Paige VanZant szybko zyskała popularność występując w klatce UFC. Młoda Amerykanka, która niegdyś do walk przygotowywała się w „Team Alpha Male” po kilku występach w oktagonie była uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w MMA. Teraz, po 8 pojedynkach w UFC oraz występie w „Dancing with the Stars”, Paige chce znacznej podwyżki od największej organizacji MMA na świecie. Jak stwierdziła w wywiadzie z Arielem Helwanim, zarabia ona więcej na zdjęciach na Instagramie niż na walkach w UFC.

Zarabiam więcej pieniędzy siedząc w domu i wrzucając zdjęcia na Instagram niż walcząc w klatce UFC. Kiedy ostatnio negocjowałam kontrakt usłyszałam, że nie mogą mi zapłacić więcej niż mistrzyni. Zapytałam ich dlaczego porównują mnie tylko do kobiet? Wszyscy powinniśmy zarabiać więcej.

Chcę znacznej podwyżki, jestem teraz szczera. Osiągnęłam wiele zarówno w klatce UFC jak i poza nią. 5 wygranych w oktagonie, 4 przed czasem, 2 razy walczyłam w walce wieczoru. Myślę, że osoba z takimi osiągnięciami powinna zarabiać więcej.

VanZant na obecnym kontrakcie z UFC ma już tylko jedną walkę i oficjalnie mówi ona o przetestowaniu wolnego rynku. Z pewnością takie organizacje jak Bellator MMA czy ONE Championship będą zainteresowane usługami Paige.

View this post on Instagram

Goal weight: SEXY AF!!!! @tc1gel

A post shared by Paige Vanderford (PVZ) (@paigevanzant) on

View this post on Instagram

Every day!!! @sunvalleyscience (code:pvz20)

A post shared by Paige Vanderford (PVZ) (@paigevanzant) on

40 KOMENTARZE

 1. Znam tylko dwa sposoby na większe zarobi dla niej:

  Pierwszy sposób: Walka Graplerska Topless w samych majtkach z Jędrzejczyk, która de facto też se powiększyła cycynie.

  Drugi: Sesja fotograficzna rozbierana do Playboya lub podobnego czasopisma.

  Co z tego, że dwa razy w walce wieczoru występowała jak i tak jako poddana przez mataleo/RNC przegrała…

 2. The bullying started after rumors began to circulate in her high school in Oregon about VanZant having sexual intercourse with multiple boys at a party. In reality, VanZant was raped by multiple male classmates after they got her intoxicated at a party. The bullying included mocking her surname Sletten, which students changed to "Slutton". – Wikipedia.

  Widzę dziewczyna ma lekcje odrobione i doświadczenie zdobyte, jak znalazł do Brezzers.

 3. Powinni zrobić studia dla influenserów, to obecnie najlepszy zawód, jeździsz po plażach, pstrykasz fotki i czekasz na przelew. Piękne i pożyteczne.

 4. Kilku zawodników z Brazzers by z nią powalczyło.

  The bullying started after rumors began to circulate in her high school in Oregon about VanZant having sexual intercourse with multiple boys at a party. In reality, VanZant was raped by multiple male classmates after they got her intoxicated at a party. The bullying included mocking her surname Sletten, which students changed to "Slutton". – Wikipedia.

 5. Ja się wcale nie dziwię. Ciekawe czy kiedyś zdecyduje się zatrząść internetem i zapozować bez chociaż stanika.

  Weź nie strasz, zaraz wyskoczy Andraż, Amadeusz albo Cyborogwa, będzie wszystkim przykro. Chociaż photoshop czyni cuda.

 6. Proponuję aby następny kontrakt podpisała z firmą Brazzers. Wszyscy będą zadowoleni, a myślę, że jest bardziej stworzona do pracy dla tego pracodawcy.

  Jak wchodziłem w ten temat to myślałem, że ten pracodawca będzie wspomniany w pierwszych postach, a tu dopiero na drugiej stronie.

  Takie mamy teraz czasy niestety, że sporą kasę zarabia się w taki,a nie inny sposób. Wystarczy pokazać trochę dupska i sztucznego cyca,a kasa leci :jimcarrey:

 7. Proponuję aby następny kontrakt podpisała z firmą Brazzers. Wszyscy będą zadowoleni, a myślę, że jest bardziej stworzona do pracy dla tego pracodawcy.

 8. :travolta:

  zapomniałeś jeszcze dopisać, że nazwałem ją chujową zawodniczką, zwyczajnie w kwestii wynagrodzenia nie rozumiem oburzenia po cyrkach w stylu KSI Logan, Floyd Conor, czy nasze rodzime freak fajty Popek i ferajna, nie muszę ich szanować, żeby nie dostrzegać, że ich popularność sprzedaje bilety, ppv itd.

 9. Kiedyś VanZant potrzebowała UFC aby się wypromować bo takich lalek jak one są tam tysiące, ale teraz jest na wyższym poziomie i już ich nie potrzebuje. Prosta sprawa.

 10. Co to za dziwna nienawiść do kobiet. W UFC jest tak, że twoja wypłata zależy od popularności jaką posiadasz a nie umiejętności. Czy każdy zawodnik uFC ma 2,2 mln na IG. Nie ma. Do tanga trzeba dwojga, jeszcze rozumiem, gdyby UFC powiedziało jej, że nie zapłacą jej tyle co chcą bo jest chujową zawodniczką, ale nie… nie zapłacą jej, bo nie może zarabiać więcej jak mistrzyni…wtf :travolta:

  Jaka nienawiść? Kocham kobiety!

