Michał Oleksiejczuk. Fot. instagram.com/lordoleksiejczukufc/

Michał Oleksiejczuk (MMA 14-3) już 23 lutego, podczas gali UFC w Nowej Zelandii, powróci do oktagonu. Rywalem Polaka będzie Jimmy Crute (MMA 10-1). Michał od jakiegoś czasu jest już na miejscu i jak sam mówi, czuje się dobrze i nastawia pozytywnie na nadchodzące starcie.

Zobacz również: „Czas na grubą rybę” – Oleksiejczuk zameldował się w Auckland przed walką z Crute

Jestem dobrej myśli. Wierzę w siebie mocno i wyjdę do walki na pewno już jako o wiele lepszy zawodnik, niż byłem do tej pory. Wierzę w zwycięstwo. Mam plan na walkę, ale nie wiem czy on podejmie wyzwanie w stójce czy raczej będzie próbował szukać parteru. Jestem przygotowany na obie opcje – trenowałem wszechstronnie. Zobaczymy. Nie spodziewam się jakichś konkretnych akcji rywala, tylko będę na odruchach reagował. Liczę na wsparcie, na doping i działamy.

Oleksiejczuk w rozmowie dla Polsatu Sport dodał, że cieszyłby się, gdyby udało się zakończyć walkę przez nokaut.

Na nokauty się nie nastawiam. Nokauty wychodzą same. Ale byłoby bardzo fajnie wygrać przez nokaut. To byłoby w moim stylu, bo lubię nokautować. Nie ukrywam, że po cichu na to liczę.

Podczas galu UFC Fight Night 168, w trakcie której będzie bił się Michał, zawalczy również Karolina Kowalkiewicz, która zmierzy się z Xiaonan Yan.

30 KOMENTARZE

 1. Haha widzę każdy zwrócił uwagę na ten "doping" jedziesz z nim Lord !! Na pełnej do top 10 ! :bleed:

 2. Haha widzę każdy zwrócił uwagę na ten "doping" jedziesz z nim Lord !! Na pełnej do top 10 ! :bleed:

  Kurła,przedtem widziałem na szybko,że był temat z Michałem,ale jakoś nie sprawdzałem co i jak. Teraz czytam i widzę w tytule słowo "doping" ,więc myślę,że zabłysnę i coś dopierdolę o dopingu,ale im dalej w komentarze tym więcej o nim,więc huj dupa :childcry:

  Ale już nie śmieszkując to liczę oczywiście na wygraną Lorda. Jakiś czas temu już tu były podjazdy ,że Michał z Janem i w ogóle, ale póki co Jano jest Król,a Michaś to młodziak jest, więc jeszcze ma czas, żeby się wykazać i pokazać swój potencjał.

 3. Z tym Dopingiem to Michał mówi że brał leki na coś, ale nie chciał się tłumaczyć. Zasady to zasady. Nie wierzycie mu?

 4. Trudne starcie. Crute młody, zdeterminowany, bez kompleksów silny i ma cardio. Więc na punkty a może jakięs K.O samo wyjdzie tak jak Michał mówił.Musi to rozegrać  na spokojnie i na punkty.Ale pierwszy przeciwnik z którym walczył. Ten murzyn. Miał podobny profil a Michał wygrał.

 5. Z tym Dopingiem to Michał mówi że brał leki na coś, ale nie chciał się tłumaczyć. Zasady to zasady. Nie wierzycie mu?

  Wpadł na klomifenie, który jest używany w stymulacji owulacji i leczeniu niepłodności u kobiet, jak również do odbloku przy wcześniejszym dopingu także ten tego. Nie ma co roztrząsać.

  Mam tylko nadzieje, że Michał odrobił lekcje po ostatniej walce i zobaczymy piękne zwycięstwo w jego wykonaniu.

 6. Wpadł na klomifenie, który jest używany w stymulacji owulacji i leczeniu niepłodności u kobiet, jak również do odbloku przy wcześniejszym dopingu także ten tego. Nie ma co roztrząsać.

  Mam tylko nadzieje, że Michał odrobił lekcje po ostatniej walce i zobaczymy piękne zwycięstwo w jego wykonaniu.

  Inaczej się tłumaczył. Dzięki za wyjaśnienia.

 7. Z tym Dopingiem to Michał mówi że brał leki na coś, ale nie chciał się tłumaczyć. Zasady to zasady. Nie wierzycie mu?

  Nikt kumaty się tym już nie przejmuje. To była pierwsza walka na szybko. Mógł wpaść. Sam Rountree nawet był wyrozumiały.

 8. Wpadł na klomifenie, który jest używany w stymulacji owulacji i leczeniu niepłodności u kobiet, jak również do odbloku przy wcześniejszym dopingu także ten tego.

  Nie podejrzewam Michała o stosowanie dopingu, także musiało chodzić o stymulację owulacji. :fjedzia:

 9. Nie podejrzewam Michała o stosowanie dopingu, także musiało chodzić o stymulację owulacji. :fjedzia:

  leczył niepłodność u swojej kobiety i zaraził sie tym klomifonem! proste :korwinlaugh: odczepcie sie od Michała

 10. Oby tym razem bez podpalania się i myślę, że zwycięstwo wpadnie. Lord jako jeden z nielicznych Polaków w UFC ma potencjał

 11. Jak będzie mądrze pożytkował siły, to utłucze jak Grażyna schabowego na niedzielę.

  Jedziesz Michał!!! :bleed::bleed::bleed:

 12. Obawiam się że legendarne Polskie kardio da o sobie znać jak z OSP i będzie lipa, chociaż wiadomo z całych sił za Michałem

 13. Michał miał teraz trochę dłuższą przerwę, bo poprzednio walczył co 2 miesiące.  Mam nadzieję, że zdążył się trochę zresetować i wyjdzie świeży do tej walki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.