Mateusz Gamrot (15-0, 1 NC), który miał powrócić do klatki organizacji KSW podczas marcowej gali, będzie musiał jeszcze poczekać na walkę. Problemy z koronawirusem spowodowały bowiem, że wydarzenie zostało odwołane. Na razie nie wiadomo kiedy kolejna gala KSW zostanie zorganizowana.

Zobacz również: „To kwestia kilku dni” – Dyrektor sportowy KSW o ogłoszeniu gali

Popularny „Gamer” do marcowej gali ponownie przygotowywał się w klubie American Top Team na Florydzie, gdzie jest odbierany przez innych zawodników bardzo pozytywnie.

Zobacz również: Dustin Poirier: „Gamrot uczy mnie jak bardzo elastyczne są moje kostki i kolana”

Joanna Jędrzejczyk również trenuje w klubie ATT i ma okazję obserwować jak na macie radzi sobie Mateusz Gamrot. O swoim spojrzeniu na „Gamera” opowiedziała w programie „Koloseum”.

Ubolewam, że Mateusz Gamrot nie zawalczył i nie mógł pokazać tego, czego nauczył się w American Top Team. On jest bardzo utalentowanym zawodnikiem. Renato Moicano, Pedro Munhoz, to są topowi zawodnicy i oni cały czas chcą trenować z Mateuszem Gamrotem, bo Mateusz to jest takie polskie waleczne serce, jak Janek, jak Jotko, jak ja. My cały czas jedziemy. Gdy inni siadają, to my cały czas podnosimy innych i trenujemy.

Niedawno również sam Renato Moicano opowiedział w programie „Oktago Live” o tym jak zapatruje się na postać Mateusza Gamrota.

On jest potworem, naprawdę. Jest jednym z najlepszych grapplerów, z którymi miałem okazję trenować. I tak jak mówiłem, niezwykle ciężko pracuje. Czasami ludzie chcą trenować ze mną ale ja lubię twardą pracę. Niektórym tego brakuje. Mateusz? Potwór. Zawsze trenujemy ciężko a następnego dnia on przychodzi i chce więcej i więcej. Ja bywam zmęczony a on dalej chce to robić. To motywujące. To potwór. Polscy zawodnicy tacy są. Joanna też. Bardzo lubię jak trenują z nami w klubie.

Cała wypowiedź Joanny Jędrzejczyk o Mateuszu Gamrocie do obejrzenia tutaj.

3 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem to Gamrot za długo siedział w KSW jeszcze ma stoczyć jakieś walki tutaj to przed 30 stka chyba już się nie uda wyrwać

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.