Według dobrze poinformowanego dziennikarza portalu Yahoo – Kevina Iole, gala UFC 229 pobiła rekord sprzedaży PPV, sprzedając od 2.4 do 2.5 miliona płatnych transmisji PPV.

Jest to najlepszy wynik w historii organizacji UFC oraz 3 lub 4 najlepszy wynik w historii sportów walki w zależności od ostatecznego wyniku który powinniśmy poznać pod koniec tego tygodnia.

Tym samym, Conor McGregor po raz 6 z rzędu był główną gwiazdą gali która sprzedała ponad milion PPV, wyrównując tym samym rekord Floyda Mayweathera. Najlepszy bokser wszechczasów ma na swoim koncie 9 gal które sprzedały ponad 1 mln PPV.

Poniżej najlepsze wyniki sprzedaży PPV w MMA oraz boksie:

 

84 KOMENTARZE

 1. No to rewanż już jest pewny 🙂 Tony chyba nigdy się nie doczeka, a już prawie walczył, już witał się z gaska … gdyby nie ten kabel 😆

 2. No to habibi na kolana i do berła króla, w ramach przeprosin z masażem kul.

  :redford:

  Teraz już się wyjaśniło dlaczego starszyzna tak łatwo wybaczyła rudemu stek obelg i przytyków.

  Będzie na nowy czołg, nawet kilka.

 3. Ale co Wy gadacie? Dobrze @halibut  napisal. Wszystkie gale z wysoka sprzedaza maja wspolny mianownik czyli Conora, ale tylko jedna, ta rekordowa ma nowa zmienna czyli Khabiba. . . czyli to nowa zmienna doprowadzila do wyzszego wyniku niz poprzednie z tym samym mianownikiem.

  #matematykzajebisty

 4. Ale co Wy gadacie? Dobrze @halibut  napisal. Wszystkie gale z wysoka sprzedaza maja wspolny mianownik czyli Conora, ale tylko jedna, ta rekordowa ma nowa zmienna czyli Khabiba. . . czyli to nowa zmienna doprowadzila do wyzszego wyniku niz poprzednie z tym samym mianownikiem.

  #matematykzajebisty

  Dokładnie, Chabib by tyle nie zarobił, gdyby nie Connor, ale Connor też by tyle nie zarobił, gdyby nie Chabib. No chyba, że w walce z Rondą lub Lesnarem. Tyle, że z Nurmą to jeszcze jakieś szanse miał, a z tą dwójką to zero.

 5. Khabib sam to max 500 000 PPV.

  Wydaje się, że może szarpnąć więcej, bo w tle będzie jednak nazwisko McGregora. Chętnie się przekonam przy okazji walki z Tonym. Mam nadzieję, że Łysy nie wyrysuje Ferga.

 6. No to habibi na kolana i do berła króla, w ramach przeprosin z masażem kul.

  :redford:

  Teraz już się wyjaśniło dlaczego starszyzna tak łatwo wybaczyła rudemu stek obelg i przytyków.

  Będzie na nowy czołg, nawet kilka.

  Jak kupią, to im się przypomni za co się obrażali.

 7. Jak by nie król to by mieli 400k i w dupie by byli.

  Po 1: z 400 tys tez by zarobili ladnie i nie byliby w dupie.

  Po 2  czego Krolem? Sportu? Sa lepsi i wieksi. Zarabiania? Ok, jest krolem generowania wielkich pieniedzy bazujac na handlu najnizszymi instynktami, skundleniem i kurestwem. I tyle.  Tez znam w moskwie krolowe kurestwa

 8. Taki wynik plus zadyma = rewanż. Chyba jest to powód dla którego Khabib nie poniesie dotkliwej kary. Rudy cwel tak samo

  :cmgkeepgoing:

 9. Po 1: z 400 tys tez by zarobili ladnie i nie byliby w dupie.

  Po 2  czego Krolem? Sportu? Sa lepsi i wieksi. Zarabiania? Ok, jest krolem generowania wielkich pieniedzy bazujac na handlu najnizszymi instynktami, skundleniem i kurestwem. I tyle.  Tez znam w moskwie krolowe kurestwa

  Rimming byl grany, da?

