Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC mocno wspierała Mateusza Gamrota w jego drodze do UFC. Pomagała mu także w trakcie negocjacji. Teraz, po tym jak „Gamer” przegrał swoje pierwsze starcie w najważniejszym oktagonie świata MMA, Joanna komentując jego walkę napisała:

Piękny debiut Mateusz! Głowa do góry. „Nie przegrywa ten, który się poddaje”. Pokazałeś, że jesteś wojownikiem z krwi i kości, a debiut dla UFC był w pełni zasłużony. Będzie boleć i gryźć, ale znając Ciebie, wrócisz jak głodne zwierzę. Wracaj do nas Mistrzu! #dumnizawsze.

Jędrzejczyk przypomniała też, jak dużo walk stoczył ostatnio Mateusz.

Trzy walki w trzy miesiące. Ogrom pracy, poświecenia. Odpoczywaj. Kwestia czasu!

Mateusz Gamrot przed debiutem w UFC był niepokonany w zawodowym MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

Mateusz od lipca do dziś stoczył trzy pojedynki. Zanim wszedł do organizacji UFC stoczył dwie ostatnie walki w kontrakcie dla marki KSW, której był podwójnym mistrzem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.