Poznaliśmy wstępne wyniki sprzedaży transmisji PPV gali UFC 235 firmowanej mistrzowską walką Jona Jonesa z Anthony Smithem.

Tak jak można było przewidywać na podstawie świetnych wyników oglądalności karty wstępnej UFC 235, Jon Jones jest gwiazdą która potrafi przyciągnąć fanów MMA przed telewizory.

Według wstępnych informacji podanych przez WON, dostęp do gali UFC 235 wykupiło od 520 tysięcy do 650 tysięcy fanów. Jest to 5 najlepszy wynik sprzedaży PPV organizacji UFC od 2017 roku:

 1. UFC 229 Conor vs Khabib : 2.4M
 2. UFC 217 Bisping vs GSP : 875k
 3. UFC 214 Jones vs DC 2: 860k
 4. UFC 232 Jones vs Gus : 700k
 5. UFC 235 Jones vs Smith : 520k-650k

Jon Jones podczas gali UFC 235 obronił tytuł mistrza wagi półciężkiej, kompletnie dominując w 5-rundowym starciu Anthony’ego Smitha. Na głównej karcie mogliśmy również oglądać mistrzowską walkę Tyron Woodley`a z Kamaru Usmanem, debiut Bena Askrena w walce z byłym mistrzem UFC Robbie Lawlerem oraz powrót byłego mistrza wagi koguciej Cody`ego Garbrandta. Najlepsze momenty gali UFC 235 do zobaczenia tutaj.

W kolejnym starciu Jon Jones prawdopodobnie zmierzy się z Thiago Santosem który na gali UFC w Pradze odprawił przed czasem Jana Błachowicza.

Wyniki gali UFC 235
Wyniki gali UFC 235

15 KOMENTARZE

 1. Jeśli Jon robi +/- 600k z mało znanymi pretendentami to dobra wiadomość dla UFC. 3/4 takie gale (a zapowiedział, że tyle chce walczyć w tym roku) dadzą wynik jak hitowe starcie Khabiba z Conorem, a potem można pobawić się w Lesnara i inne grubsze zestawienia. Nic dziwnego, że tak im zależy na Jonie bo jako jedyny ciągnie obecnie wózek z ppv.

 2. Jeśli Jon robi +/- 600k z mało znanymi pretendentami to dobra wiadomość dla UFC. 3/4 takie gale (a zapowiedział, że tyle chce walczyć w tym roku) dadzą wynik jak hitowe starcie Khabiba z Conorem, a potem można pobawić się w Lesnara i inne grubsze zestawienia. Nic dziwnego, że tak im zależy na Jonie bo jako jedyny ciągnie obecnie wózek z ppv.

  chuja ciagnie 500 000 to 5x gorszy wynik niz Conora z Khabibem

 3. Jeśli Jon robi +/- 600k z mało znanymi pretendentami to dobra wiadomość dla UFC. 3/4 takie gale (a zapowiedział, że tyle chce walczyć w tym roku) dadzą wynik jak hitowe starcie Khabiba z Conorem, a potem można pobawić się w Lesnara i inne grubsze zestawienia. Nic dziwnego, że tak im zależy na Jonie bo jako jedyny ciągnie obecnie wózek z ppv.

  Dokładnie tak. Na ten moment nie mają nikogo innego. Conor na wiecznych wakacjach, może jeszcze jedną walkę stoczy, Khabib zawieszony plus została tylko 1 walka w kontrakcie. DC emeryturka lada moment a jedyna walka która się sprzeda to z Lesnarem lub…Jonesem 🙂 Jon za to jest w ogniu i chcę toczyć 4 walki rocznie żeby odrobić stracony czas.

 4. chuja ciagnie 500 000 to 5x gorszy wynik niz Conora z Khabibem

  Ale chce walczyć 4 razy w tym roku to oblicz sobie ile to będzie + dobre wyniki z bramki za każdym razem.

  I to tylko z no name'ami. Z gośćmi typu DC czy Brock będzie jeszcze lepiej. Lepszy regularny zysk niż czekanie na gwiazdkę z nieba w postaci walki Conora, który walczył 1 raz od ponad 2 lat. A wyniku z Khabibem bez Khabiba nie powtórzy.

 5. Ale chce walczyć 4 razy w tym roku to oblicz sobie ile to będzie + dobre wyniki z bramki za każdym razem.

  I to tylko z no name'ami. Z gośćmi typu DC czy Brock będzie jeszcze lepiej. Lepszy regularny zysk niż czekanie na gwiazdkę z nieba w postaci walki Conora, który walczył 1 raz od ponad 2 lat.

  jaki DC czy Brock, Jones od 10 lat idzie do ciezkiej i ludzie nadal sie w to nabieraja

  Mysza w 10 walkach tez robil tyle co Conor XDDD

 6. jaki DC czy Brock, Jones od 10 lat idzie do ciezkiej i ludzie nadal sie w to nabieraja

  Mysza w 10 walkach tez robil tyle co Conor XDDD

  4 walki Jonesa po średnio 600k w 2019 > Conor, który wróci i zawalczy raz w 2019 z Donkiem za 1.5mln ppv

 7. 4 walki Jonesa po średnio 600k > Conor, który wróci i zawalczy raz w 2019 z Donkiem za 1.5mln ppv

  z kim by Conor nie zawalczyl to dwa miliony beda, z Diazem imo trzy moga byc nawet

  Jones jak chce kasowych walk to jest jedna droga DC, milion powinni sprzedac, najlepiej  o dwa pasy

  pozniej Jones vs Ngannu itd

 8. W tych czasach kazdy wynik powyzej 500 tys to juz bardzo duzo. Oczywiscie nie liczac Rudego bo taki wynik to dla niego bylaby obelga:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.