Świetne informacje dla organizacji UFC i powracającego do zawodowego sportu Jona Jonesa!

Według informacji podanych przez branżowych specjalistów od rynku PPV, gala firmowana powrotem Jona Jonesa i rewanżową walką z Alexandrem Gustafssonem oraz super walką dwóch mistrzyń – Cris Cyborg z Amandą Nunes wygenerowała sprzedaż 700 tysięcy transmisji w systemie PPV.

Są to dane tylko z sieci kablowych i nie uwzględniają sprzedaży na cyfrowych platformach typu – UFC Fight Pass, Amazon oraz Youtube. W przeszłości, sprzedaż transmisji w cyfrowej dystrybucji wynosiła średnio około 10 % sprzedaży za pomocą tradycyjnych sieci kablowych.

UFC 232 tym samym została drugą najlepiej sprzedającą się galą UFC w 2018 roku. Pierwsze miejsce należy do absolutnie rekordowej gali UFC 229: Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov do której dostęp wykupiło 2.4 mln widzów. Jest to najlepszy wynik w 25-letniej historii UFC.

Przypominamy: Rekord PPV pobity na UFC 229!

Dla porównania, ostatnie duże gale UFC takie jak UFC 231: Holloway vs. Ortega oraz UFC 230: Cormier vs. Lewis sprzedały odpowiednio 300 000 oraz 250 000 transmisji PPV. Średnia sprzedaży PPV na cały 2018 rok wyniosła 447 tysięcy PPV a łączna liczba sprzedanych transmisji to 5.83 miliona.

Średnia sprzedaż PPV w 2018: 447 000 (286 000 bez gali UFC 229)

Średnia sprzedaż PPV w 2017: 339 000

Średnia sprzedaż PPV w 2016: 655 000

27 KOMENTARZE

 1. 1 pikogram = 700 tysięcy kurwa subskrypcji. Danie pewnie przykro podczas kąpieli w basenie z dolarami, kiedy czyta hejty na ten wał z USADĄ

 2. Conor krul!

  Irish 6 Million Russia 150 Million 😆 Zobaczymy co przygotują na UFC 236, są plotki o mini 4-osobowym turnieju na tej gali – Ferguson, Conor, Khabib, Poirier. Nie wiadomo w jakiej konfiguracji ale stawiam niestety na Conor vs Khabib 2 i Tony vs Poirier.

 3. Irish 6 Million Russia 150 Million 😆 Zobaczymy co przygotują na UFC 236, są plotki o mini 4-osobowym turnieju na tej gali – Ferguson, Conor, Khabib, Poirier. Nie wiadomo w jakiej konfiguracji ale stawiam niestety na Conor vs Khabib 2 i Tony vs Poirier.

  Jak zestawiają Khabiba z Tonym w Matrixie wywala komunikat nieoczekiwanego błędu.

 4. A dobrze, że ten Jones wyszedł na swoje. Koniec końców, za 20 lat będziemy wspominać raczej w pierwszej kolejności jego osiągnięcia w oktagonie, a dopiero potem przypomnimy sobie te incydenty na zewnątrz. Liczę, że jeszcze jakieś grube walki z jego udziałem zestawią.

 5. A dobrze, że ten Jones wyszedł na swoje. Koniec końców, za 20 lat będziemy wspominać raczej w pierwszej kolejności jego osiągnięcia w oktagonie, a dopiero potem przypomnimy sobie te incydenty na zewnątrz. Liczę, że jeszcze jakieś grube walki z jego udziałem zestawią.

  Jon Jones na to: potrzymaj mój piktogram.

  :jjsmile:

 6. A dobrze, że ten Jones wyszedł na swoje. Koniec końców, za 20 lat będziemy wspominać raczej w pierwszej kolejności jego osiągnięcia w oktagonie, a dopiero potem przypomnimy sobie te incydenty na zewnątrz.

  :no no:

  Kolejność jest następująca:

  1. Jakim Jones jest tępym ulungiem

  2. Jego osiągnięcia

  3. "Incydenty na zewnątrz" spowodowane tym, że jest tępym ulungiem

 7. A dobrze, że ten Jones wyszedł na swoje. Koniec końców, za 20 lat będziemy wspominać raczej w pierwszej kolejności jego osiągnięcia w oktagonie, a dopiero potem przypomnimy sobie te incydenty na zewnątrz. Liczę, że jeszcze jakieś grube walki z jego udziałem zestawią.

  Nie. Za 20 lat nikt o nim nie będzie pamiętał.

 8. Statystki odpowiadają na wszystkie obiekcje tych, którzy krzywili się na przeniesienie ostatniej gali. UFC musi zarabiać i robi wszystko, by wygenerować najwyższe zyski. A sport jest tutaj na dalszym planie.

 9. Irish 6 Million Russia 150 Million 😆 Zobaczymy co przygotują na UFC 236, są plotki o mini 4-osobowym turnieju na tej gali – Ferguson, Conor, Khabib, Poirier. Nie wiadomo w jakiej konfiguracji ale stawiam niestety na Conor vs Khabib 2 i Tony vs Poirier.

  Skąd masz te info, jakby tak zrobili to kurwa rekord pobija

 10. Jak zestawiają Khabiba z Tonym w Matrixie wywala komunikat nieoczekiwanego błędu.

  Kabip VS Poirier i Conor VS Tony. I w końcu będzie po kutasiarzach.

 11. Pozniej sie dziwic ze ida w ogien za Jonesem jak koles zaraz po Rudym ciagnie wozek z PPV. Ciekawe jak duzy wplyw na wynik mialy laski. W koncu to najlepsze zestawienie bab w MMA jakie mozna bylo zestawic( no tylko Ronda z Cyborg w swoim piku by to przebila). Zobaczymy wyniki Jonesa np z takim Smithem.

 12. Idę zaraz na siłkę, jak wrócę to już ma być temat o tym, że Conor wyzywa fighterów od biadolących dziwek i do Khabiba po 3 rundzie powiedział przestań się żalić biadoląca dziwko. :tiphatb:

 13. To mauler zrobił wynik swoim przytakiwaniem na konfie he he. Nie zapominajcie również o walce babochłopów, wiele osób chciało zobaczyć jak cyborg robi dziecko amandzie.

 14. Chcemy powrotu Brocka Lesnara! Tylko on może zaprowadzić normalność. Jones vs Lesnar, PPV 10 milionów

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.