Maycee Barber która przebojem wdarła się do świadomości fanów UFC zmierzy się na styczniowej gali UFC 246 z weteranką Roxanne Modafferi.

Niepokonana Maycee Barber (8-0 MMA, 3-0 UFC) zmierzy się z prawdziwą weteranką kobiecego MMA, Roxanne Modafferi (23-16 MMA, 2-4 UFC) na gali UFC 246 do której dojdzie 18 stycznia prawdopodobnie w Las Vegas.

Walka nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez organizację UFC ale obie zawodniczki zgodziły się już na na nią.

Barber od czasu debiutu w organizacji UFC w listopadzie 2018 odniosła trzy zwycięstwa z rzędu przez techniczny nokaut. Zawodniczka o pseudonimie „Przyszłość” postawiła sobie za cel zostać najmłodszą mistrzynią UFC w wieku 21 lat i pobić rekord Jona Jonesa. W ostatnich tygodniach mocno atakowała w mediach, popularną Paige VanZant próbując zwabić ją do klatki.

Modafferi która debiutowała w MMA w 2003 roku będzie rywalizować w swoim 40-tym zawodowym pojedynku na gali UFC 246. 37-latka w ostatnich walkach wygrane starcia przeplatała z porażkami.

Zobacz również:

Preyzdent UFC wychwala Maycee Barber: Ta dziewczyna to gangster!

7 KOMENTARZE

 1. taka ciekawostka

  taka ciekawostka, że niej nic nie będzie. 21 lat kontuzja za kontuzją (wcześniej złamana ręka, po napierdala z całej siły, nie wiadomo po co), duze braki w technice, w stójce jak i w parterze.

 2. taka ciekawostka, że niej nic nie będzie. 21 lat kontuzja za kontuzją (wcześniej złamana ręka, po napierdala z całej siły, nie wiadomo po co), duze braki w technice, w stójce jak i w parterze.

  tylko nie mów tego temu oderwanemu od rzeczywistości, obskurantowi, duke'owi roufusowi bo się załamie.

 3. tylko nie mów tego temu oderwanemu od rzeczywistości, obskurantowi, duke'owi roufusowi bo się załamie.

  a co ma piernik do wiatraka? słaba jest,dodatkowo podatna na kontuzje, Modafferi to najgorsza walka, jaką ktoś moze wziąc w tej dywizji (najgorsza w tym sensei, że jak przegrasz to taki trochę wstyd…), ona ma ogromną przewagę doswiadczenia nad innymi zawodniczkami, UFC ustawiło ja tak wysoko, ze ktoś zrobił na niej ranking, albo nawet zawalczył o pas –  no ale chyba tego do końca nie przemyśleli. Jedna ręka już była połamana teraz kolano…

 4. to, że bredzisz.

  to ty bredzisz. co ma piernik do wiatraka? co jej daje trenowanie z dobrym trenerem, jak zalicza regres z walki na walkę – przynajmniej jeśli chodzi o stójkę. teraz miała kontuzję i całkiem możliwe, że miała obóz z kontuzją. Z tej mąki chleba nie będzie, a po porażce z Modafferi nie doczłapie się szybko do walk w okolicach mistrzowskich. i nic tutaj nie da dobry marketing i zadzieranie nosa, trenowanie z roufusem, jak na strychu bałagan.

 5. to ty bredzisz. co ma piernik do wiatraka? co jej daje trenowanie z dobrym trenerem, jak zalicza regres z walki na walkę – przynajmniej jeśli chodzi o stójkę. teraz miała kontuzję i całkiem możliwe, że miała obóz z kontuzją. Z tej mąki chleba nie będzie, a po porażce z Modafferi nie doczłapie się szybko do walk w okolicach mistrzowskich. i nic tutaj nie da dobry marketing i zadzieranie nosa, trenowanie z roufusem, jak na strychu bałagan.

  jeśli piszesz że z 21-latki która w największej federacji mma na świecie wszystkie swoje wygrane walki zakończyła przez nokaut, nic nie będzie, to bredzisz. i to nie są nic nie znaczące brednie, tylko takie które zdradzają gargantuiczny poziom twojego dyletanctwa w temacie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.