  Poprostu wypadkowa jej hajsu z IG wynika tylko i wyłączenie z angażu do UFC. Fajnie i latwo bylo śliczną laleczkę wypromować. Ludzie to kupili i teraz zarabia sporo hajsu w social mediach. Tu nie ma nienawiści kolego, tylko chlodny obiektywizm. Zarabia dzis kupe kasy dzieki wlasnie UFC

 11. Roznica polega na tym, ze CM Punk byl znany i rozpoznawalny w Stanach na dlugo przed debiutem. Cos jak Kolecki w Polsce a PVZ ma 2 mln obserwujących wlasnie dzieki UFC. Gdyby nie byla najlepszą dupą w federacji nikt by o niej nie usłyszał, dalej robila kawę w przydroznym barze badz tańczyła na rurze. Bylaby typowa amerykańską Karyną co ja puka jakis kolorowy Sebix

  Co to za dziwna nienawiść do kobiet. W UFC jest tak, że twoja wypłata zależy od popularności jaką posiadasz a nie umiejętności. Czy każdy zawodnik uFC ma 2,2 mln na IG. Nie ma. Do tanga trzeba dwojga, jeszcze rozumiem, gdyby UFC powiedziało jej, że nie zapłacą jej tyle co chcą bo jest chujową zawodniczką, ale nie… nie zapłacą jej, bo nie może zarabiać więcej jak mistrzyni…wtf :travolta:

 12. Roznica polega na tym, ze CM Punk byl znany i rozpoznawalny w Stanach na dlugo przed debiutem. Cos jak Kolecki w Polsce a PVZ ma 2 mln obserwujących wlasnie dzieki UFC. Gdyby nie byla najlepszą dupą w federacji nikt by o niej nie usłyszał, dalej robila kawę w przydroznym barze badz tańczyła na rurze. Bylaby typowa amerykańską Karyną co ja puka jakis kolorowy Sebix

  Wniosek z tego, że to wszystko zawdzięcza UFC, więc to ona raczej powinna im płacić za możliwość zarabiania na insta, a nie na odwrót, bo wartość sportową ma żadną.

 13. Przypominam, że CM Punk w swoim debiucie w UFC zarobił okrągły milion dolarów. Oczywiste, że popularność zawodniczki/zawodnika powinna mieć wpływ na jej wypłatę. Co z tego, że mistrzyni tak mało zarabia? Widocznie UFC jest słabe w promocji, skoro lachociąg z IG generuje więcej zainteresowania swoimi walkami.

  CM Punk mógł zarobić więcej od mistrza? Mógł. Więc w czym problem?

  Roznica polega na tym, ze CM Punk byl znany i rozpoznawalny w Stanach na dlugo przed debiutem. Cos jak Kolecki w Polsce a PVZ ma 2 mln obserwujących wlasnie dzieki UFC. Gdyby nie byla najlepszą dupą w federacji nikt by o niej nie usłyszał, dalej robila kawę w przydroznym barze badz tańczyła na rurze. Bylaby typowa amerykańską Karyną co ja puka jakis kolorowy Sebix

 14. Przypominam, że CM Punk w swoim debiucie w UFC zarobił okrągły milion dolarów. Oczywiste, że popularność zawodniczki/zawodnika powinna mieć wpływ na jej wypłatę. Co z tego, że mistrzyni tak mało zarabia? Widocznie UFC jest słabe w promocji, skoro lachociąg z IG generuje więcej zainteresowania swoimi walkami.

  CM Punk mógł zarobić więcej od mistrza? Mógł. Więc w czym problem?

 15. Zarabiam więcej pieniędzy siedząc w domu i wrzucając zdjęcia na Instagram niż walcząc w klatce UFC

  Ja się wcale nie dziwię. Ciekawe czy kiedyś zdecyduje się zatrząść internetem i zapozować bez chociaż stanika.

 16. To wrzucaj zdjęcia na insta i nara :kis: Kto po niej będzie płakał ? chyba jakaś życiowa stuleja.

 17. Taniec z Gwiazdami, dostała 10 za rumbę.

  Przeglądam jej IG i jest jeszcze chujowszy niż jej walki, nawet nie chodzi o małą liczbę zdjęć tyłka,  cycków, i stópek, co drugie zdjęcie rozmazane, słaba jakość, niestaranne, niechlujne, brak jakiejkolwiek estetyki. Byle Karyna lepiej to ogarnia.

  Dla stulejarzy z sherdoga to wystarczy.

 18. 2.2mln na Instagramie, fotki w Sports Illustrated oraz DWTS.

  Takie czasy!

  Że ludzie lubią nieźle wyglądające silikony :suchykarol:

 19. Jakie ma osiągi poza klatką?

  Coś mnie ominęło?

  Taniec z Gwiazdami, dostała 10 za rumbę.

  Przeglądam jej IG i jest jeszcze chujowszy niż jej walki, nawet nie chodzi o małą liczbę zdjęć tyłka,  cycków, i stópek, co drugie zdjęcie rozmazane, słaba jakość, niestaranne, niechlujne, brak jakiejkolwiek estetyki. Byle Karyna lepiej to ogarnia.

 20. Jakie ma osiągi poza klatką?

  Coś mnie ominęło?

  2.2mln na Instagramie, fotki w Sports Illustrated oraz DWTS.

  Takie czasy!

 21. Osiągnęłam wiele zarówno w klatce UFC jak i poza nią.

  Jakie ma osiągi poza klatką?

  Coś mnie ominęło?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.