  :korwinlaugh:

 10. A wie ktoś jak tam ppv z rodzimego podwórka? Oprócz tego, że też rekord :korwinlaugh:

  Spływają dane z Vectry i UPC…

 11. Po 1: z 400 tys tez by zarobili ladnie i nie byliby w dupie.

  Po 2  czego Krolem? Sportu? Sa lepsi i wieksi. Zarabiania? Ok, jest krolem generowania wielkich pieniedzy bazujac na handlu najnizszymi instynktami, skundleniem i kurestwem. I tyle.  Tez znam w moskwie krolowe kurestwa

  Biznes is biznes co mam Ci napisać też wolał bym zobaczyć el chuja z khabibem lub Conor z el chujem ale to marzenie ściętej głowy niestety

 12. Ale co Wy gadacie? Dobrze @halibut  napisal. Wszystkie gale z wysoka sprzedaza maja wspolny mianownik czyli Conora, ale tylko jedna, ta rekordowa ma nowa zmienna czyli Khabiba. . . czyli to nowa zmienna doprowadzila do wyzszego wyniku niz poprzednie z tym samym mianownikiem.

  #matematykzajebisty

  Nawet ja bym tak tego nie obliczył. Szacun :frankapprove:.

 13. Chciałem tylko powiedzieć, że to jest chuj nie rekord! Gdybym ujawnił wyniki PPV gal KSW to by wam rura zmiękła frajerzy.

 14. Dokładnie, Chabib by tyle nie zarobił, gdyby nie Connor, ale Connor też by tyle nie zarobił, gdyby nie Chabib. No chyba, że w walce z Rondą lub Lesnarem. Tyle, że z Nurmą to jeszcze jakieś szanse miał, a z tą dwójką to zero.

  Wydaje mi się, że Conor w walce z kimkolwiek zarobiłby więcej niż zarobiłby Khabib w walce nawet z El Cucuy.

  :fjedzia:

  Różnica osobowości, Cucuy jest efektowny, ale tyle nie szczeka.

  Czemu mój pies tyle nie zarabia? :razz:łacz:

 15. Czy są jakieś oficjalne dane ile z tego PPV dostanie Conor ?

  Ze szczątkowych informacji wynikało, że jeśli będzie 3 M sprzedanych ppv to Conor miał zarobić około 50 mln dolarów, a samo UFC ok. 75 mln (na czysto). Ktoś to przeliczał na podst. informacji podawanych przez Conora i Danę.

 16. A wie ktoś jak tam ppv z rodzimego podwórka? Oprócz tego, że też rekord :korwinlaugh:

  To trochę potrwa. Gala była za granicą to dodatkowo wydłuża proces liczenia.

 17. W promocji walk Conor zrzucił z tronu Floyda, szkoda tylko że szykuje się kolejny wpierdol od Khabiba i potem nie wiadomo co dalej.

 18. Fani Conora musieli czekać aż do dziś na jakieś niusy, które osłodzą im wpierdol ich ryżego bożyszcza :waldeklaugh:

  "Może poddaje się jak pizda, ale jakie PPV wykręca!"

 19. Po 1: z 400 tys tez by zarobili ladnie i nie byliby w dupie.

  Po 2 czego Krolem? Sportu? Sa lepsi i wieksi. Zarabiania? Ok, jest krolem generowania wielkich pieniedzy bazujac na handlu najnizszymi instynktami, skundleniem i kurestwem. I tyle. Tez znam w moskwie krolowe kurestwa

  Sportu? Łysemu stanął do środka jak się dowiedział o rekordzie ppv. Sport to był w tym roku w UFC kilka razy, jak robili po 100-300 k ppv, tyle się interesuje mma jako sportem. Resztę interesują pyskówki na konfach.

 20. Fani Conora musieli czekać aż do dziś na jakieś niusy, które osłodzą im wpierdol ich ryżego bożyszcza :waldeklaugh:

  "Może poddaje się jak pizda, ale jakie PPV wykręca!"

