marcin wrzosek

Marcin Wrzosek przygotował dla naszych czytelników niespodziankę. Od 9 września, wraz ze startem nowego sezonu reality show „The Ultimate Fighter”, „Polski Zombie” po emisji każdego odcinka opisze dla Was swoje odczucia oraz kulisy kręcenia odcinka.

Poniżej relacja Marcina z 10. odcinka:

Zaczęła się ćwierć ­finałowa runda pojedynków, jednego dnia miały odbyć się dwa pojedynki Artem vs. Sens­son i Saul vs. Ryan Hall. Nie­stety po walce z Tha­nem, szwed skarżył się na poważny ból w łokciu, który non stop okładał lodem. Produ­cenci zabrali go na bada­nia i oka­zało się, że po jed­nej z akcji kiedy Mar­tin miał plecy Thana ten przetrącił mu łokieć i doszło do pęknięcia. Z racji że Sens­son nie mógł kontynuować Gritz wsko­czyl na jego miej­sce w walce z Lobo­vem.

Po serii walk eli­mi­na­cyj­nych kiedy wra­ca­li­śmy do domu zosta­li­śmy zatrzymani przed brama, każdy z vana pró­bo­wal zobacz­czyć co to za zamie­sza­nie dzieje się w domu i przez okna było widać, że coś się szykuje. Po cza­sie wpusz­czono nas na pose­sje, a po wej­sciu do domu zobaczyliśmy, że Dana zor­ga­ni­zo­wał nam imprezę nad base­nem:) W domu pełno było wynajętych„tan­ce­rek” dj i dar­mowy bar. Parę osób nie­źle się wstawiło i pomimo to, że cała impreza trwała około 3 godzin zdążyło się wydarzyć parę komicznych sytuacji, każdy dobrze się wybawił i naładował baterię przed kolejna faza walk.

https://www.youtube.com/watch?v=9vwX7gBtEno

Walka Lobova i Chrisa była na pewno eks­cy­tu­ją­cym star­ciem dla widzów, a Chris zaskoczył wszystkich w pierw­szej i dru­giej run­dzie. Mając swoje momenty gdzie poprzez narzucone tempo walki i niskie kopnięcia sprawiał Arte­mowi pro­blemy. Róż­nicą zde­cy­do­wa­nie była cel­ność Lobowa, który pomimo bicia pojedynczymi ciosami raz po raz trafiał Amerykanina. W dru­giej run­dzie po jed­nej z tych nie­stan­dar­dowo wyprowadzonych przez Lobova cio­sów, Chris stracił równowagę, i od tego momentu była to tylko kwe­stia dobicia ran­nego zawodnika z USA.

https://www.youtube.com/watch?v=qUAI8S2rC0k

Bar­dzo intry­gu­ja­cym star­ciem było zestawienie Saula i Ryana. W tym cza­sie gościliśmy Gun­nara Nel­sona, który pomagał Anglikowi rozpracować parterową grę Ryana i pomoc naszemu zawodnikowi unik­nąć nie­bez­piecz­nych ata­ków na nogi. Walka rozpoczeła się od bada­nia dystansu i Saul od czasu do czasu skracał dystans z kombinacjami moc­nych cio­sów. Ryan robił dobra robotę i wysokimi kop­nięciami sta­rał trzy­mać się Saula na dystans. Anglik był w sta­nie wybronić kilka prób prze­nie­sienia walki do par­teru.

W drugiej run­dzie Ryan był o wiele bar­dziej zde­ter­mi­no­wany tym że sprawy nie idą po jego myśli i zaczął częściej klinczować, lecz nawet gdy udawało mu się przenieść walkę na „mate” Saul dzięki swo­jej sile i dobrej kon­troli z góry pozostawał poza zagrożeniem, a w pew­nym momencie po przeniesieniu walki do stójki trafił on Ame­ry­ka­nina w szczękę i zafundował mu knock­down. W obu wal­kach wygrali wiec zawodnicy reprezentujący Europe. Za tydzień zmierzę się z niebezpiecznym stój­ko­wi­czem ze Szwedzkiego All­stars, a Hisz­pan Abner z ostatnim z Amerykanów będących jeszcze w grze Julia­nem Erosa.

25 KOMENTARZE

 1. Oj tam co tam walki, najważniejszy jest jeden fragment tego streszczenia Marcina "W domu pełno było wynajętych„tancerek”" :dance:no nie można tego przegapić :wink::star wars:

 2. Wczoraj na extreme był 9 odcinek. Marcin teraz będzie walczył z tym Teymurem, więc warto oglądać najbliższe odcinki.

 3. @zombie

  Dobra poruchawka była z "tancerkami"? 🙂

  Trochę to żenujące zadawać takie pytanie profesjonalnemu zawodnikowi MMA. W dodatku jestem w 100% pewien, że nikt w UFC nie pozwoliłby na takie zachowanie w dobie mediów na każdym kroku.

