mike tysona adam kownacki

Niedawno Mike Tyson, były mistrz wagi ciężkiej i prawdziwa legenda boksu, ogłosił, że chce powrócić na ring. „Żelazny Mike” planuje jednak toczyć boje pokazowe, a dochody z nich przekazywać na cele charytatywne.

Zobacz również: PETARDA! 53-letni Mike Tyson wymiata na tarczach, ależ siła!

Duże wrażenie robią fragmenty treningów Tysona, które bokser udostępnia w internecie. Są to jednak jedynie krótkie urywki z tarczowania.

Niedawno szef UFC, Dana White, powiedział w audycji Tim and Sid, że wolałby aby Tyson nie wchodził jednak do ringu.

Uwielbiam Mike’a Tysona i błagam go, żeby nie walczył. Powiedziałem mu, że wygląda niesamowicie, nadal jest dynamiczny i ma siłę, jest też jednym z najlepszych zawodników wszech czasów.

Swoja zdanie na temat Tysona wyraził również Andrzej Kostyra, znany dziennikarz sportowy i komentator boksu, który w publikacji dla serwisu Polsatsport.pl napisał:

Żelazny Mike jest już taki zardzewiały, że nawet jak by wypruwał z siebie żyły na treningu, nie osiągnie takiej formy, żeby pokonać kogokolwiek ze światowej czołówki.

Kostyra dodał też, że jego zdaniem w teoretycznym starciu z Tysonem, Adam Kownacki, rozgromiłby dziś „Żelaznego Mike’a”.

Mimo porażki z Robertem Heleniusem, niewątpliwie do bokserskiej elity wagi ciężkiej wciąż należy Adam Kownacki. Nie mam cienia wątpliwości, że gdyby doszło do walki Kownackiego z Tysonem, to Adam rozbiłby go w puch i wygrałby przed czasem.

Cały materiał Andrzeja Kostyry na temat powrotu Tysona na ring można przeczytać tutaj.

27 KOMENTARZE

 1. Kurwa jest sie czym szczycic, Kownacki "rozbilby w puch" boksera wzrostu Conora, ktory ostatni raz walczyl 15 lat temu..   A jak poradzilby sobie Szpilka z takim np Foremanem ?? Tez by wygral? Co za bieda w tym boksie

 2. Kostyra od dawna siedzi w dupie Kownackiego i trzęsie w niej tą swoją główką. Kownacki to niech się za dietę weźmie, bo ze swoją otyłością 2 stopnia, to jest nie w topie HW, tylko co najwyżej w grupie ryzyka koronawirusa.

 3. Adaś już jest na strzała,  ostatnio padł po lewym prostym. Mike by go zabił

  Kiedyś lepiej trollowales.

  A Kostyra niech sie nie wygłupia. Oczywiście, że easy win dla Adama i praktycznie calej dzisiejszej wagi ciężkiej, ale po co o tym pisac?

 4. Sam Tyson powiedzial ze na pare walk pokazowych by chcial powrocic. Zreszta, gdybanie to gdybanie, nie ma co rozdmuchiwac takich wypowiedzi.

 5. Powiedział to o czym wie każdy laik. Po co specjalista strzępi ryja w tak oczywistych sprawach?

  nie osiągnie takiej formy, żeby pokonać kogokolwiek ze światowej czołówki.

  Tu nie ma co gadać o czołówce. Facet ma ponad 50 lat, nie będzie w stanie osiągnąć takiej formy żeby pokonać jakiegokolwiek solidnego 30 latka.

 6. Kiedyś lepiej trollowales.

  A Kostyra niech sie nie wygłupia. Oczywiście, że easy win dla Adama i praktycznie calej dzisiejszej wagi ciężkiej, ale po co o tym pisac?

  Nie trolluje, zobacz walke z tym heleniusem.  Padł po lewym prostym.

 7. Beda heheszki, ale o ile top Joshua czy Fury zrobili go na miękko,  na pewno , o tyle Kownackim z tym swoim smiesznym brzuszkiem mam znaki zapytania. Zalezy jaki dzis ma cios Tyson, sport upadł dzis na  tak wielu płaszczyznach skillowo, ze nie zdziwiłoby mnie jakby stare  prawdziwe ,,męskie''wygi z lat 90 dziś , ośmieszyli obecnych rózowych , fatowych, zelowych z damskimi torebkami  kolesi.

 8. Myślę że jakby  dziś wyskoczył do mnie Muhamed Ali to też bym go pokonał. Parkinson zapewne utrudnialby mu wyprowadzanie ciosów.

 9. Myślę że jakby  dziś wyskoczył do mnie Muhamed Ali to też bym go pokonał. Parkinson zapewne utrudnialby mu wyprowadzanie ciosów.

  Ali dzis przegralby z 2 miesiecznym dzieckiem, bo nie zyje userze.

 10. kostyra i te jego "barwne" komentarze :razz:utinlaugh: uwielbiam jego beefa ze szpilką, po prostu poezja:antonio:

 11. Myślę że jakby  dziś wyskoczył do mnie Muhamed Ali to też bym go pokonał. Parkinson zapewne utrudnialby mu wyprowadzanie ciosów.

  Ale z Ciebie okrutnik … XDD

  Poza tym on nie żyje od paru lat xD

 12. to jest bolączka dzisiejszych czasów …. cytuje :

  z damskimi torebkami kolesi.

  po co oni to robią ? komu to jest potrzebne ? komu się to podoba ?

 13. Myślę że jakby  dziś wyskoczył do mnie Muhamed Ali to też bym go pokonał. Parkinson zapewne utrudnialby mu wyprowadzanie ciosów.

  Ale lucky punch'em mógłby Cię ustrzelić…

 14. Jeśli cios jest chociaż połowę mniej silny niż za najlepszych lat to i tak mógłby Kownackiego zniszczyć dzięki trzymaniu gardy twarzą. Szpilka również ze swoją garda mógłby pójść spać. No ale że musiałby najpierw trafić to logiczne że po tylu latach kondycyjne by to zajechali. Mimo że obaj sami mają problemy kondycyjne.

 15. kostyra i te jego "barwne" komentarze :razz:utinlaugh: uwielbiam jego beefa ze szpilką, po prostu poezja:antonio:

  Ajtuj jak zwykle wysoka forma …

  :razz:utinlaugh:

 16. Kostyra to już od lat ma jakiś uwiąd starczy. W sumie to nawet nie wiem czy to się objawia pierdoleniem głupot? Jeśli tak to ma.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.