  Conor Krul!!!!11

  :cmgkeepgoing:

 21. Fani Conora musieli czekać aż do dziś na jakieś niusy, które osłodzą im wpierdol ich ryżego bożyszcza :waldeklaugh:

  "Może poddaje się jak pizda, ale jakie PPV wykręca!"

  A z czego mają się cieszyć 😆 tyle ile się nagadał, to wszystko zostało zweryfikowane  nawet w stójce 😀 to się cieszą, że miliardowa firma zarobi w chuj siana chuj wie po co :waldeklaugh:

 22. Chciałem tylko powiedzieć, że to jest chuj nie rekord! Gdybym ujawnił wyniki PPV gal KSW to by wam rura zmiękła frajerzy.

  – rzekł Kawul, z trudem starając się zachować niewzruszoną twarz, po czym udał się do toalety, gdzie przystanął nad srebrnym pucharem Davisa i spłukał go własnymi łzami.

 23. to się cieszą, że miliardowa firma zarobi w chuj siana chuj wie po co :waldeklaugh:

  Żeby było na wypłaty dla Krula. :deniro:

 24. Już mi szkoda Tony'ego, bo wszystko wskazuje na to, że będzie musiał trochę poczekać na swoją kolej. "It's only business" jak to Conor rzekł ;).

 25. Na mnie nadal największe wrażenie robią liczby jakie kręcił Tyson i to 20 lat temu. WOW!

  Tyson to była inna liga. Naprawdę tak uważam. Gość był znany w środku Afryki i na biegunach, dosłownie. W erze przed internetem (poważnym) i social media gość robił 2 mln PPV, kiedy sam system VOD to była nowość. Gdyby dziś pojawił się taki ktoś, to robi chyba z 10 mln.

  Co do samego wyniku, to wychodzi na to, że CMG vs. KN to trzeci wynik w historii boksu/MMA/WWE zaraz po FM-PAC i FM-CMG. Jebany rudy trzeba mu oddać, że jego historia jest niesamowita. + UFC 229 zarobiło chyba więcej niż wszystkie PPV UFC w tym roku łącznie.

 26. To gdyby ktoś chciał się zastanawiać nad sensem rewanżu. Dla właścicieli UFC jeden sens jest nadrzędny i nie ma co się dziwić.

  W promocji walk Conor zrzucił z tronu Floyda, szkoda tylko że szykuje się kolejny wpierdol od Khabiba i potem nie wiadomo co dalej.

  Potem będzie miał pieniędzy na następne trzy pokolenia

 27. Ile Nurma sprzedaje PPV to pokazala ostatnia walka z Alem. Co by nie mowic to Conor Krul( niech będzie ze tylko PPV) ale Krul i może klepac ile chce:korwinlaugh:

 28. Ile Nurma sprzedaje PPV to pokazala ostatnia walka z Alem. Co by nie mowic to Conor Krul( niech będzie ze tylko PPV) ale Krul i może klepac ile chce:korwinlaugh:

  350k z Alem to solidny wynik, teraz po walce z Conorem będzie robił dwa razy tyle, a z mega rywalami może nawet więcej.

 29. 350k z Alem to solidny wynik, teraz po walce z Conorem będzie robił dwa razy tyle, a z mega rywalami może nawet więcej.

  Pozyjemy zobaczymy! Ale watpie ziom. Przypomne się po następnej gali w PPV:wink:

 30. Co by nie mowic to Conor Krul( niech będzie ze tylko PPV) ale Krul i może klepac ile chce

  Conor może i jest największym celebrytą w MMA, ale to nie jest kurwa pudelek, żeby się podniecać takimi rzeczami :jjsmile:

  Khabib robi go za każdym razem, w końcu to najlepszy lekki na świecie.

 31. Pozyjemy zobaczymy! Ale watpie ziom. Przypomne się po następnej gali w PPV:wink:

  Następna walka to pewnie Conor, czyli znowu ponad 2 miliony padnie. W dodatku druga wygrana tylko go wywinduje wyżej.

 32. Wszystko fajnie pięknie, ale co po drugim wpierdolu od Nurmy?

  Minionki dalej będą twierdzić, że jest k… (sam wiesz kim)

 33. Czyli zamuła

  Raczej model na wyczerpaniu, a jak zarobionego hajsu nie rozjebie, to nie będzie rozmienial swojej marki na drobne.

