Luke Rockhold: Jones pokazał, że Anthony Smith to łatwizna

Luke Rockhold (16-4-0) i Anthony Smith (31-14-0) idą w zaparte. Zawodnicy od jakiegoś czasu toczą wymianę zdań za pośrednictwem mediów, a tutaj możecie zobaczyć ostatni wywiad „Lionhearta”. Luke wystąpił w nowym odcinku The MMA Hour, gdzie po raz kolejny nawiązał do Smitha.

To śmieszne. Naprawdę nie zdawałem sobie sprawy, że wciąż jestem w jego głowie. Może ten facet po prostu boi się prawdy. Nie wiem co, zrobiłem, aby go sprowokować. Mówię zawsze prawdę.

Cała kłótnia pomiędzy Rockholdem a Smithem ciągnie się od UFC 235, kiedy to ten drugi przegrał z Jonem Jonesem (24-1-0). Od tamtego wydarzenia Luke zmienił kategorię wagową na 205 funtów i uznał, że w kategorii półciężkiej nie ma dobrych zawodników w drodze do pasa, wskazując Anthony’ego.

Przychodzę do tej dywizji i chcę walczyć. Wydawał mi się odpowiednim rywalem, ale Jones pokazał, że to była łatwizna. Nie interesował mnie ten pojedynek. Myślę, że ludzie też niezbyt się nim interesowali, to była zbyt łatwa opcja dla obecnego mistrza.

Nie myślę o nim zbyt wiele. Nie sądzę, aby był wiarygodną postacią w tej dywizji. Powinien się zamknąć, ale pewnie dokona tego Alexander Gustafsson.

Nie zabrakło także odniesienia się do ostatniej obrony pasa mistrzowskiego Jona Jonesa.

To była dziwna walka dla Jona. Był jakiś gorszy, jakby nie miał tylu pikogramów co ostatnio. Ciężko powiedzieć, bo z pewnością nie walczył tak jak zawsze. Nie mogłem skupić uwagi na tym pojedynku, nuda.

Jedynym sposobem, aby walka Rockholda ze Smithem mogła się odbyć, jest zwycięstwo obu panów w swoich nadchodzących walkach.

To nie będzie miało sensu po tym, jak Gustafsson skopie mu tyłek. Skupiam się na tym, co jest przede mną, nigdy nie patrzę w tył. Jeżeli jakoś przejdzie przez Alexa, to na pewno będę zainteresowany tym pojedynkiem.

24 KOMENTARZE

 1. Ten Cockhold naprawdę jest taki głupi??

  Myślałem, że ludzie poświęcający całe życie na rozwój nie mogą być głupi, i chuj – moja teoria się tak często wypierdala, kiedy stosuję ja do zawodników mma, że chyba przestanę ich wyliczać do kategorii ludzi trenujących zawodowo, bo jednak inteligencja to u mnie królewska dyscyplina, a wszyscy z zakresu mma, czy prawie wszyscy, w niej polegają… :childcry::iamdone::razz:utinlaugh::korwinstupid::watchingyou::burnit:

 2. Czytajac te wypowiedzi, wspomnienie o gongach ktore zebral od Belforta, Romero i Bispinga sa jeszcze piekniejsze:antonio:

 3. Janie Błachowiczu, jak to czytasz, nawet nie próbuj się wbijać między wódkę a zakąskę. Niech się kłócą, a Ty siedź cicho, niech Rockhold się skupia na Smith'ie, niech zapomni że z Tobą walczy, a szansa że przeoczy luja ogłuszacza wzrośnie.

 4. Bisping pokazał Rockholdowi że też jest łatwizną, to samo pokazał Yoel…i Jones tez by pokazał na szczęście do walki z mistrzem ten cipeusz nawet nie dojdzie.

 5. Jak ja bym chciał żeby tak po zmianie kategorii dostał ze 3 nokauty z rzędu, albo i więcej. Ciekawe co wtedy by mówił.

  Janek musisz rozpocząć tą serię

 6. Rockhold niby nie placek, ale gadkę to ma jednak dobrą. Jeszcze kilka tygodni do pierwszego starcia w LHW, a on już poskładał całą dywizję w internetach. :beczka:

 7. Trochę tak jest.

  Ciekaw jestem Twojej opinii czy LH dla JBJ jest łatwa bo jest GOAT przech*j (wiadomo GOAT jest jeden), czy półciężka jest łatwa i dlatego JBJ jest na tronie.

 8. Ciekaw jestem Twojej opinii czy LH dla JBJ jest łatwa bo jest GOAT przech*j (wiadomo GOAT jest jeden), czy półciężka jest łatwa i dlatego JBJ jest na tronie.

  Chyba żadna dywizja w UFC nie jest łatwa. Jones ze swoimi warunkami i skillem przważa nad resztą. Tak, Bones jest przechujem.

 9. Idąc tym tokiem rozumowania to Jon Jones pokazuje, że cała półciężka to łatwizna :jjsmile:

  Jones pokazuje tylko, że poziomem wyjebał poza skalę światową, a nie że pozostali to jakieś popierdółki… Ja prdle, wszędzie DZBANY :robertmakeup::tellmemore::brainoverload:

 10. Jones pokazuje tylko, że poziomem wyjebał poza skalę światową, a nie że pozostali to jakieś popierdółki… Ja prdle, wszędzie DZBANY :robertmakeup::tellmemore::brainoverload:

  Mordo chyba nie zrozumiałeś mojego postu, zapraszam przeczytaj go raz jeszcze. Napisałem to w kontekście Rockholda, którego argument że Smith jest łatwy bo JBJ go rozje*ał jest inwalidą.

 11. Mordo chyba nie zrozumiałeś mojego postu, zapraszam przeczytaj go raz jeszcze. Napisałem to w kontekście Rockholda, którego argument że Smith jest łatwy bo JBJ go rozje*ał jest inwalidą.

  Ta sama opinia inaczej wyrażona :beer:

 12. Ale będzie tu płacz jak Rockhold odjebie Janka :antonio:

  Jaki kurwa placz? Jest zdecydowanym faworytem i fighter z mega umiejetnosciami to kto ma plakac jak odjebie Janka? Chyba jakas gimbaza albo dzbaniska jakies. Toc ja sam daje Jankowi jakies 20% na wygrana.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.