Mateusz Gamrot, który niedawno podpisał kontrakt z organizacją UFC, działa aktualnie bez menadżera. W jego drodze do największej amerykańskiej organizacji wspierała go jednak Joanna Jędrzejczyk, która pomagała mu w trakcie negocjacji. Mateusz w rozmowie z Dominikiem Durniatem dla serwisu Polsatsport.pl został zapytany o to, czy to właśnie Joanna nie mogłaby zostać jego menadżerem.

Rozmawiałem nawet na ten temat z Asią, ale ona ciągle jest czynnym zawodnikiem i ma w planach jeszcze walczyć. Dodatkowo ma bardzo dużo rzeczy na głowie. Więc na tą chwilę ona się nie chce tym zajmować. Wiadomo, że musiałaby bardzo dużo poświęcić, żeby móc się zająć tym w stu procentach. Nie wiem czy ona sama jest na to gotowa, ale bardzo mi pomaga ze swojej uprzejmości, za co jestem jej bardzo wdzięczny.

Mateusz dodał też, że jest otwarty na współpracę z nowym menadżerem, który poprowadzi rozwój jego kariery.

Nie mam menadżera. Chciałbym mieć takiego, który nie tylko przekazuje informacje ze strony organizatora, ale też zajmuje się moim PR-em. Zajmuje się sponsoringiem. Chciałbym mieć więc kompletnego menadżera i myślę, że z czasem się trafi na mojej drodze taka kompetentna osoba.

Droga Mateusza przez świat zawodowego MMA rozpoczęła się w roku 2012 i okazała się pasmem sukcesów. Popularny „Gamer” stoczył już siedemnaście pojedynków i w żadnym nie został pokonany. Wywalczył również pasy mistrzowskie dwóch kategorii wagowych (lekkiej i piórkowej) w organizacji KSW.

Do debiutu Mateusz w UFC dojdzie już w październiku na “Fight Island” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

14 KOMENTARZE

 1. A ten klubowy menago z ATT? Majk na pewno też może kogoś podpowiedzieć. Taki ziomek mógłby ogarniać rzeczy w świecie i kontakty z UFC, a tutaj na miejscu w PL i tak ma na tyle dobre współprace, że nie ma wielkiej straty na tym, że manedżer były z USA. Jemu teraz bardziej tam jest potrzebny rozgłos + sociale.

 2. zajmuje się moim PR-em

  No tutaj nawet Ali Zazuzizizuzuzaa nic nie poradzi.

  Ale w Polsce jest jedna menadżerka która doprowadza fighterów do mistrzostwa.

 3. Dawać mu alego terroryste

  Za mało egzotyczny jest dla niego Gamrot, ewentualnie za mało kaukasko-dzikusko-muzułmański. Jakby gdzieś wrzucił w opisie na Instagramie "Inshaallah" to by go już wziął pod skrzydła i załatwił na start kontrakt 100+100k.

 4. Mateusz Gamrot bez menadżera – "Rozmawiałem nawet na ten temat z Asią Jędrzejczyk"

  Nie mam menadżera. Chciałbym mieć takiego, który nie tylko przekazuje informacje ze strony organizatora, ale też zajmuje się moim PR-em. Zajmuje się sponsoringiem. Chciałbym mieć więc kompletnego menadżera i myślę, że z czasem się trafi na mojej drodze taka kompetentna osoba.

  Znam takiego gościa, który rwie się do prowadzenia social mediów zawodników a co do pozostałych tematów to zawsze może spytać się na Cohones co i jak.

 5. Na razie jest nonejmem w USA, zarabia mało to i kolejka managerów się nie ustawia. Jak się dobrze pokaże i przyjdzie do podpisania drugiej umowy to sytuacja może się zmienić.

 6. Lepiej niech współpracę ograniczy do pojawienia sie na insta Bugi od czasu do czasu i nawiąże współpracę z kims sensownym z USA. Oczywiście kiedy wygra z 3 walki.

 7. Za mało egzotyczny jest dla niego Gamrot, ewentualnie za mało kaukasko-dzikusko-muzułmański. Jakby gdzieś wrzucił w opisie na Instagramie "Inshaallah" to by go już wziął pod skrzydła i załatwił na start kontrakt 100+100k.

  Też tak myślę ale mati musi ogarnąć sobie kogoś konkretnego jako menago pytanie tylko kogo wybierze

 8. Na razie jest nonejmem w USA, zarabia mało to i kolejka managerów się nie ustawia. Jak się dobrze pokaże i przyjdzie do podpisania drugiej umowy to sytuacja może się zmienić.

  Ale przecież w Polsce też nie został gwiazdą ( brakowało mu tego czegoś co mieli np. Materla, czy Khalidov). To tym bardziej nie zostanie w USA.

 9. Niech weźmie Mirka na speca od PRu. Już od lat powtarza, że ktoś będzie leżał, będzie bity i będzie płakał, więc doświadczenie w promowaniu ma. Do tego jak wejdzie z plastikowym kałachem na kulki do oktagonu, to zrobi furorę na całym świecie.

 10. Niech dzwoni do Doroty, 3 msc współpracy i Khabib zwakuje pas

  Zapomniałeś , ze Doris idzie na macierzyński, koniec menagowania koniec pracy w ufc – przynajmniej na jakies 2 lata :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.