  Śmiesznie w sumie jakby w wieku 60 lat wrócił do hydrauliki :juanlaugh:

 34. Dostać wpierdol przez lekkie otarcia na buzi, jedną mysz pod okiem i odklepanie naciskówki na kark za 50mln dolarów

  :brainoverload::brainoverload::brainoverload::antonio:

  umie się sprzedać, nie ma co.

  Król sprzedaży jak nic.

  P.S. Też kce taki wpierdol.

  :jimcarrey:

  Wszystko fajnie pięknie, ale co po drugim wpierdolu od Nurmy?

  Kolejne 50mln zielonych, nie oszukujmy się, to jest walka dla pieniędzy.

 35. Conor jest niesamowicie polaryzująca postacią.Podejrzewam,że gdyby walczył ze swoim cieniem to byłby w stanie wyciągnąć milion ppv.Nie wiem jak to wyglada w Polsce,ale w USA o Conorze wiedzą osoby,które na codzień nie interesują się MMA.Oczywiscie,nie wszyscy go lubią,ale mam znajomych,którzy go „nienawidzą”i kupują ppv aby zobaczyć jak on dostaje w „pierdol”

  Wyglada,że standardowa stawka od ppv to $2(za walkę wieczoru).Wiedzac,że u Conora nic nie jest standardowe,możemy tylko przypuszczać,że mógł wynegocjować wyższa stawka.

  Jak dotychczas cokolwiek by nie zrobił,wyglada ,że marketingowo jest obracane w sukces.Przykładem może być choćby zajście z atakiem na autobus,które UFC wykorzystywało do promocji gali.Conor przynosi UFC duże pieniądze i napewno zobaczymy go jeszcze w ciekawych zestawieniach.

 36. Dostać wpierdol przez lekkie otarcia na buzi, jedną mysz pod okiem i odklepanie naciskówki na kark za 50mln dolarów

  :brainoverload::brainoverload::brainoverload::antonio:

  umie się sprzedać, nie ma co.

  Król sprzedaży jak nic.

  P.S. Też kce taki wpierdol.

  :jimcarrey:

  Kolejne 50mln zielonych, nie oszukujmy się, to jest walka dla pieniędzy.

  Ja też potrafię dopasować przeciwników na kilka walk do przodu, zresztą historie piszą się same. Bardziej chodziło mi o to, czy ktoś jeszcze by chciał to kupować.

  Chociaż wynik ppv mnie mocno zdziwił, czy McGregor wykręci jeszcze takie liczby, ile w tym zasługi Nurmy?

  Czy ufo rzeczywiście steruje rządami? :eddieconspiracy:

 37. Ile Nurma sprzedaje PPV to pokazala ostatnia walka z Alem. Co by nie mowic to Conor Krul( niech będzie ze tylko PPV) ale Krul i może klepac ile chce:korwinlaugh:

  :damjan:

  Wyjatkowej klasy fan

 38. Ja też potrafię dopasować przeciwników na kilka walk do przodu, zresztą historie piszą się same. Bardziej chodziło mi o to, czy ktoś jeszcze by chciał to kupować.

  Chociaż wynik ppv mnie mocno zdziwił, czy McGregor wykręci jeszcze takie liczby, ile w tym zasługi Nurmy?

  Czy ufo rzeczywiście steruje rządami? :eddieconspiracy:

  Mnie nie zdziwi jak Ginger King  sprzeda tyle albo i lepiej w rewanżu, tak to niestety wygląda, że prawdopodobnie Tony poczeka dłużej. Obym się mylił.

  A to nie reptilianie?

  ::really::

 39. Conor jest niesamowicie polaryzująca postacią.Podejrzewam,że gdyby walczył ze swoim cieniem to byłby w stanie wyciągnąć milion ppv.Nie wiem jak to wyglada w Polsce,ale w USA o Conorze wiedzą osoby,które na codzień nie interesują się MMA.Oczywiscie,nie wszyscy go lubią,ale mam znajomych,którzy go „nienawidzą”i kupują ppv aby zobaczyć jak on dostaje w „pierdol”

  Wyglada,że standardowa stawka od ppv to $2(za walkę wieczoru).Wiedzac,że u Conora nic nie jest standardowe,możemy tylko przypuszczać,że mógł wynegocjować wyższa stawka.

