Maycee Barber Paige VanZant

Maycee Barber po efektownej wygranej przed czasem na gali UFC na ESPN 6, rzuciła wyzwanie popularnej Paige VanZant twierdząc że „kompletnie zrujnuje jej karierę na Instagramie”.

Maycee Barber która jest jedną ze wschodzących młodych gwiazd UFC, potrzebowała zaledwie 3 minut pierwszej rundy aby odprawić nawałnicą ciosów Gillian Robertson podczas gali UFC w Bostonie. Chwilę po starciu, 21-letnia Barber rzuciła wyzwanie Paige VanZant twierdząc, że ta nie odbiera telefonów aby zaakceptować walki z nią:

Podczas konferencji pasowej po gali, w rozmowie z mediami ponownie potwierdziła wyzwanie Paige VanZant do walki:

„Nie wiem czy Paige odpowie na moje wyzwanie do walki. Wątpię w to ale jeśli to zrobi to będę na nią czekać. Kompletnie zrujnuje jej karierę na Instagramie, te łokcie robią robotę i tną bardzo głęboko.”

To nie pierwszy raz kiedy młoda Barber rzuca wyzwanie PVZ. We wrześniu zaatakowała ją za krytykowanie zarobków UFC i niedocenianie tego jak duży wpływ organizacja miała na rozwój jej kariery w mediach społecznościowych. W odpowiedzi VanZant stwierdziła, że nie zgodzi się na walkę ponieważ Barber „nie zasługuje na nią”. Głównym i dość kuriozalnym powodem miały być…prywatne wiadomości jakie ta wysyłała do męża Paige na Instagramie:

http://www.instagram.com/tv/B1v3hCuBpY1/?igshid=lua1iskp7fp9

Vanzant która ma ostatnią walką w obecnym kontrakcie z UFC postanowiła sprawdzić swoją wartość rynkową i nie przedłużać umowy z gigantem MMA. W ostatnim starciu powróciła po rocznej przerwie do oktagonu wygrywając walkę z Rachael Ostovich na gali UFC on ESPN + 1. Była to jej druga wygrana walka w pięciu ostatnich pojedynkach.

W czerwcu tego roku przeszła skomplikowaną operację ręki podczas której metalowy pręt został zespolony z jej kością co wymagało 3 miesięcy rehabilitacji. 25-letnia VanZant liczy że uda się jej powrócić pod koniec tego roku ale na ten moment oficjalnie nie znamy daty kolejnej walki.

Pełne wyniki gali UFC on ESPN 6

Zobacz również:

Zdjęcie dnia: Paige VanZant w sesji dla Sports Illustrated Swimsuit

14 KOMENTARZE

 1. Paige z tego co widze stala sie taka zenska wersja Conora. Co gala to ktoras ja wyzywa do pojedynku. Pytanie tylko dlaczego. Wiecej na tym nie zarobia, sportowo nie zyskaja i co najwazniejsze (bo mysle, ze tutaj o to chodzi) followersow nie przyciagna na insta bo trzeba miec czym (tutaj potrzebne sa dziala innego typu :lol:)

 2. Ostatnio gdzieś czytałem, że PVZ więcej zarabia już na instagramie niż na walkach – inwestycja w cycki jak widać się opłaciła w 100% :antonio:

 3. Zrujnuje jej karierę na Instagramie 

  to niemal pewne, tak samo jak to, że jej tam nie zastąpisz…

  ale za dzisiaj szacun:applause:

 4. Z jednej strony chce być najmłodszą mistrzynią w historii UFC, natomiast wyzywa do pojedynku laske która jest poza top 15. Gdzie tu logika.

  :mamedwhat:

 5. Ja tam nie wiem, wczorajszy występ na mnie wrażenia nie zrobił. Ma przeciwniczkę na siatce trzymająca blok a jedyne co potrafi to tylko cepy rzucać (rozumiem, że do podbródkowych jeszcze nie doszła). Nie oglądałem innych walk (#nikogo) ale szału nie ma

 6. Ja tam nie wiem, wczorajszy występ na mnie wrażenia nie zrobił. Ma przeciwniczkę na siatce trzymająca blok a jedyne co potrafi to tylko cepy rzucać (rozumiem, że do podbródkowych jeszcze nie doszła). Nie oglądałem innych walk (#nikogo) ale szału nie ma

  Dokładnie cepeliada jak u Pudziana.:lesnarhappy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.