Lyoto Machida

Lyoto Machida, były mistrz UFC, który w przeszłości miał problemy związane z dopingiem cieszy się, że teraz, walcząc pod skrzydłami Bellatora, nie musi żyć z ciągłą myślą o kolejnych testach prowadzonych w UFC przez USADA.

Kiedy widzę różne wyniki, różne substancje i różne kary, to dla mnie USADA traci na wiarygodności. To, że teraz nie jestem testowany przez USADA, to dla mnie wielka radość. Nie przechodzę każdego dnia tego stresu. Można robić wszystko zgodnie z zasadami, a na końcu i tak zawsze się stresujesz testami.

W ten sposób Machida, w rozmowie dla serwisu MMA Fighting, odniósł się również do sprawy Jona Jonesa i jego kilku pozytywnych wyników testów antydopingowych.

Nie lubię nikogo oceniać. Może to co mówi USADA w sprawie Jonesa faktycznie miało miejsce i w jego organizmie są jakieś pozostałości dopingu z przeszłości. Musimy jednak pamiętać, że to jest gra różnych interesów i nigdy do końca nie wiadomo, co za tym wszystkim stoi. Mamy więc różne intencje po stronie USADA i różne po stronie UFC. W związku z tym wolę nie komentować tego, skupiam się teraz na Bellatorze.

Machida w swojej kolejnej walce zmierzy się z Chaelem Sonnem.

18 KOMENTARZE

 1. Można chlac szczyny ile wlezie…rzeczywiście musi być szczęśliwy.

  Jego mocz pewnie świeci już do dawna w ciemnościach…więc  żłopiąc go w sumie pewnie przyjmuje z powrotem koks….znaczy obieg zamknięty.

 2. To musi byc wielka radosc ze nie musi juz wyciagac pindola przed typkami z USADY , tez bym sie cieszyl

 3. Faktycznie UFC wpadło ze skrajności w skrajność z tą USADA, wcześniej pozwalali na TRT, a badań praktycznie nie było, a teraz zawieszą cie nawet jak wciągniesz ibuprom na przeziębienie…

 4. Sam byłem zwolennikiem USADA. Po wprowadzeniu testów nagle się zrobiło niezłe zamieszanie, bo długoletni mistrzowie, albo odeszli, albo dostali wpierdol.

  Oczywiście za sprawą Jonesa odwidziało mi się o 180 stopni i widzę, że jedni będą mieli efekt pulsactjny, a inni dostaną po dupie.

  Ergo: Jebać USADA.

 5. To, że teraz nie jestem testowany przez USADA, to dla mnie wielka radość. Nie przechodzę każdego dnia tego stresu. Można robić wszystko zgodnie z zasadami, a na końcu i tak zawsze się stresujesz testami.

  Mamę oszukasz, ćwierć Cohones oszukasz, ale mnie nie oszukasz. Gdybyś nie walił w żyłę, pragnąłbyś testów dla każdego, dzień w dzień.

 6. Ten to musi byc naszprycowany. Przeciez bomba z niego nie schodzi nigdy. Wyobrazacie to sobie? Walisz koks potem wysikujesz go z organizmu ale nie pozwolisz cialu odpoczac tylko walisz koks dalej a dodatkowo pijesz ten stary wydalony razem z sikami:mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.