  Jak dotychczas cokolwiek by nie zrobił,wyglada ,że marketingowo jest obracane w sukces.Przykładem może być choćby zajście z atakiem na autobus,które UFC wykorzystywało do promocji gali.Conor przynosi UFC duże pieniądze i napewno zobaczymy go jeszcze w ciekawych zestawieniach.

  O Conorze wie większość moich znajomych i część rodziny, teraz również wiedzą o Khabibie.

 40. Ciekawe info:

  Early PPV estimates fr UFC 229 are at around 2.40M (1.9M traditional PPV + 470K/480K digital purchases)

  Dla UFC digital może wynosić x 2 normalne PPV bo nie muszą się z nikim dzielić. Na pewno dzielą się z Amazonem / Youtube ale wątpie żeby to było 50/50 jak w przypadku kablówek. Nic dziwnego że miłość Dany i Khabiba kwitnie

 41. Ciekawe info:

  Early PPV estimates fr UFC 229 are at around 2.40M (1.9M traditional PPV + 470K/480K digital purchases)

  Dla UFC digital może wynosić x 2 normalne PPV bo nie muszą się z nikim dzielić. Na pewno dzielą się z Amazonem / Youtube ale wątpie żeby to było 50/50 jak w przypadku kablówek. Nic dziwnego że miłość Dany i Khabiba kwitnie

  To są dane tylko z Ameryki, czy również z Kanady, UK? Jak to jest?

 42. To są dane tylko z Ameryki, czy również z Kanady, UK? Jak to jest?

  Wg mnie tylko z USA bo tak w przeszłości zawsze podawali / porównywali PPV UFC. Nie mam pewności co do digital, generalnie jest to duży skok, w przeszłości się mówiło że digital robi od 5 do 10% w porównaniu do kablówek.

 43. Wg mnie tylko z USA bo tak w przeszłości zawsze podawali / porównywali PPV UFC. Nie mam pewności co do digital, generalnie jest to duży skok, w przeszłości się mówiło że digital robi od 5 do 10% w porównaniu do kablówek.

  Czyli może być tak, że w USA PPV jest na poziomie 2.4-2.5mln, ale np w Kanadzie i UK sprzedali dodatkowo po 500k subskrypcji, zapewne tańszych, ale jednak. Dobrze myślę?

 44. Czyli może być tak, że w USA PPV jest na poziomie 2.4-2.5mln, ale np w Kanadzie i UK sprzedali dodatkowo po 500k subskrypcji, zapewne tańszych, ale jednak. Dobrze myślę?

  Tak to bardzo możliwe. Problem jest taki że UFC prawie nigdy nie podaje wyników sprzedaży PPV a nawet jak podaje to nie zawsze można im wierzyć 😀 Dodatkowo ludzie którzy na ten moment informują o sprzedaży PPV swoimi kanałami mają dostęp do danych z USA a nie z EU czy Kanady lub dostają inside info z UFC i potem je weryfikują z…operatorami z USA.

  edit:

  The vast majority of the revenue generated by these residential PPV buys – 85% – will come from the domestic US market. The international market is responsible for only 15% of the total PPV revenues, with Canada being by far the largest market, followed by Australia.

  Pay-per-view prices are typically the same in the US, Canada, and Australia: $54.99 for standard definition and $64.95 for high definition, with 2/3 of purchases being the more expensive HD. These prices are in the local currency though. With both the Canadian and Australian dollar being weaker than the US dollar, PPV sales in those two countries will generate less revenue per buy for the UFC. In US dollars the price of an Australian UFC PPV event is about 70% of what it costs in the US, while Canadians pay only 80%.

 45. A tak wygląda split PPV:

  – Years ago split was much more in the provider’s favor. On average the UFC would only receive 44% of a pay-per-view’s sales price.

  – With satellite providers (Dish Network and DirecTV), around 55% of the sales price goes to the UFC.

  – With cable television providers (Time Warner, Spectrum, AT&T), it is around 60%.

