fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, która niedawno przegrała swoją drugą walkę z Rose Namajunas jest pewna, że w przyszłości pas mistrzowski ponownie zawiśnie na jej biodrach. Będąc gościem w programie Dziań Dobry TVN, Jędrzejczyk zapowiedziała, że plan na odzyskanie pasa już ma i chciałaby to uczynić może jeszcze w tym roku.

Ja się nadal rozwijam, mam ogromne ambicje i wiem, że ten pas na koniec roku, albo na początku przyszłego wróci do Polski.

Co ciekawe, Joanna Jędrzejczyk powiedział również, że trwają już ustalenia dotyczące jej kolejnego boju w UFC.

Miałam przez miesiąca nie myśleć o walkach i MMA, a ja tak naprawdę już ustalam kolejną walkę, chociaż odłóżmy to na później. Przyjdę się tym podzielić jak tylko podpiszę kontrakt.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

3 KOMENTARZE

  1. Jprd, Jędrzejczyk dziewczyno ogarnij się się,książkę kupiłem przeczytałem, kibicowalem Ci przeżywałem twoje walki i szanowałem ale zamknij już kopare!!bo spadniesz na dno

  2. Ech, trochę ręce opadają i "nie ma siły" żeby napisać komentarz który broni Aśkę jak czasami coś powie… kurde, no naprawdę da się robić lepszą promocję samej siebie : | Ciężki temat być jej fanem w tych czasach : P

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.