  Jak widać nawet Tom Gallicchio dostał robotę w UFC. Trochę już profesjonalnej kariery za nim, więc może szuka źródeł stałego dochodu. Widzę, że prowadzi także podcast "Tomcast", więc się nie obija. 

 4. Panie naprawdę zacne muszę przyznać a tak przy okazji słaba forma (fizyczna) Conora

  Przeciez odcinki byly krecone kilka miesiecy temu.

 5. Przeciez odcinki byly krecone kilka miesiecy temu.

  Nawet na roztrenowaniu przy tak niskiej wadze nie wiem jak oni doprowadzają się do takich spadków.

 6. Nawet na roztrenowaniu przy tak niskiej wadze nie wiem jak oni doprowadzają się do takich spadków.

  przy tak niskiej wadze? Conor z 80kg pewnie miał.

  o co chodzi z "" przy tancerkach? kim były te panie? haha!

  @Szady nie Ty jeden!

 7. Nawet na roztrenowaniu przy tak niskiej wadze nie wiem jak oni doprowadzają się do takich spadków.

  Spadkow? Rzeczywiscie nie wiesz:)

 8. przy tak niskiej wadze? Conor z 80kg pewnie miał.

  o co chodzi z "" przy tancerkach? kim były te panie? haha!

  @Szady nie Ty jeden!

  Conor te 80kg to pewnie ma w samej walce;) Vaso wczoraj w wywiadzie powiedzial, ze bedzie wazyl w walce z Kornikiem 77-78, a do najwiekszych nie nalezy:)

 9. Vaso wczoraj w wywiadzie powiedzial, ze bedzie wazyl w walce z Kornikiem 77-78

  To po Anzorze jeszcze bierze się za Kornika? :hi:

 10. To po Anzorze jeszcze bierze się za Kornika? :hi:

  To jego kolejny cel obok walki na gołe pięści w Brazylii- chce obskoczyć cały fightcard na jednej gali 😀

 11. Spadkow? Rzeczywiscie nie wiesz:)

  Przecież to są zawodowcy nie wiem jaki jest cel zalewania się jak prosiak a później redukowanie 15 kg .Moim zdaniem o wiele lepiej miec te 5-8 kg wagi wiecej ale jakościowo i zrobić odwodnienie niż spalać 10 kg fatu i się odwadniać jeszcze.Rozumiem że po miedzy walkami nie muszą trzymać wagi ale co oni jedzą że do takiego stanu się doprowadzają .

 12. ale co oni jedzą że do takiego stanu się doprowadzają .

  To samo co Ty, gdy osiągasz swoją naturalną wagę.

 13. Te panie to podejrzewam ze różnie zarabiają na czesne:) w każdym bądź razie prży każdym z pokoi stał ochrobiaz i nawet jak któryś z chłopaków chciał pomazac tym dziewczynom swój pokój to nie było szans bo ochrona nie wpuszczala nikogo oprócz zawodników.

  Co do wagi Conora to mówił ze wazy około 75 kg na tamta chwile na roztrenowaniu po walce ale bez formy to on nie byl (mowie tu o formie zawodnika nie modela z mens health) bo jak się z nim pokulalem to byłem w szoku jaka on ma siłę i wytrzymałość

 14. Te panie to podejrzewam ze różnie zarabiają na czesne:) w każdym bądź razie prży każdym z pokoi stał ochrobiaz i nawet jak któryś z chłopaków chciał pomazac tym dziewczynom swój pokój to nie było szans bo ochrona nie wpuszczala nikogo oprócz zawodników.

  Co do wagi Conora to mówił ze wazy około 75 kg na tamta chwile na roztrenowaniu po walce ale bez formy to on nie byl (mowie tu o formie zawodnika nie modela z mens health) bo jak się z nim pokulalem to byłem w szoku jaka on ma siłę i wytrzymałość

  Więc nie pozostawało nic jak prezentacja ogrodu. 😀

 15. Te panie to podejrzewam ze różnie zarabiają na czesne:) w każdym bądź razie prży każdym z pokoi stał ochrobiaz i nawet jak któryś z chłopaków chciał pomazac tym dziewczynom swój pokój to nie było szans bo ochrona nie wpuszczala nikogo oprócz zawodników.

  Co do wagi Conora to mówił ze wazy około 75 kg na tamta chwile na roztrenowaniu po walce ale bez formy to on nie byl (mowie tu o formie zawodnika nie modela z mens health) bo jak się z nim pokulalem to byłem w szoku jaka on ma siłę i wytrzymałość

  Ja w innej kategorii chodze 🙂 wiec siłowo 2 minuty bym wytrzymał spokojnie 😛 A co to klawiatura się popsuła że problemy z pisaniem masz ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.