Kelvin Gastelum o walce z Israelem Adesanyą

Kelvin Gastelum (16-4) ma za sobą porażkęIsraelem Adesanyą (17-0), jednak kompletnie się nią nie przejmuje. Wręcz przeciwnie w wywiadzie dla The Body Lock stwierdził, że jego walka z Nigeryjczykiem mogła być najlepszą w karierze. Wspomina przy tym także zwycięstwo przez nokaut z Michaelem Bispingiem (30-9).

Taka walka z Bispingiem była dla mnie świetną nocą. Wiecie co? Każdy marzy o tym, żeby przejść przez wojnę i poczuć się jak w filmie Rocky.

Mój ostatni bój był bliski tego uczucia. Mimo że nie wygrałem, to była wojna pełna zwrotów akcji, jestem dumny z tego, co zrobiłem w oktagonie. Rezultat nie był taki, jaki oczekiwałem, ale ten pojedynek jest jednym z moich ulubionych.

Dzięki zwycięstwu na UFC 236 ”The Last Stylebender” dorobił się mistrzowskiej szansy przeciwko Robertowi Whittakerowi (20-4). Pomiędzy dwoma zawodnikami powstał konflikt i nie podchodzą oni do siebie z szacunkiem. Do tego też odniósł się Amerykanin.

Zawsze musisz pozostać spokojny. Nie możemy pozwolić nerwom, aby objęły kontrolę. Według mnie, kiedy emocje wezmą górę dużo łatwiej przegrać pojedynek. Najlepiej być zrelaksowanym i skupionym.

To uczucie zaczyna się od serca. Nie pozwól, aby pełzało ono po całym ciele, trzymaj to w tajemnicy, stłum to.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.