conor mcgregor i donald cerrone

18 stycznia Conor McGregor(MMA 22-4) w pięknym stylu powrócił do oktagonu UFC i pokonał Donalda Cerrone (MMA 36-14, 1NC). Inaczej jednak niż przy swoich poprzednich walkach Irlandczyk podchodził do rywala poza klatką. Nie było więc wyzwisk i tzw. trashtalku. Conor podkreślał natomiast, że szanuje „Kowboja” i jego niesamowite osiągnięcia w UFC, a tych jest całkiem sporo. Cerrone jest też zawodnikiem, który ma na swoim koncie: najwięcej walk w UFC (34), najwięcej knockdownów (20), najwięcej zwycięstw (23), najwięcej skończeń przed czasem (16) i najwięcej zdobytych bonusów (18).

Zobacz również: Złamania, uznanie za zmarłego i wycięty fragment jelita – Wszystkie kontuzje Donalda Cerrone

Po starciu z Donaldem Conor McGregor powiedział:

Rekordy jakie ustanowił ten człowiek powinny mu zapewnić jakiś rodzaj mistrzowskiego pasa. Mówię poważnie. Organizacja rozdaje pasy, a dziś nawet tworzy nowe. Donald ma na swoim koncie fenomenalne sportowe dziedzictwo. Honorem było dla mnie dzielić z nim oktagon.

McGregor dodał również, że bardzo daleko mu do tego, co w swojej karierze osiągnął Cerrone.

Dzieliłem pole walki z wielkimi zawodnikami UFC, ale Donald jest ponad nimi, jest najlepszy z nich wszystkich. Jestem bardzo, bardzo dumny, że mogłem z nim walczyć. On ma na koncie fenomenalne rekordy. O ustanowienie ich mogę tylko pomarzyć.

14 KOMENTARZE

 1. To aby na pewno Rudy, a nie jakiś podstawiony klon zaprogramowany na dobry PR.

  Gdzie ten Krul, który niszczył psychicznie przeciwników, że padali od strzała. Gdzie ten, co nagrabił se u muslimów. Ten który najebany bił dziadków w barze i zaczynał z irlandzką mafią.

 2. To aby na pewno Rudy, a nie jakiś podstawiony klon zaprogramowany na dobry PR.

  Gdzie ten Krul, który niszczył psychicznie przeciwników, że padali od strzała. Gdzie ten, co nagrabił se u muslimów. Ten który najebany bił dziadków w barze i zaczynał z irlandzką mafią.

  Przecież padł na strzała

 3. Gdzie ten Krul, który niszczył psychicznie przeciwników, że padali od strzała. Gdzie ten, co nagrabił se u muslimów. Ten który najebany bił dziadków w barze i zaczynał z irlandzką mafią.

  Jeszcze nikt nie wstawił?

  :gdzie:

 4. Ja wam mówię, ostatnio na Irlandią fruwało UFO, prawdziwy Conor został uprowadzony i napierdala teraz ufickich dziadków po galaktycznych barach. Ten to jakaś podróba !

 5. Taka rada Conor – żeby spróbować zbliżyć się do rekordu Kowboja, trzeba walczyć częściej niż raz na dwa lata i wygrywać częściej niż raz na cztery lata

 6. rudy starzejesz się! :conorsalute:  wez już kończ karjere

  Ja wam mówię, ostatnio na Irlandią fruwało UFO, prawdziwy Conor został uprowadzony i napierdala teraz ufickich dziadków po galaktycznych barach. Ten to jakaś podróba !

  wcisnęli mu wdupę marsjanska sondę próbnik i teraz sterują rudzielcem z orbity :razz:łacz:

  jak tak dalej pójdzie to Conor dostanie pokojowego Nobla

  oraz literackom nagrode NIKE

  :gabi_much_love:

  42

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.