Justin Gaethje: Rozjeb$%^#@ Conora McGregora, sprawiłoby mi to wiele przyjemności

Justin Gaethje (20-2-0) po swojej wygranej nad Edsonem Barbozą (20-7-0) na UFC on ESPN 2 uplasował się na 5 miejscu w rankingu dywizji lekkiej. Przed „Rzeźnikiem z Kolorado” znajdują się już tylko: Donald Cerrone, Conor McGregor, Tony Ferguson, Dustin Poirier oraz Dagestański mistrz Khabib Nurmagomedov. W rozmowie z ESPN Gaethje obszernie nawiązał do swojej obecnej sytuacji oraz odniósł się do Irlandczyka, nie szczędząc mu gorzkich słów.

Obecnie jestem na 5 miejscu w rankingu. Przede mną jest 4 gości i sam mistrz. Rozglądam się tylko za nimi i oczekuję dużej walki w wakacje. Nie chcę walczyć z zawodnikami, którzy są notowani niżej ode mnie. Zasłużyłem na dobre nazwisko.

Wszyscy z top 5 wagi lekkiej na daną chwilę mają zaplanowane pojedynkiCerrone zmierzy się z Fergusonem, a Poirer postara się strącić Nurmagomedova z tronu. Pozostaje więc tylko jedyna opcja: Gaethje vs. McGregor. Czy do tej walki dojdzie? Czy jest na to szansa? Odpowiedzi udzielił były mistrz WSOF.

Dziwna rzecz, on nadal pozostaje w rankingu, więc ta walka jest do zrobienia. Siedzę sobie w domu i rozmyślam co do chole** się z nim dzieje. Jest trzeci, to także jedyną osobą przede mną, która nie ma walki. On potrzebuje starcia, jeżeli chce tego pasa.

Nie wiem, co więcej, mogę o nim powiedzieć. Może jest wybredny i nie chce ze mną walczyć, nie kontroluję tego. Mogę się martwić tylko o to, co jest pod moją kontrolą, ale zdecydowanie chciałbym, go rozje#$%. Za każdym razem, kiedy dostaję szansę rozje$#%! kogoś, kto dużo gada sprawia mi to wielką przyjemność.

Conor był mistrzem, ale już nim nie jest. UFC na pewno chce umieścić go na karcie walk i podtrzymać biznes, więc ja z przyjemnością go porobię.

Co więcej, z rozmowy wynika, iż Gaethje miał propozycję walki z Tonym Fergusonem 8 czerwca na gali UFC 238.

Tak była taka rozmowa. Niestety miałbym tylko 4 tygodnie na przygotowanie się. Mój trener Trevor Wittman w tym czasie byłby dwa tygodnie poza miastem. Gdybym podjął tę walkę, to byłaby kompromitacja.

Odpowiedziałem im, abyśmy zrobili to 6 lipca, ale wiemy, co się dalej stało. W naszej dywizji rzeczy dzieją się bardzo szybko, zobaczymy, co przyjdzie.

Tony pokona Donalda. Jest po prostu lepszym zawodnikiem i tyle.

14 KOMENTARZE

 1. Biedny Conor. To on im wszystkim przyniósł nową erę, w której zawodnicy podobno zarabiają całe góry pieniędzy a oni wszyscy chcą go zap@$#&*

  Co za banda niewdzięczników :no no:

  :mamed:

 2. Cipa wydygał przed ElCucuy… Dla Cowboya tyle czasu wystarczyło i to jeszcze od razu po 5 rundowej walce… Nie lubię Conora, ale w tej walce życzę mu odbudowania się na tym bucu Gaethje.

  Tak jestem hejterem całego tego teamu. TeamAntyRose

 3. Nie mam pomyslu jak sie wypromowac. Kazdy zawodnik MMA: Conor to ciota i bym go rozjebal.

  Jak dla mnie to Geathje nie musi się wcale promować. Jego styl walki robi to za niego.

 4. Żarty

  Dokładnie bo ruda cipka jedyne co ostatnio może to wojować na twitterze, a to i zaraz wydyga i kasuje. Gdzie mu do jakieś walki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.