka (32) Roznica: 20

  Roznice widac golym okiem i to najlepiej pokazuje jak karta sportowa powinna wygladac. Sterotyp, ze walki w MMA sa sportowo dobierane a boks to tylko nabijanie rekordow troche przy tym upada. Z perspektywy sportowej jaki dokladnie argument ma KSW zeby ktokolwiek poza Polakami i garstka maniakow z UK mial sie ta gala zainteresowac? Sorry, ze niby Kincl jest z Czech to Czesi beda ogladac ta gale? A ilu Polakow ogladalo walki Rafala Moksa w Rosji jak jeszcze tam walczyl???

  Jedyna szansa dla KSW to jest bycie KSW. Tutaj duzo ryzykuja, ale moim skromnym zdaniem ta karta sie im po prostu nie udala i mowienie o mega sportowej karcie walk to jest zwykla sciema. Mowie jak jest. Kibicuje KSW ale slabo to wyglada.

 29. :danaillegal:

  Sorry ja nie znam sie na zartach, ale pamietam, ze Dana White to powiedzial po tym jak Seth Petruzelli przyznal, ze Elite chcialo mu zaplacic ekstra za pozostanie w stojce z Kimbo Slicem. To byl koniec Elite… Na pewno to wiesz skoro uzywasz tego gifa.

 30. Sorry ja nie znam sie na zartach

  A ja wręcz przeciwnie.

  Używam tego gifa, gdyż jest dostępny w szeregu emotikonek. :fjedzia:

  Ps. i nie mam pojęcia na jakie pytanie Fedor odpowiedział wzruszeniem ramion.

 31. Mnie się wydawało że jak jest organizacja sportowa to że na niej są sportowe walki jest OCZYWISTE !!! Po drugie PROSZĘ któregoś ODWAŻNEGO REDAKTORA o uświadomienie Panu ML że skoro robią już 50 galę to KOMPROMITUJĄCE dla organizatora jak i dla całej organizacji jest to że w walkach o pas walczą NO NAME w swoim debiucie. Jak można w przeciągu 50 GAL nie zrobić jakichkolwiek drabinek. Jak ML chce zainteresować inne nacje KRS1 z czym do ludzi. Głupszą wypowiedzią byłaby jedynie taka gdyby przedstawiciel PIŁKARSKIEJ EKSTRAKLASY powiedział że dlatego u nas gra szrot z całej europy i reszty świata bo chcemy naszą ligą zainteresować inne nacje. Jeszcze się zastanawiam nad jednym. Czy ML mówi to co mówi i w to wierzy czy mówi to żeby inni w to wierzyli?? Jak myślicie??

 32. Ja może ze swojej strony dodam, że tak jak zawsze KSW oglądałem tak tym razem nie zamierzam. Wystarczyłoby dodać zawodników typu Sowiński (bardzo go lubię, chyba mój ulubiony zawodnik z polskiego MMA), Andryszak (wiem, forma w kratkę, ale przynajmniej widowiskowy) i kogoś na przeciwko Kapoka co by można się trochę pośmiać jak przegrywa i już byłoby ciekawiej. Pamiętam gale gdzie na 8-9 zestawień interesowało mnie np. 5. Uważam, że KSW dobrze szło dopóki robili w większości walki Polak vs obcokrajowiec, bo bądźmy szczerzy jeśli ktoś chce zobaczyć walki obcokrajowców na wysokim poziomie odpali sobie UFC. Z tym co sprzedają teraz daleko nie zajdą bez Mameda i Pudziana.

 33. A reklamują w Lądku Zdroju (w sensie w eterze, radio itd) że niby wciąż Parke i Ziółkowski się zmierzą… Trochę tanie zagranie bo ktoś mógłby kupić bilet last minute (choć podejrzewam że sporo osób które kupiło i po odkryciu KARTY stulecia się z nich wycofalo – będzie dużo pustych miejsc) z myślą że ta walka się odbędzie… Jak i multum innych, które cesarzowie zapowiadali rotfl

  Hajs sie w końcu urwie…

  Mega sportowa karta walk – Martin Lewandowski o KSW 50

  [caption id="attachment_211703" align="alignnone" width="1080"] Martin Lewandowski[/caption]

  Gala KSW 50, która odbędzie się już 14 września, jest wydarzeniem, podczas którego Polscy zawodnicy będą w mniejszości na karcie walk. Takie założenie ma przyciągnąć do ekranów fanów z różnych krajów, a do hali nie tylko Polonię, o czym powiedział Martin Lewandowski w programie Klatka po klatce serwisu WP Sportowe Fakty.

  Mega sportowa karta walk. Cztery pasy. Więc chyba żaden kibic KSW i MMA na świecie nie powinien narzekać. Celowo jest zbudowana karta tak, żeby pobudzić poza Polonią również i inne nacje i żeby to było rzeczywiście takie danie, które jest obserwowane od południowej Afryki, przez Europę, aż po USA.

  Martin Lewandowski przypomniał również, że  pierwsza gala w Londynie była głównie skierowana do Polaków.

  Pierwsza gala musiała być skierowana w 100% do Polonii. […] Od dawna mówimy jednak, że nie po to wychodzimy za granicę, żeby tylko i wyłącznie robić to dla Polonii. Chociaż Polonia zawsze będzie dla nas ważna. Chcemy uderzyć nieco w inne nacje i wyjść poza samą polskość.

  Rozpiska gali KSW 50.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.