  – For video on demand streaming, approximately 70% of the sale goes to the UFC. (Endeavor also owns a streaming service in NeuLion, meaning that if it is purchased using that service the other 30% of that sale is still going to Endeavor.)

  I skok w ostatnich latach:

  Five years ago digital sales made up less than 10% of all residential pay-per-view revenues. Today digital buys are estimated to make up more than 20% of pay-per-view revenue.

 46. Skubany oglądalność ma.

  Ciekaw jestem, jaki wynik wygeneruje sam Conor i jaki sam Nurma (zakładając, że nie będzie rewanżu i będą walczyć na osobnej gali, aby mieć porównanie).

 47. Conor może i jest największym celebrytą w MMA, ale to nie jest kurwa pudelek, żeby się podniecać takimi rzeczami :jjsmile:

  Khabib robi go za każdym razem, w końcu to najlepszy lekki na świecie.

  Dokładnie tak. Jako fana sportu interesuje mnie walka, a tu Conor dostał baty i nie zagroził nawet na chwilę = cienias. PPV to sprawa organizacji, fani nic z tego nie mają więc czym się tu podniecać

 48. Ciekaw jestem, jaki wynik wygeneruje sam Conor

  Może nie sam, bo zawsze jednak z kimś musi walczyć, jednak Conor bez Nurmy jest uwzględniony na tymże wykresie.

  Kabib miał 350 tys. poprzednio.

  Pewne jest w zasadzie, że Conor z kimkolwiek robi 1 mln, a Kabib raczej jeszcze nie.

 49. Może nie sam, bo zawsze jednak z kimś musi walczyć, jednak Conor bez Nurmy jest uwzględniony na tymże wykresie.

  Kabib miał 350 tys. poprzednio.

  Pewne jest w zasadzie, że Conor z kimkolwiek robi 1 mln, a Kabib raczej jeszcze nie.

  Chodzi mi po walce z Nurmą, czy się coś zmieniło.

  Conor czy ma mniejsze zainteresowanie, a Nurma na ile podskoczył (jeśli w jeden weekend doszło Mu 6mln. obserwujących, to musi to się przełożyć na oglądalność).

 50. Chodzi mi po walce z Nurmą, czy się coś zmieniło.

  No to ja przewiduję właśnie. Conor robi milion, ale szału nie ma, Nurma myślę maksymalnie podwoi wynik, czyli jakieś 700 tys.

  Oczywiście wiele zależy mimo wszystko od konkretnych zestawień i reszty karty.

 51. Conor z Diazem zrobił 1,65mln ppv. Powiedzmy że Diaz przyciągnął 35ok PPV , Conorowi można przypisać 1,3mln z tego wyniku.

  Conor vs Khabib zrobiło około 2,5mln ppv, odejmując 1,3mln Conora wychodzi na to, że Khabib przynosi już 1.2mln ppv czyli prawie tyle co Conor :crazy:

 52. Conor z Diazem zrobił 1,65mln ppv. Powiedzmy że Diaz przyciągnął 35ok PPV , Conorowi można przypisać 1,3mln z tego wyniku.

  Conor vs Khabib zrobiło około 2,5mln ppv, odejmując 1,3mln Conora wychodzi na to, że Khabib przynosi już 1.2mln ppv czyli prawie tyle co Conor :crazy:

  Albo inaczej. Nurma sprzedał 350k, czyli odejmując jego działę wychodzi, że Krula jest 2,4-0,35, czyli ponad 2 bańki. 😆

  Po co mieszać w to Diaza? 😉

 53. Conor z Diazem zrobił 1,65mln ppv. Powiedzmy że Diaz przyciągnął 35ok PPV , Conorowi można przypisać 1,3mln z tego wyniku.

  Conor vs Khabib zrobiło około 2,5mln ppv, odejmując 1,3mln Conora wychodzi na to, że Khabib przynosi już 1.2mln ppv czyli prawie tyle co Conor :crazy:

  Conor po walce z Floydem jest dużo, dużo popularniejszy niż przed walkę z Diazem czy Alvarezem. Powinieneś wiedzieć takie rzeczy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.