Jorge Masvidal po pokonaniu Nate’a Diaza na gali UFC 244 w Nowym Jorku, został na konferencji prasowej zapytany o potencjalną walkę z Conorem McGregorem.

Znany z ciętego języka „Gamebred” przypomniał w swoim stylu, że już raz prosił o walkę z Irlandczykiem ale został zablokowany przez UFC:

Nie wiem czy się zmierzymy, on nie walczył już od dłuższego czasu. Jeśli wróci, wygra jakąś walkę i naprawdę będzie chciał dostać to co mam mu do zaoferowania, to kto wie. Niektórzy ludzie są naprawdę podli, wiedzą co zrobię temu maluszkowi ale i tak chcą to zobaczyć. Rozpierdolę tego małego faceta, on jest jebanym karłem. Dana White, prezydent tej organizacji powiedział mi wcześniej, że jestem zbyt dużym facetem dla niego.

Rozumiem, że ludzie chcą zobaczyć jak Conor cierpi za te wszystkie akcje które ostatnio zrobił, ale prawda jest taka że on nie chce tej walki. Po prostu gada bzdury, żeby nie wypaść z obiegu, żeby ludzie o nim nie zapomnieli. Liczył na to, że Nate wygra żeby mógł ponownie się z nim zmierzyć. Myślisz że Conor teraz siedzi sobie w domu, widział moją walkę i myśli sobie „Chcę się z nim zmierzyć”?

Nie jest upośledzony, to co może zrobić to uderzyć starszego faceta w barze, to są walki które wie, że może wygrać. Na pewno nie chce mieć nic wspólnego z tym co ja oferuje w klatce. Wszyscy w firmie wiedzą, że on nie podpisze kontraktu na walkę ze mną.

Jorge Masvidal pokonał Nate’a Diaza w hitowej walce wieczoru gali UFC 244. Świetny pojedynek został niestety przerwany po trzeciej rundzie przez lekarza z powodu mocnych rozcięć na twarzy Diaza.

 

Relacja z walki oraz skrót najlepszych akcji:

 – Największy skurwy*yn w MMA: Jorge Masvidal pokonał Nate’a Diaza na UFC 244!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.