Anthony Smith: Nikt w UFC nie lubi Luke'a Rockholda

Anthony Smith (31-14-0) w swojej kolejnej walce zmierzy się z Alexandrem Gustafssonem (18-5-0) na UFC on ESPN+ 11 w Szwecji. Anthony w wywiadzie dla MMAJunkie po raz kolejny odniósł się do Luke’a Rockholda, który krytykuje zawodników wagi półciężkiej, nie wygrywając od 2018 roku ani jednej walki. Amerykanin we wcześniejszych rozmowach podkreślał, że walkę z Rockholdem może wziąć w każdym momencie i jest to tylko i wyłącznie sprawa osobista.

Weźmy takiego McGregora. Gość faktycznie rzuca mięsem w swoich wypowiedziach, ale jest także zabawny. Wszyscy wiemy, że to jest zadanie Conora w promocji i nie ukrywa tego. Tutaj nie ma żadnych sekretów. Luke jest inny, on naprawdę mnie atakuje. On nie robi tego, aby wypromować walkę, on po prostu jest chu#$%.

Zanim zawodnik AKA zaczął obrażać „Lionhearta”, ten nie miał o nim opinii. Teraz rzeczy mają się zupełnie inaczej. Według Smitha nie będzie niespodzianki, jeżeli Luke przegra swój pojedynek na UFC 239 przeciwko Janowi Błachowiczowi (23-8-0).

Jeżeli chcesz budować walkę, a nie jesteś mistrzem to na ch$% to robisz? Nikt z nas nie dostanie kasy za sprzedaż PPV. Nie zarobisz na tym, że będziesz skurwy@#$%^. Więc po co to robisz? Po co marnujesz czas?

W ogóle nie rozumiem jego gadania. Mówi, że Alex skopie mi tyłek, ale w tym wszystkim w ogóle nie przejmuje się swoją walką z Błachowiczem. Będzie to naprawdę głupio wyglądać, kiedy ja wygram, a on przegra. Przypomnę, że jego głupie gadanie nigdy nie wyszło mu na dobre.

Nikt nie lubi Rockholda. Żaden pracownik UFC go nie lubi, zawodnicy tak samo. Niech nadal siedzi w TMZ i je swoje posiłki i gada ile się da. Wszystko zależy od tego, jak traktujesz ludzi, a oni oddadzą ci szacunek, na jaki sobie zasłużyłeś.

19 KOMENTARZE

  1. oJaki ten debil jest daremny. A czemu miałoby Lucka obchodzić żeby byc lubianym przez tą zawodniczą patologie :D. Ważne że spuścił by ci kocie serce wpierdol na luzie i lubią go kobiety a nie pedały jak ty, interesujące sie innymi facetami, zajmij sie sobą padako ludzka

  2. oJaki ten debil jest daremny. A czemu miałoby Lucka obchodzić żeby byc lubianym przez tą zawodniczą patologie :D. Ważne że spuścił by ci kocie serce wpierdol na luzie i lubią go kobiety a nie pedały jak ty, interesujące sie innymi facetami, zajmij sie sobą padako ludzka

    Ale ty masz złosci w sobie , ksiądz od czasu kolędy nadal siedzi u ciebie w pokoju na wersalce?

  3. Ale ty masz złosci w sobie , ksiądz od czasu kolędy nadal siedzi u ciebie w pokoju na wersalce?

    miałem swój rozum i  nie mam bierzmowania, nie chodziłem na lekcje religii cebulaku a księdza na kolędzie nie widziałem na oczy, .Nie każde dziecko jest tak głupie jak ty byłeś , wierząc w Maryje itd. Przeprowadzając intymne rozmowy w konfesjonale z facetem w sukience.

    Nie mam w sobi złości tylko zawodny ją mają. Wylewa się z nich frustracja na każdym kroku. Bo conor, zazdroszczą mistrzowi w ich wadze i napinają się Żygam  już tymi idotami. Mało kto trzyma poziom

  4. Dwie dywizje żebrzące o walkę z Conorem. Cormier żebraczący o Lesnara. Miocic o Cormiera.Reszta po kilku porażkach z rzędu mają diluzje o zdobyciu pasa. Chuligańskie  incydenty poza ringiem. Opluwanie się, hejt na Twitterze. Bumerangi . Islamizacja i terroryzm. Przemoc wobec rodzin. Doping. Dyskredytowanie siebie nawzajem. Kloaka wylewa się z każdej strony.A nato wszytsko wylewa się proper 12 i walki na gołe pieści w szambie ostaniom ostoją prawilności. Mimo ze jeden zawodnik pluje na drugiego po czym oświadcza ze opul by i jego matkę. To i tak w pewnym sensie ostatnia ostoja. Surowy akt  sprawiedliwości  w krwawej łaźni przemocy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.