W piątkowy wieczór Kamil Szeremeta stanie naprzeciw bokserskiego geniusza — Gennadiy Golovkina. Pojedynek wyłoni mistrza świata organizacji IBF oraz IBO. Walka odbędzie się w Hollywood. Polak przed starciem jest pewny swojej wygranej i nie przejmuje się tym, że bukmacherzy sądzą inaczej. Kamil na dzisiejszej konferencji stwierdził, że Kazach nie jest już tak dobry, jak kiedyś. Kluczem do sukcesu Szeremety ma być narzucenie tempa w ringu.

Czasu nie oszukasz. Wszyscy wiemy, że najlepsze czasy Golovkina już minęły. On nie jest już taki dobry, za to ja wchodzę do swojego najlepszego czasu w karierze. Tak czy inaczej, to niebezpieczny zawodnik, muszę ciągle uważać na jego poczynania w ringu.

Po ostatniej walce Golovkina eksperci oraz pięściarze sądzą, że wiek wdaje się w formę Kazacha. Popularny ”GGG” w ostatniej walce przyjął aż 183 mocnych uderzeń, a sam trafiał 136 razy. Aczkolwiek mistrz miał większą przewagę w ciosach zadanych przednią ręką 107 do 47. Ogółem była to bardzo ciężka wojna z nieznacznym wskazaniem na Gennadiya.

Jego ostatnia walka z Derevyanchenko pokazała, że da się go zranić. Ukrainiec wyglądał tej nocy bardzo dobrze. Oglądałem to starcie i wyciągnąłem z niego wiele informacji, w niektórych aspektach muszę naśladować Segiy’ego.

Myślę, że kluczem do sukcesu jest podkręcenie tempa. To była bardzo bliska walka, nie chcę, żeby moja wyglądała podobnie.

Transmisję z tego pojedynku zobaczymy na platformie DAZN. Dobra wiadomość jest taka, że subskrypcja kosztuje jedynie 7,99 zł, a ten, kto kupił ją już w zeszłym tygodniu na pojedynek Anthony’ego Jushuy za tę cenę ma dostęp do 3 starć: Joshua vs Pulev, GGG vs Szeremeta oraz Alvarez vs Smith. Wyjście Polaka planowane jest na godzinę 2:00 w nocy z piątku na sobotę.

14 KOMENTARZE

 1. Kolejny as, tylko temu chyba faktycznie wydaje się, że może coś tu ugrać. Będzie brutalne zderzenie z rzeczywistością.

  :stevecarell:

 2. Polski bombardier wchodzi w najlepszy czas swojej kariery a Gienek już nie jest takim zawodnikiem jak kiedyś. Tylko koleś zapomniałeś dodać , że po obiciu 21 kelnerów przyszedł czas na walkę z jednym z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe ostatnich lat. Przecież Szeremeta nawet kurwa nie stoczył walki z ani jednym zawodnikiem , których zwykli fani boksu by znali 😀 obstawiam tutaj powtórkę z walki Okolie Jeżewski.

 3. Jak obstawiacie mniej niż 5.5 rundy czy więcej?

  To zależy tylko od Kazacha. Jak będzie chciał "zrobić rundy" to pewnie walka wyjdzie za 5 rundę. Jak będzie chciał skoczyć szybko rywala i pokazać , że dalej się liczy w walce o tytuły to będzie powtórka z Jeżewskiego czyli 3 rundy maks.

 4. Nawet Szeremeta w topowej formie nie ma żadnych szans z past-prime GGG. Szeremeta może zostać mistrzem świata jedynie we wciskaniu ciemnoty.

 5. Czasu nie oszukasz. Wszyscy wiemy, że najlepsze czasy Golovkina już minęły. On nie jest już taki dobry, za to ja wchodzę do swojego najlepszego czasu w karierze.

  Wszystko się zgadza, tylko dzieli was taka przepaść, że i tak nie będzie to miało wpływu na wynik.

 6. jak Gołowkin będzie miał kowid i 41 stopni a Szeremeta 4 ręce, kask, tarczę i miecz, to może coś się stanie, ale wciąż raczej nie zwycięstwo Szeremety

 7. Wszyscy wiemy, że najlepsze czasy Golovkina już minęły. On nie jest już taki dobry, za to ja wchodzę do swojego najlepszego czasu w karierze.

  Tak, wiemy,że najlepsze czasy Gienka minęły i on już nie jest taki dobry,ale Ty Kamil możesz być w najlepszym czasie swojej kariery,a i tak zaliczysz sromotny wpierdol od GGG,takie życie :fjedzia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.