media prasa rtv internet mma

Po sierpniowym wyciszeniu medialnego świata MMA, wrzesień ponownie okazał się bardzo dobrym miesiącem. 4000 materiałów z prasy, internetu, radia i telewizji sprawiło, że zeszłoroczny wynik został pobity prawie dwukrotnie.

Największe zainteresowanie mediów we wrześniu wśród organizacji MMA (blisko 2000 publikacji) wzbudziło KSW, które nie tylko przygotowało swoją 50. galę, ale również ogłosiło dwa kolejne wydarzenia, zaplanowane na koniec tego roku. Dodatkowo potwierdzono powrót do klatki dwóch największych gwiazd KSW, czyli Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego.

Organizacja UFC osiągnęła w tym miesiącu wynik zbliżony do 800 publikacji. Ani ogłoszenie kolejnego rywala dla Jana Błachowicza, ani walki Marcina Tybury i Michała Oleksiejczuka nie okazały się medialnymi lokomotywami, mogącymi znacznie podciągnąć wynik organizacji.

Na trzecim miejscu we wrześniowym zestawieniu znalazła się organizacja Fama MMA (blisko 350 materiałów), która ogłosiła swoją następną galę. Marka FEN natomiast, ze swoim nadchodzącym wydarzeniem we Wrocławiu, osiągnęła wynik bliski 200 materiałom.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

1 KOMENTARZ

  1. ani walki Marcina Tybury i Michała Oleksiejczuka

    Ciekawe dlaczego :jjsmile: tybur bliżej końca Lord mało znany. Poza tym ludzie wola kapoków i mostkowych.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.